Świąteczne kino rodzinne – i nie tylko!

Musicie już czuć ten klimat. To ten czas, gdy w domu wszystko pachnie mandarynkami, wieczorem w kącie wesoło świeci wszystkimi kolorami tęczy choinka, a w telewizji leci „Kevin sam w domu”. Święta to czas odpoczynku, spotkań z rodziną i wspólnego spędzania czasu. Kto powiedział, że musimy w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku musimy siedzieć w domu, a także ograniczyć się do klasyków puszczanych w telewizji?

Jak zwykle w tym czasie roku nie zawodzą kina oraz dystrybutorzy. Świąteczne szaleństwo objęło także kinematografię i kina zasypują nas wartymi uwagi tytułami. Na część z nich musisz się wybrać – czy to z dzieciakami, czy starszą częścią rodziny! Sprawdź, co będzie grane w świątecznym, kinowym klimacie.

Kraina Lodu 2. Elsa powraca na ekrany!

Ulubione bohaterki każdej małej dziewczynki wracają na ekrany. Kto ani razu nie usłyszał w ostatnich latach śpiewnego „Mam tę moc”, niechaj pierwszy rzuci świąteczną mandarynką! „Kraina Lodu” podbiła serca nie tylko młodocianych, ale też nieco starszych fanów. Fantastyczna postać władającej magią Elsy, jej siostry Anny, a także zabawnego bałwanka Olafa – którego filozoficzne rozważania poruszą nawet dorosłych – w święta ponownie rozgrzeją nasze serca.

„Kraina Lodu 2” to kontynuacja fenomenalnego filmu animowanego dla całej rodziny, który zachwycał nie tylko familijną opowieścią, ale także efektami wizualnymi i wspaniałą muzyką. Tym razem Elsa wraz ze swoją siostrą Anną wyruszą do Zaczarowanego Lasu, by pomóc swojemu Królestwu i odkryć prawdę o mocach Elsy. Przeżyj te niesamowite emocje i poczuj moc, wybierając się na seans całą rodziną do kin w całej Polsce. Bilety na jeden z najlepszych filmów animowanych roku zakupisz tutaj:

https://biletyna.pl/film/Kraina-lodu-2

Kolejne przygody Aurory w Czarownicy 2

Pierwsza część „Czarownicy” okazała się prawdziwym hitem. Historia Diaboliny, luźno inspirowana historią o Śpiącej Królewnie produkcji Disneya, poruszyła widzów w kinach efektami specjalnymi, kostiumami, muzyką oraz niesamowitą grą aktorską. W drugiej części również tego nie zabraknie – na ekranie ponownie ujrzymy niesamowitą Angelinę Jolie w roli Diaboliny, natomiast obiektem jej zazdrości ponownie będzie piękna i utalentowana Elle Fanning w roli Aurory.

Tym razem Diabolina, po zdradzie, która zamieniła jej serce w kamień, postanowi wyjść za mąż. Film rozwija historię Aurory i Diaboliny, ukazując ich skomplikowaną relację w przystępny dla widza sposób. To będzie podróż nie tylko po pięknych krajobrazach i efektach specjalnych, lecz także ludzkich uczuciach. Na film możemy zabrać również dzieciaki, należy jednak pamiętać o ograniczeniu wiekowym – film jest dostępny dla widzów mających nie mniej niż 7 lat. Sprawdź, jak tym razem potoczy się historia w „Czarownicy 2” i zakup bilety już dziś:

https://biletyna.pl/film/Czarownica-2

Last Christmas, czyli świąteczna miłość w Londynie

Czym byłyby święta bez klasycznej, świątecznej komedii romantycznej? Tym razem jednak „Last Christmas” może być czymś więcej, niż tylko rom comem. Film inspirowany najsłynniejszą chyba piosenką związaną ze Świętami Bożego Narodzenia – Last Christmas – jest opowieścią o życiowych trudnościach, ciężkich wyborach i ich konsekwencjach, a także miłości, która pozornie wydaje się idealna. Właśnie – pozornie – bo jak się przekonamy, nawet w tym pięknym świątecznym klimacie, nie wszystko jest tak kolorowe jak lampki zawieszone na choince.

W głównych rolach znana z Gry o Tron Emilia Clarke oraz Henry Goulding – ta para zachwyci Was na ekranach w te święta. Poruszające sceny, pouczające wątki, odrobina humoru i piosenki autorstwa George’a Michaela w tle. Tym właśnie będzie seans „Last Christmas”, na który możesz wybrać się z bliskimi bądź ukochaną osobą. Bilety są dostępne, jak zawsze, w serwisie Biletyna:

https://biletyna.pl/film/Last-Christmas

Jak dużym ciężarem jest 1800 gramów? Opowieść o świętach i miłości

Czym powinny być święta? Z pewnością czasem miłości, bliskości, spokoju i swego rodzaju wytchnienia od codziennych trosk. Nie każdy jednak ma to szczęście, by spędzać Boże Narodzenie w takiej atmosferze. Właśnie z tym zmaga się główna bohaterka filmu, Ewa. „1800 gramów” opowiada o jej walce o lepsze jutro dla porzuconych dzieci. Jako dyrektorka ośrodka preadopcyjnego, w okresie przedświątecznym ma ręce pełne pracy, a w jej życiu pojawia się porzucona przez matkę dziewczynka – Nutka.

Zobacz, jak Magdalena Różczka w roli Ewy zmaga się ze znalezieniem domu dla Nutki, by święta spędziła wśród kochających i dobrych ludzi. „1800 gramów” to opowieść o poświęceniu własnego szczęścia i miłości, by pomóc innym, bardziej potrzebującym. Film to prawdziwy wodospad emocji, który doświadczy widza równie mocno, co filmową Ewę. Zobacz, czy uda jej się uratować Nutkę oraz siebie i spędzić szczęśliwie święta. Kup bilet już dziś – to doskonała opowieść na okres świąteczno-noworoczny:

https://biletyna.pl/film/1800-GRAMOW

Site Footer