koncert

Andrzej Piaseczny

koncert

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Bilety na koncert

Andrzej Piaseczny - Brzozów | Kupuj Bilety Online

"Spisem rzeczy ulubionych", albumem wydanym wiosną 2009 roku i skomponowanym w całości przez Seweryna Krajewskiego, Andrzej Piaseczny objawił nam nieznane dotąd, melancholijne i dojrzałe oblicze. Ale jeśli myślicie, że za sprawą "Chodź, przytul, przebacz" poznaliście wokalistę na wylot, bardzo się mylicie…

"To co dobre", siódmy album solowy w dorobku Andrzeja Piasecznego, z jednej strony jest jawną i udaną kontynuacją "Spisu rzeczy ulubionych" – chociażby za sprawą niepowtarzalnych, wpadających w ucho i chwytających za serce kompozycji Krajewskiego. Ale jest też płytą ze wszech miar zaskakującą – nigdy wcześniej nie słyszeliście głosu Andrzeja w takiej oprawie. Szlachetnej i surowej zarazem, z akompaniamentem, który brzmi światowo i garażowo jednocześnie. Krótko mówiąc – takiej płyty na naszym runku jeszcze nie było.

Oto w poszukiwaniu źródeł dźwięku, brzmienia naturalnego i analogowego, Piaseczny zawędrował najpierw do Anglii, a potem do Stanów Zjednoczonych. Konkretnie – do studia Waterfront w Hudson, w stanie Nowy Jork. Tam trafił pod opiekę kompozytora i producenta Henry'ego Hirscha, znanego przede wszystkim ze współpracy z Lennym Kravitzem, ale również Mickiem Jaggerem czy Madonną. Henry nie tylko zadbał o należyte brzmienie materiału, ale też powierzył gościowi z dalekiej Polski swoje własne piosenki i bardzo interesował się tym, o czym śpiewa Andrzej. "Henry okazał się człowiekiem wyjątkowym, bardzo normalnym facetem. Zawiozłem mu w ramach upominku pakiet płyt wydanych z okazji Roku Chopinowskiego i wiesz, że codziennie, kiedy przychodziliśmy do studia, zastawaliśmy Henry'ego słuchającego Chopina? Do tego gitara na której nagrywał Kravitz, złote płyty Lenny'ego, historie o Tinie Turner czy Micku Jaggerze… To było jak film" - wspomina sesję nagraniową za oceanem polski artysta.
Nikt tu jednak nikogo nie udaje, Amerykanie nadali talentowi Andrzeja Piasecznego nowego blasku, ale nie przerobili go na swoją modłę, nie próbowali zmienić w pieśniarza stamtąd. To wciąż jest The Voice Of Poland – jeden z najlepszych, jakie mamy…

