koncert

Andrzej Piaseczny

koncert

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny - Bilety na koncert

"Spisem rzeczy ulubionych", albumem wydanym wiosną 2009 roku i skomponowanym w całości przez Seweryna Krajewskiego, Andrzej Piaseczny objawił nam nieznane dotąd, melancholijne i dojrzałe oblicze. Ale jeśli myślicie, że za sprawą "Chodź, przytul, przebacz" poznaliście wokalistę na wylot, bardzo się mylicie…

"To co dobre", siódmy album solowy w dorobku Andrzeja Piasecznego, z jednej strony jest jawną i udaną kontynuacją "Spisu rzeczy ulubionych" – chociażby za sprawą niepowtarzalnych, wpadających w ucho i chwytających za serce kompozycji Krajewskiego. Ale jest też płytą ze wszech miar zaskakującą – nigdy wcześniej nie słyszeliście głosu Andrzeja w takiej oprawie. Szlachetnej i surowej zarazem, z akompaniamentem, który brzmi światowo i garażowo jednocześnie. Krótko mówiąc – takiej płyty na naszym runku jeszcze nie było.

Oto w poszukiwaniu źródeł dźwięku, brzmienia naturalnego i analogowego, Piaseczny zawędrował najpierw do Anglii, a potem do Stanów Zjednoczonych. Konkretnie – do studia Waterfront w Hudson, w stanie Nowy Jork. Tam trafił pod opiekę kompozytora i producenta Henry'ego Hirscha, znanego przede wszystkim ze współpracy z Lennym Kravitzem, ale również Mickiem Jaggerem czy Madonną. Henry nie tylko zadbał o należyte brzmienie materiału, ale też powierzył gościowi z dalekiej Polski swoje własne piosenki i bardzo interesował się tym, o czym śpiewa Andrzej. "Henry okazał się człowiekiem wyjątkowym, bardzo normalnym facetem. Zawiozłem mu w ramach upominku pakiet płyt wydanych z okazji Roku Chopinowskiego i wiesz, że codziennie, kiedy przychodziliśmy do studia, zastawaliśmy Henry'ego słuchającego Chopina? Do tego gitara na której nagrywał Kravitz, złote płyty Lenny'ego, historie o Tinie Turner czy Micku Jaggerze… To było jak film" - wspomina sesję nagraniową za oceanem polski artysta.
Nikt tu jednak nikogo nie udaje, Amerykanie nadali talentowi Andrzeja Piasecznego nowego blasku, ale nie przerobili go na swoją modłę, nie próbowali zmienić w pieśniarza stamtąd. To wciąż jest The Voice Of Poland – jeden z najlepszych, jakie mamy…

Zapraszamy zatem na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Andrzeja Piasecznego, w którym zapewne też nie braknie największych przebojów Artysty!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Piaseczny wyjątkowy artystata o nie bywalym flow i interakcji z publicznością. Amfiteatr przy Aquapark Sopot wyjątkowe miejsce. MAGIA.
Świetny koncert, bardzo klimatyczny
Było magicznie
Bardzo udany koncert 😁
Koncert fajny, klimatyczny.. Prowadzenie,, kontakt z publicznością na wysokim poziomie.. Polecam.
Przepiękny koncert polecam wszystkim
Cudowny koncert! Andrzej jak zwykle dał z Siebie wszystko, zespół również.
Świetny występ. Energia i piękny głos!
Piękny koncert:)
Było świetnie. Bardzo lubię Piaska i jego utwory . Doskonale się go słuchało w takiej kameralnej atmosferze. Więcej takich wydarzeń artystycznych w Słupsku.
Fantastycznie!!! Atmosfera cudowna, Artysta, ech, można by pisać i pisać i pisać... Cudownie!!!
Długo wyczekiwana i ze zdwojoną energią zorganizowana impreza. Organizacyjne dobrze przygotowana z zapewnieniem wszelkich rygorów bezpieczeństwa. Atmosfera, jak zwykle na koncertach Andrzeja, fantastyczna.
jak zwykle... czyli cudownie
Wystep super, repertuar rowniez, ale godzina wystepu to zdecydowanie za krotko za taka cene. Ledwo czlowiek sie rozkrecil a tu juz koniec☹ Dlatego ujmuje jedna gwiazdke przy ocenie
Super koncert
Koncert był CUDOWNY!!! naprawdę było magicznie, Piasek to fantastyczny wykonawca!
Świetny koncert, atmosfera. Koncert na najwyższym poziomie.
Wspaniały koncert , piekne aranżacje , Pan Andrzej - klasa ;) Na sali zachowana odległość , ludzie w maseczkach .... można ??
Koncert rewelacyjny, poza świetną muzyką, była też dawka dobrego humoru. Nowe aranżacje utworów, na plus. Czekam na kolejny koncert Tego artysty.
Koncert rewelacyjny...atmosfera super...ciepły miły artysta....
Jest mały niedosyt, ze względu na dwa koncerty w jednym dniu były ograniczenia czasowe. Szkoda, poza tym Super.
Świetna Gwiazda- świetny koncert!
Andrzej jak zawsze rewelacyjny 😍
Piękny koncert, dobre nagłośnienie
Było świetnie!
Cudownie, relaksująco, bardzo miło.
Dziękuję, było super!!!!
Superrrr :) Na Żywo to na żywo :) Pan Andrzej,jak wino :)))
Przesympatyczne spotkanie:)
Naprawdę super. Koncert kameralny ale bardzo energetyczny. Andrzej Piaseczny 100 % energii. Cieszę się ogromnie ze bylam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane