Gdzie zobaczyć występ Śmiejmy się Bracia i Siostry Rafała Rutkowskiego?

Aktor Rafał Rutkowski ma na swoim koncie wiele ról, zwłaszcza w serialach i filmach komediowych. Wśród nich są takie hity kinowe jak „Lejsdis” czy „Och, Korol 2”. Jest współzałożycielem grupy teatralnej Montownia, która gościła na deskach warszawskich teatrów. Znany jest także dzięki niezapomnianej roli Anity Werner w satyrycznym wydaniu Faktów w programie Szymon Majewski Show. Obecnie prowadzi na Polsacie program „Joke Show”, a od 2021 roku występuje z kabaretem PanDemon. Jego życie zawodowe zawsze kręciło się wokół rozśmieszania ludzi. Rozpoczęcie kariery solowej było więc strzałem w dziesiątkę. Komik stał się specjalistą od one-man show i stand-up comedy rozśmieszając widzów do łez.

One-man show i stand-up comedy w wykonaniu Rafała Rutkowskiego

Rafał Rutkowski zainteresował się polskim stand-upem w 2008 roku. Wtedy to, wraz z dramatopisarzem i reżyserem Michałem Walczakiem zaczęli pracę nad występami, które w Stanach Zjednoczonych były znane jako one-man show. Premiera pierwszego tego typu programu pod tytułem „To nie jest kraj dla wielkich ludzi” okazała się wielkim sukcesem. Duży dystans do siebie, świetny kontakt z publicznością i oczywiście nietuzinkowe poczucie humoru przyczyniły się do rozwinięcia swojej działalności w obszarze stand-upu.

Śmiejmy się Bracia i Siostry – najnowszy program Rafała Rutkowskiego

Śmiech to zdrowie i do tego nawołuje nas Rafał Rutkowski. Śmiejmy się Bracia i Siostry to program, który zbiera bardzo dobre opinie wśród krytyków i publiczności. Wystarczy zobaczyć roześmiane twarze widzów, które są najważniejszym potwierdzeniem, że spotkanie z Rafałem Rutkowskim to prawdziwe sanatorium dla duszy.

Rutkowski w swoim autorskim programie brawurowo punktuje największe absurdy współczesnego świata. Komik dzieli się spostrzeżeniami na temat świata social mediów oraz kultury w naszym kraju z perspektywy dojrzałego mężczyzny. Bez komentarza nie pozostanie również polityka, która jeśli chodzi o dostarczanie gorących tematów do rozmów, jest niezawodna. Stand-uper zdradzi też kulisy pracy aktora i opowie o tym, dlaczego coraz trudniej jest zrobić karierę w polskim filmie poprzez łóżko, a także z jakimi trudnościami można się spotkać wychowując hokeistę. Podczas występu dowiecie się również dlaczego nudna telewizja jest fascynująca, jak Rutkowski został chirurgiem amatorem oraz kto jest mistrzem obrażania się.

Harmonogram

Site Footer