kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Bilety na kabaret

Twórczość Kabaretu Moralnego Niepokoju w dużej mierze odnosi się do aktualnej rzeczywistości społeczno-obyczajowej, choć także nieobca jest im poetyka absurdu. Twórcy grupy, jak sami mówią, stronią od tematów politycznych, chociaż nieraz w ich skeczach można odczuć cyniczne uwagi skierowane w stronę "organów rządzących". Cechą rozpoznawczą Kabaretu Moralnego Niepokoju jest to, iż na scenie oprócz aktorów pojawiają się również muzycy, którzy wzbogacają cały występ i nadają mu żywy i niepowtarzalny charakter. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę i najwyższy poziom rozrywki!

Krótka historia Kabaretu Moralnego Niepokoju

Początki grupy znanej dziś jako "Kabaret Moralnego Niepokoju" sięgają niemal 30 lat wstecz, do roku 1993 i Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego na którym to pojawiła się informacja o powstaniu "Klubu poszukiwaczy Prawdy i Piękna". Niedługo potem, w 1994 roku (jak podają źródła w sali numer 4) premierę miał pierwszy skecz grupy pod tytułem "Królewna, Rycerz i Smok". Z czasem Klub przekształcił się w Kabaret Moralnego Niepokoju, który znamy dzisiaj.

Kto tworzy Kabaret Moralnego Niepokoju?

Dziś KMN tworzony jest przez:

  • Roberta Górskiego, pełniącego rolę lidera zespołu oraz autora tekstów skeczy kabaretowych, ostatnio Robert Górski jest najbardziej znany jako Prezes w serialu "Ucho Prezesa"
  • Przemysława Borkowskiego, który poza karierą w Kabarecie Moralnego Niepokoju i współtworzeniu tekstów skeczy jest autorem kilku powieści kryminalnych
  • Mikołaja Cieślaka, którego poza sceną kabaretową i "Uchem Prezesa" możemy zobaczyć w wielu epizodycznych rolach filmowych
  • Rafała Zbiecia, który poza występami w KMN pojawiał się również w kampaniach społecznych (np. Zostań na 30 dni wege organizowanej przez fundację Viva)
  • Rafała Krauza, muzyka akompaniującego Kabaretowi Moralnego Niepokoju podczas występów.

Na przestrzeni lat przez Kabaret Moralnego Niepokoju był współtworzony przez wielu aktorów i muzyków, wśród których najbardziej rozpoznawalną postacią jest Katarzyna Pakosińska, współzałożycielka KMN, która w 2011 roku zdecydowała o opuszczeniu go i skupieniu się na solowej karierze kabaretowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Moralnego Niepokoju

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Moralnego Niepokoju

Mimo że większość skeczy z "młodzi i moralni" to i tak mi się bardzo podobało !
Jak zawsze „Panowie i Pani” zaprezentowali program na najwyższym poziomie 👍
Super występ. Uwielbiam ich.
Rozpierducha totalna.SZczęka leży na podłodze do teraz
To była świetna zabawa i dobrze wydane pieniądze
Moralni nie zawiedli! Wyborna zabawa, Polecam zawsze.
Bawiliśmy się super!!!
Rewelacyjny, przezabawny program, ubaw po "pachy", moralnych mogę oglądać bez ustanku i z niecierpliwością czekam na następne hity...
Świetny występ, kabaret wspaniały jak zawsze. Robert Górski Mistrz!
KNM to marka sama w sobie. Super zabawa
Znakomity występ.
Świetny nowy program ,db.zabawa przez 2 godziny polecam!
Wyszliśmy po 40 min, zdegustowani. Przez ten czas nie usłyszeliśmy nic śmiesznego. Organizacyjnie okej.
Program aktualny , 2 godziny doskonałej zabawy przebiegło błyskawicznie
Występ bardzo mi się podobał. W końcu to profesjonaliści. Organizacja bardzo dobra. Szybko i sprawnie. Żadnego zamieszania przy wejściu i wyjściu. Cena biletów odpowiednia.
Super było , natomiast odniosłem wrażenie , że Robert powinien dać się wykazać więcej kolegom z kabaretu. Pozdrawiam i życzę sukcesów
Superr,odstresowanie totalne!!!poziom verry verry,warto było😀👍👏
Program świetny, humorystyczny. Bardzo dobrze bawiliśmy się z przyjaciółmi
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zawsze świetny. Dobrze się bawiliśmy. Może tylko jedna uwaga 2 lub 3 skecze były już w telewizji. Myślę że na płatnym występie powinny być tylko premiery.
Bawiliśmy się wspaniale. Pan Robert Górski niezastąpiony. Ubaw po pachy, choć -mały minusik -skecz na temat sąsiada Murzyna znany.
JAK ZAWSZE KMN NIE ZWIÓDŁ!!! Rewelacyjna zabawa i relaks!
Mistrzowie 😍!
Krótko - Super petarda!!! 👍🤣
Fantastyczny występ ♥️ Polecam.
Było rewelacja 😁
Serdecznie polecam :) Całkowicie nowe skecze, bardzo zabawne i na poziomie. Panowie nie próżnowali przez czas pandemii.
Rewelacyjny występ, świetna zabawa, jestem zachwycona :-)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret