kabaret
Artur Andrus

kabaret

Artur Andrus

Artur Andrus - Bilety na kabaret

Artur Andrus - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.
Gościnnie wystąpi Dorota Miśkiewicz.
Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego Albumu pt. "Sokratesa 18". O podróżach - dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie - o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.

Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy:
Wojciech Stec - fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki - kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski - saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowny koncert, świetna atmosfera
Znakomity recital , lubiącym ten rodzaj humoru zdecydowanie polecam !!!
Wspaniała gratka dla miłośników czarnego humoru w wydaniu Artura Andrusa. Warto było!
Wspaniały występ !!!
Dużo śmiechu, muzyki na wysokim poziomie - ot, bardzo miły wieczór.
Znakomity występ, wspaniała atmosfera.
Dzięki panu Andrusowi, ogłoszenie "zamienię szafę na pampersy" wcale nie brzmi głupio, a inspirująco. Bawiłam się świetnie.
Fantastyczne spotkanie z Arturem Andrusem. Od pierwszej chwili doskonały kontakt z publicznością. Poczucie humoru na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.
Znakomity występ!
Już dawno się tak nie uśmiałam. Artur Andrus, wiadomo, pierwsza klasa, ale byłam pod ogromnym wrażeniem Teatru AB OVO. Improwizacja wspaniała!
Fantastycznie spędzone prawie 2 godziny. Bardzo dziękujęmy artystom i organizatorom!
Występ rewelacyjny. Andrus - wielka klasa!
Świetnie się bawiliśmy z mężem. Dziękujemy!
Wystep fantastyczny,ubaw po pachy.Swietne rozmowy przetykane żartami,fantastczna gra p.Andrusa jak i super aktorzy.Niezwykły sposób komunikacji z widownia a do tego piekny polski czysty język i to nie tylko mistrza mowy ale wszystkich.rewelacja
wilanowianka 25.09.2019 11:35
Bawiłem się wspaniale
ZŁY PORUCZNIK 25.09.2019 09:34
Rewelacja!
Kocham Artura Andrusa a zwłaszcza jego poczucie humoru (kilku innych kabareciarzy też)
wspaniałe spotkanie ze wspaniałym człowiekiem, inteligentnym satyrykiem, słowotwórcą, obserwatorem życia i mega uzdolnionym artystą, dawno tak się naśmiałam dziękuję
Nic dadać nic ująć...klasa sama w sobie REWELACJA! polecam
Było super, Pan Artur Andrus jest cudowny. Polecam jego występy.👍👍👍
Świetny występ ze starymi i nowymi piosenkami. Dowcipny komentarz bieżących wydarzeń. Dobra zabawa.
Jesteśmy zadowoleni z samego występu.Jedyne co było minusem to krzesła na których siedzieliśmy i szkoda że nie było rezerwacji miejsc tylko kto pierwszy ten lepszy
Znakomity wystep, jak zawsze pan Andrus zachwyca inteligentnym poczuciem humoru i znajomością bieżących tematow. To ogromna przyjemność spędzić 2 godziny z tym wspaniałym autorem i wykonawcą jednocześnie.
Świetny kameralny koncert, zarówno pod względem piosenek śpiewanych przez Pana Andrusa z udziałem wspaniałych muzyków. Były nawet akcenty taneczne i (za)chwyty sceniczne. Recital przeplatany też historyjkami - wiemy skąd Pan Andrus czerpie inspiracje do piosenek i wierszyków! ;) Polecam miejsce KK - wspaniali artyści na wyciągnięcie ręki, a w ręce lampka dobrego wina.
Występ rewelacyjny , zabawa przednia . Problemem jest klimatyzacja ustawiona punktowo której nawiew bardzo przeszkadza . Krzesła w rzędach są ustawione za ciasno.
Artur Andrus jak zawsze dowcipny kulturalny po prostu wspaniały bardzo miły wieczór przyjdziemy jeszcze raz
Małgorzata 19.06.2019 19:17
Fantastyczny występ niezwykle dowcipnego i inteligentnego artysty. Wielkie brawa dla Pana Artura Artusa!!!
Świetne miejsce i wspaniały recital. Artur Andrus jak zawsze wyśmienity. Cudownie spędziliśmy czas. Bardzo serdecznie polecam.
wyśmienity występ, rozrywka na najwyższym poziomie, Pan Artur Andrus z zespołem towarzyszącym, panowie Wojtek i Łukasz - sprawił, że to był wyjątkowy wieczór. polecam każdemu:)
Jak zwykle wspaniały występ.Brawo Panie Arturze!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Warszawa inne wydarzenia