kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Mińsk Mazowiecki

Recenzje Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

To jest po prostu sku.........stwo , pomimo dostępnych kanałów komunikacji , nie informujecie o odwołaniu wydarzenia i jeszcze bezczelnie proście mnie o opinię na jego temat , chyba ktoś powinien ponieść konsekwencje dezinformacji i naciągania klientów na koszty i stratę niedzielnego czasu. ŻENADA
Występ nie odbył się, nie zostaliśmy również poinformowani o jego odwołaniu jak i większości osób a co więcej dzień wcześniej otrzymałam sms przypominający o imprezie. Proszę o zwrot kosztów biletów.
Występ super! Ubaw po pachy, tym bardziej, że wydarzenie zostało odwołana, a organizatorzy o tym nie poinformowali. Więc miałem okazję obejrzeć zamknięte drzwi. Pełny profesjonalizm...
Występy Pana Piotra są zawsze super. Polecam każdemu.
Mistrz i tyle!
Bardzo fajny występ. Dużo śmiechu i pozytywnych wibracji. Kuźnia kulturalna również organizacyjnie do polecenia. Gorąco polecam :)
Uwielbiam występy Pana Bałtroczyka i również tym razem sie nie zawiodłam. Bardzo milo spędzony czas.
Występ jak zwykle udany👍🏻
Wybitna postać. Mistrz słowa. Nawet fragmenty monologów zasłyszane już wcześniej, bawią jakby to był pierwszy raz.
Dla mnie super, wspaniałe teksty, dużo dobrej zabawy.
Miło i przyjemnie.
Piotr Bałtroczyk jak zawsze genialny! Uwielbiam go! Dał kopa do działania, każdy jego występ jest inny, niezapomniany. Sala świetnie dostosowana.
Ogólnie bawiliśmy się z żoną na występie pana Piotra świetnie,chociaż jako jego wierni widzowie, wychwyciliśmy kilka powtórek z jego poprzednich występów. Nie przeszkodziło nam to jednak w tym,żeby wieczór uznać za bardzo udany.
sherkan 21.09.2020 22:18
Przykro mi, ale Amok nie stanął na wysokości zadania i nie przedstawił rzetelnej informacji czy impreza się odbędzie. Zatem nie skorzystałam.
wanda 21.09.2020 22:17
Badzo słabe nagłośnienie.30% tekstu bylo niezrozumiałe.
Gość jest niezawodny. Jestem już mi kolejny raz na występie pana Piotra i zawsze wychodzę z bolącym brzuchem od śmiechu.
Maxgliwice78 21.09.2020 19:34
Super
Grzegorz 21.09.2020 15:08
Bardzo dobry występ
super zabawa, przez ponad 1,5 godziny śmiałem się do łez
Jan 21.09.2020 09:44
Występ pierwsza klasa! Na najwyższym poziomie.! Wielki szacun za umiejętność mówienie w sposób interesujący, ciekawy i przede wszystkim zabawny. Chętnie pójdę na kolejny występ.
Gosia 21.09.2020 09:42
Mistrz Słowa w akcji
Adrian 21.09.2020 09:23
Występ na w miarę dobrym poziomie!
shakin74 21.09.2020 09:06
bardzo fajne wystapienie, widziałem Pana Piotre 2gi raz i zawsze jest zabawnie i śmiesznie - polecam :)
Grzegorz 21.09.2020 08:38
Bardzo lubie Pana Piotra. Było bardzo przyjemnie i śmiesznie. Brakowało mi anegdoty o nagich mieczach pod Grunwaldem :-;
Radek 21.09.2020 08:32
Świetny występ zarówno dla starych jak i młodych :) Pan Bałtroczyk w doskonałej formie, jak zwykle błyskotliwy i ciepły. Polecam!
Pan Piotr w wyśmienitej formie.
Wspaniały występ!
Bardzo sympatyczne przedstawienie. Organizacja bez uwag. Polecam
Bardzo zabawny występ, Pan Piotr Bałtroczyk rzuca dowcipami w bardzo zwinny sposób, który zawsze zaskakuje odbiorcę i pozbawia oddechu. Z chęcią poszedłbym jeszcze raz oraz kupił bilet komuś bliskiemu na urodziny jako ciekawy prezent będący jednocześnie intelektualną pożywką.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret