Stand-up 2021 – występy na żywo powrócą w najlepszym wydaniu

Rok 2020 – wyjątkowo trudny i inny niż wszystkie – powoli dobiega końca. Ograniczenia w organizacji wydarzeń kulturalnych i czas spędzony w odosobnieniu sprawiły, że wszyscy zdążyli stęsknić się za rozrywką na żywo. Dobra wiadomość jest taka, że już na początku 2021 r. może pojawić się okazja do wyjścia z domu. W styczniu rusza Gala Stand-up Comedy.

Stand-up – co to za forma rozrywki?

Stand-up cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, co jest oczywiście zasługą takich artystów, jak np. uwielbianego przez publiczność Rafała Rutkowskiego. Czym tak właściwie jest stand-up? To komediowy występ, podczas którego scenografia czy efekty specjalne nie mają większego znaczenia. Liczy się przede wszystkim charyzma i osobowość osoby występującej, której głównym zadaniem jest rozbawienie zebranych osób. Stand-up przybiera formę monologu naszpikowanego inteligentnymi żartami i anegdotami.

Stand-up jest bardzo popularną formą rozrywki w innych krajach. W Polsce ta scena wciąż się kształtuje, ale znalazła już swoich czołowych przedstawicieli. Abelard Giza, Wiolka Walaszczyk, Rafał Pacześ – to tylko niektórzy ze stand-uperów, którzy bezproblemowo wyprzedają bilety na swoje występy.

Gala Stand-up 2021 – wyjątkowe wydarzenie

Styczeń 2021 przyniesie masę kulturalnej rozrywki tym, którzy kochają stand-up. To właśnie wtedy w trasę rusza Gala Stand-up. W wydarzeniu wezmą ikony polskiego stand-upu – m.in. wspomniana już Wiolka Walaszczyk, Paweł Chałupka, Piotr Zola. Wydarzenie poprowadzi Rafał Rutkowski.

Czego można spodziewać się po Gali Stand-up 2021? Przede wszystkim przezabawnych, a przy tym niepozbawionych ironii żartów, starannie dopracowanych monologów i historii, które rozbawiają do łez. To rozrywka na poziomie, która ponownie wniesie radość i pozwoli choć na chwilę zapomnieć o zmartwieniach dnia codziennego. To też doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli do czynienia ze stand-upem, by zakochać się w tej formie rozrywki.

Gala Stand-up 2021 będzie gościć w polskich miastach w styczniu i w lutym. Zawita m.in. do Poznania, Wrocławia, Włocławka i Częstochowy. Bilety na to kulturalne wydarzenie można już rezerwować w serwisie biletyna.pl. To będzie powrót do występów na żywo w wielkim stylu. Nie możesz tego przegapić!

Stand-up 2021 – środki bezpieczeństwa

Dzisiaj każda impreza pozostaje w cieniu koronawirusa. Aby zagwarantować publiczności bezpieczne warunki, organizatorzy Gali Stand-up 2021 dostosują się obowiązujących obostrzeń. Na ten moment planowane jest zapełnienie sali jedynie w połowie, by zapewnić tym samym stosowny dystans społeczny.

Uczestnikom wydarzenia zostanie zmierzona temperatura, a przez cały występ obowiązkowe będzie zasłanianie nosa i ust. W razie odwołania lub przełożenia eventu możliwy będzie również zwrot biletów. Wprowadzone działania mają na celu zorganizowanie niezapomnianej pod względem artystycznym, a przy tym bezpiecznej imprezy. Znajdź bilet na Galę Stand-up 2021 w Twojej okolicy w serwisie biletyna.pl!

Site Footer