Zapraszamy zatem na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Andrzeja Piasecznego, w którym zapewne też nie braknie największych przebojów Artysty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Ok super
Piękny koncert po prostu Piaseczny The best
Świetna atmosfera i muzyczna uczta 😀 Publiczność mogłaby się bardziej aktywnie włączyć w ten koncert, trochę pląsôw 😀
KONCERT na którym trzeba być, chcąc urozmaicić sobie popołudnie i wieczor!Przesympatyczny pan Andrzej z dużą dozą poczucia humoru i ciekawymi dykteryjkami. Dziękujemy . za bisy i za to, ,ze dłuzej mogliśmy posłuchać .swietnych piosenek .Cudownych Swiąt dla pAndrzeja od Bydgoszczan
EWA I SLAWEK 17.12.2019 00:54
Sam koncert super. Piasek jest najlepszy. Ale organizacja do kitu. Bilety były zdublowane i porazrzucali nas po sali gdzie było coś wolnego. W sumie dobrze ze nie musieliśmy siedzieć komuś obcemu na kolanach.
Cudowny koncert! Pan Andrzej przesympatyczny, ciepły, z ogromnym poczuciem humoru, doskonały kontakt z publicznością. Jeśli jeszcze będę miała okazję na pewno pójdę.
Bilety zakupione bez problemu. Koncert Piaska JAK ZWYKLE cudo!!! Mamy autograf na winylu!!. Dziękujemy:)
Najwspanialszy koncert. Czekam już na następny. Wszyscy bawili się super.
Cudowny koncert.... Świetna atmosfera....Piasek w doskonałej formie...
Opera leśna w Sopocie- świetne miejsce. Doskonała akustyka,wspaniała widownia..Dla tego artysty nie ma znaczenia, czy publiczność się dobrze bawi,czy nie.To kolejny koncert Piaska, który trwa 75 min i coś na bis.
Super koncert, bawiliśmy się znakomicie. ❤ Świetna atmosfera, piękne piosenki, wyśmienity artysta ❤
Ania 08.07.2019 10:42
Przepiękny, magiczny koncert. Bardzo miły i przesympatyczny Artysta. Polecam ;))))))))
Każdy koncert ANDRZEJA jest inny każdy przepiękny.ANDRZEJ jak zawsze wprowadza wspaniały nastrój.Czekam na kolejny koncert,Niestety dopiero w lutym 2020 roku.
Koncert sam sobie jak zawsze cudowny, klimatyczny. Pan Andrzej jak zawsze wprowadził wspaniały klimat. Jest to chyba mój 5 lub 6 koncert. Nie miałam nigdy okazji poczekać i poprosić o autograf na płycie. Ale tego dnia zostałam na noc w Toruniu specjalnie po to aby to zrobić. Mimo,że koncert był bardzo kameralny, to Pan Andrzej nie wyszedł. Czułam się razem z koleżankami bardzo zawiedziona. Wyjazd na koncert Pana Andrzeja jest naszym corocznym rytuałem. Warszawa, Wrocław, Rumia, Gdynia, Toruń, Wejherowo...byłyśmy tam. Może kiedyś jeszcze będę mogła wczuć się w tą piękną muzykę i głos, mimo tego zawodu który nas teras spotkał. Może wtedy P.Andrzej poświęci chwilę fanom.
Wyrażając opinię, pewnie się powtórzę, że koncert był po prostu genialny, magiczny, zagrany na 100%... ale taki właśnie był! Kontakt Andrzeja z publicznością wspaniały. Jego pogawędki z fanami między utworami - bezcenne:) I ten taniec... Fanki w pierwszych rzędach się rozpływały, ja wśród nich też:) Polecam szczególnie kobietom!
Прекрасный концерт.С удовольствием сходила бы ещё.
Brak mi słów, by wyrazić wszystkie emocje, które mi towarzyszyły podczas koncertu. Andrzej Piaseczny jest znakomitym wokalistą i potrafi swobodnie nawiązać kontakt z publicznością. To był mój trzeci koncert tego Artysty, za każdym razem odkrywam Go na nowo ❤️❤️❤️
Koncert kameralny, w bardzo miłej atmosferze i w pięknym wnętrzu.
Koncert był wyjątkowy, bardzo emocjonalny a to za sprawą nietypowego wokalisty. Świetny kontakt z publicznością
Andrzej Piazeczny jak zawsze rewelacja. Natomiast miejsce porazka.Slaba widocznosc, ludzie zaslaniali sobie nawzajem.
Super koncert, Pan Andrzej stworzony do tego by być na scenie ;) szkoda tylko że po koncercie nie można było otrzymać autografu.
Koncert przyjemny , ogólnie polecam, jednak z małym zastrzeżeniem zdecydowanie za duzo wywodów miedzy utworami , czasami czułam sie jak bym zakupiła bilet na kabaret a nie na koncert .
Wspaniały, ciepły koncert. "Piasek" swoją poetycką umiejętnością komunikowania się z publicznością stworzył niesamowitą atmosferę.
Było świetnie jak zwykle 😀
Koncert zaliczam do udanych , minus dla akustyka nie podołał zadaniu
Jak już ktoś napisał. Artysta sam siebie broni - talent, elokwencja, wysoka kultura. Na takie koncerty chce się chodzić. Było i coś starego i coś nowego i coś skradzionego. Czuję jednak mały niedosyt.....
Cudowny koncert, piękne aranżacje, pogaduszki Artysty i urocza pomyłeczka w tekście. Każdy koncert to nowe zauroczenie tak Artystą jak i jego kontaktem z publicznością!!
Andrzej jak zawsze rewelacja, koncert super....czekam na kolejne
Prawdziwa uczta dla duszy :) Cudny koncert. Andrzej śpiewał pięknie, czarował publiczność anegdotami, lekko momentami nostalgicznie bez zadęcia . muzycy z pierwszej ligi. Gorąco polecam.
Fantastyczny koncert , idealne zestawienie cudownego głosu, dźwięku i sali z charakterystycznym półmrokiem i dymem w powietrzu . Cudownie
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Cleo

Cleo

(26)

najbliższe wydarzenie
13.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN