koncert

Andrzej Piaseczny

koncert

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Bilety na koncert

"Spisem rzeczy ulubionych", albumem wydanym wiosną 2009 roku i skomponowanym w całości przez Seweryna Krajewskiego, Andrzej Piaseczny objawił nam nieznane dotąd, melancholijne i dojrzałe oblicze. Ale jeśli myślicie, że za sprawą "Chodź, przytul, przebacz" poznaliście wokalistę na wylot, bardzo się mylicie…

"To co dobre", siódmy album solowy w dorobku Andrzeja Piasecznego, z jednej strony jest jawną i udaną kontynuacją "Spisu rzeczy ulubionych" – chociażby za sprawą niepowtarzalnych, wpadających w ucho i chwytających za serce kompozycji Krajewskiego. Ale jest też płytą ze wszech miar zaskakującą – nigdy wcześniej nie słyszeliście głosu Andrzeja w takiej oprawie. Szlachetnej i surowej zarazem, z akompaniamentem, który brzmi światowo i garażowo jednocześnie. Krótko mówiąc – takiej płyty na naszym runku jeszcze nie było.

Oto w poszukiwaniu źródeł dźwięku, brzmienia naturalnego i analogowego, Piaseczny zawędrował najpierw do Anglii, a potem do Stanów Zjednoczonych. Konkretnie – do studia Waterfront w Hudson, w stanie Nowy Jork. Tam trafił pod opiekę kompozytora i producenta Henry'ego Hirscha, znanego przede wszystkim ze współpracy z Lennym Kravitzem, ale również Mickiem Jaggerem czy Madonną. Henry nie tylko zadbał o należyte brzmienie materiału, ale też powierzył gościowi z dalekiej Polski swoje własne piosenki i bardzo interesował się tym, o czym śpiewa Andrzej. "Henry okazał się człowiekiem wyjątkowym, bardzo normalnym facetem. Zawiozłem mu w ramach upominku pakiet płyt wydanych z okazji Roku Chopinowskiego i wiesz, że codziennie, kiedy przychodziliśmy do studia, zastawaliśmy Henry'ego słuchającego Chopina? Do tego gitara na której nagrywał Kravitz, złote płyty Lenny'ego, historie o Tinie Turner czy Micku Jaggerze… To było jak film" - wspomina sesję nagraniową za oceanem polski artysta.
Nikt tu jednak nikogo nie udaje, Amerykanie nadali talentowi Andrzeja Piasecznego nowego blasku, ale nie przerobili go na swoją modłę, nie próbowali zmienić w pieśniarza stamtąd. To wciąż jest The Voice Of Poland – jeden z najlepszych, jakie mamy…

Zapraszamy zatem na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Andrzeja Piasecznego, w którym zapewne też nie braknie największych przebojów Artysty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Andrzej Piaseczny

Bilety

Brak wydarzeń w: Mińsk Mazowiecki

Brak wydarzeń w: Mińsk Mazowiecki

Recenzje Andrzej Piaseczny

Taki sobie. Po godzinie występów( a występ był zaplanowany na 1,5godz)trzeba było prosić brawami wykonawcę, aby jeszcze wystąpił. Na początku zapewniał że się stęsknił za występami na żywo.??
Jak zawsze świetnie się bawiłam na koncercie Piaska,. Cudowna odmiana po miesiącach spędzonych w domu. Miejsce cudowne, atmosfera cudowna, ludzie wokół bardzo zadowoleni. Organizatorzy zadbali o odstęp pomiędzy gośćmi, który dawał komfort.
Bardzo polecam- na żywo brzmial również dobrze, piosenki stare np. MAFIA w nowych, ciekawych aranżacjach. Fajny kontakt z publicznością, anegdoty i poczucie humoru. Warto było tyle czekać
Piasek jak zawsze urzekający, empatyczny i jego koncert śliczny!!! Za to sala i warunki jakie "zafundował" organizator artyście i nam widzom w Gnieźnie pod wszelką krytyką!!! Mała sala kameralna z niewygodnymi krzesłami w Muzeum. Sala NIE KLIMATYZOWANA, duchota, parno!!! Brak wentylacji, nawiewu!!! Gdybym ja w trakcie koncertu nie otworzyła drzwi od sali i też od korytarza, by była cyrkulacja świeżego powietrza, to chyba byśmy się wszyscy tam udusili. Obsługa koncertu, panowie z Gdyni, leniwa, bez empatii, wogóle nie zainteresowana, nie zaangażowana. Skupiona przede wszystkim na sobie i tylko na tym, co zrobić muszą!!! Nasz Piasek kika razy delikatnie wspomniał, że bardzo duszno, ale nikt z organizatorów tego "nie chciał" usłyszeć. Za to była ośmieszająca informacja, by w tej duchocie w maseczkach siedzieć, gdzie na szczęście większość widzów to zignorowała, bo już każdy normalny człowiek wie, że szmaty z bakteriami na twarzy nie pomagają, a wręcz przeciwnie!!! Cena biletów bardzo wysoka, bo nie adekwatna do w/w, karygodnych warunków!!! Drodzy organizatorzy! To Wy jesteście dla nas, a nie my dla Was!!! W związku z tym proponuję więcej przywiązywać wagi do JAKOŚCI i do szkoleń obsługi PRZEDE WSZYSTKIM z empatii, ludzkiego zaangażowania i człowieczeństwa!!! Bo, w życiu nie tylko łatwa kasa jest najważniejsza!!!
Super impreza .Czekałam na ten występ tyle miesięcy i się nie zawiodłam .
Piękny Występ! Nigdy nie byłam wielką fanką Piaska, ale po koncercie wszystko się zmieniło! Świetny kontakt z publicznością ! Piękne piosenki, utalentowany zespół i niesamowity głos Andrzeja! Polecam wszystkim pójść i przeżyć to osobiście ! Love Andrzej :)
Super koncert . Miło spędzony weekend . Polecam
Relax na całego
Rewelacja!!!
Było fantastycznie.
Było cudnie❤️Piasek uroczy, przesympatyczny. Koncert wspaniały.
Bylo super, rewelacyjny koncert, artysta na medal.
było bardzo sympatycznie
świetny występ !
Uczestniczyć w takich koncertach to sama przyjemność, aż chciałoby się więcej i więcej i więcej :) Jednak końcówka zdecydowanie pozostawiała wiele do życzenia, bo płacąc za bilet aż 160zł ( Irzędy) chciałabym do samego końca widzieć, a niestety zgraja z końcowych rzędów zaatakowała cały przód i zrobiła sobie potańcówkę. Rozumiem, to nie jakaś drętwa impreza i należy się bawić, ale chyba jednak należałoby pozostać przy swoich zakupionych miejscach. Tak więc czuję lekkie rozczarowanie i mam nadzieję, że za rok będzie nieco lepiej..dzięki czemu wszyscy wyjdą z koncertu w 100% usatysfakcjonowani.
Piaseczny wyjątkowy artystata o nie bywalym flow i interakcji z publicznością. Amfiteatr przy Aquapark Sopot wyjątkowe miejsce. MAGIA.
Świetny koncert, bardzo klimatyczny
Było magicznie
Bardzo udany koncert 😁
Świetny koncert. Brawo Piasek i zespół.
Występ jak zawsze niesamowity!
Super. Fantastyczny artysta.
Bardzo sympatyczny i miły wieczór ,klasa
Andrzej w realu jest jeszcze lepszy! Występ super!
Bardzo przyjemny koncert trochę starych kawałków w ciekawej aranżacji i oczywiście nowe utwory bardzo energetyczne
Nie spaliśmy... Piosenki stare i nowe - sprawdziło się Zespół wspaniały Chętnie powtórzymy spotkanie Dziękujemy za miłe spędzony czas Pozdrawiam
Jestem na każdym koncercie Andrzeja i zawsze jestem zadowolona. Andrzej Boski, muzyka piękna nagłośnienie MEGA. Czekam na następny we Wrocławiu.
Wspaniały koncert, poproszę takich więcej!
Fajny koncert, piękny głos i muzyka, ale trochę za krótki...Ogólne wrażenia bardzo pozytywne:)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert