koncert

Edyta Geppert

koncert

Edyta Geppert

Edyta Geppert - Bilety na koncert

Edyta Geppert - Leszno | Kupuj Bilety Online

Piosenkarka znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. "Och życie, kocham Cię nad życie", "Jaka róża, taki cierń" czy "Nie żałuję" - to jedne z wielu najbardziej znanych utworów artystki. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku - Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Edyta Geppert - śpiew
Tomasz Kaczmarek - fortepian
Jerzy Szarecki - trąbka
Piotr Loretz - reżyseria

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było super!
Profesjonalny występ ,pani Edyty głos i wykonanie zachwyca .Dla mnie niezapomniane wrażenia
Przepiękny koncery. Z chcecia zobaczymy i usłyszymy Panią Edytę jeszcze raz.
Wspaniała!
Koncert wspaniały, bo taka też jest Pani Edyta Geppert i jej twórczość. Organizacja koncertu bardzo dobra, minus za zaduch na sali i brak klimatyzacji oraz trochę niewygodne krzesła. Pozostaje też pytanie o kulturę niektórych "oglądaczy", którzy wychodzili z sali w trakcie koncertu, przechadzając się za potrzebą, otwieranie, zamykanie drzwi, dekoncentracja słuchających , a przede wszystkim Artysty; zaś pod koniec żenujące gonitwy do szatni, gdzie nie zamilkły jeszcze brawa , a na scenie stoi Artystka.
Wspaniały koncert, i wzruszający, i zabawny. Pani Edyta, jak zawsze z klasą. Bardzo polecam zwłaszcza dla tych widzów, którzy lubią poezję śpiewaną, niebanalne teksty oraz cudowny głos Pani Edyty.
Zaskoczyło nas poczucie humoru pani Edyty, nie śpiewała jedynie smutnych i poważnych piosenek, ale też lżejsze i żartobliwe. Kolejnym zaskoczeniem był mąż artystki, a zarazem jej "jednoosobowy personel", który na dodatek wystąpił z nią w humorystycznym duecie. Minusem była muzyka z playbacku - poza pianinem elektrycznym, które było na żywo. Przy dość wysokiej cenie biletu można było oczekiwać przynajmniej skromnego bandu.
super
Wspaniała artystka, potrafi wzruszyć i rozbawić. Całkiem dobrze się sprzedało ;)
Bardzo sympatyczny, ciepły koncert. Na wysokim poziomie artystycznym - SŁOWA pięknie brzmiące!
Było zjawiskowo! Było...poruszająco, przerażająco, wzruszająco, smutnie i zabawnie. Fantastyczny spektakl muzyczny a Pani Edyta cudowna!
Coś pięknego . P.Edyta jak zawsze genialna . Koncert na najwyższym poziomie .
Wspaniały koncert. Klasa i profesjonalizm Pani Edyty Geppert budziły zachwyt.
Przepiękne wydarzenie 🤩
Koncert wzbudzający bardzo wiele pozytywnych refleksji społecznych wykonany w pięknym, oryginalnym stylu artystycznym właściwym Pani Edycie Geppert i Jej mężowi. Bardzo miłe przeżycie.
Zdzisław Pilarski 11.02.2020 11:23
Ciekawy występ, można poznać Panią Edytę z całkiem inne strony.
Bez jednego Hitu ale super! Kameralnie a nawet wesoło!:)
Jedyna w swoim rodzaju atmosfera, a przy tym melancholia, wypływająca z charakteru z utworów Pani Edyty Geppert. Super!
Cudowny koncert. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Mnóstwo wzruszeń.
Fantastyczne wrażenie sceniczne, byłam po raz pierwszy na koncercie EG i pod ogromnym wrażeniem jej lekkości i burzącego stereotypy optymizmu życiowego. polecam tym którzy lubią jej twórczość.
Znakomity koncert,nastrojowy,liryczny,niezwykły przekaz.Doskonała oprawa muzyczna,światła,dopełnienie to świetna dykcja i emisja głosu Pana Loretza.
Nietuzinkowy, zabawny i prawdziwy! Publiczność szczerze zaangażowała się w emocje ze sceny. Spójność tematyczna co do kolejności utworów, łagodne przejścia, zabawne anegdoty. Prawda w każdym z tekstów i w ich zaprezentowaniu, ogromne wczucie się w przekaz i wyczucie. Optymistyczne, życiowe, poruszające do łez. Wspaniały! Tak wiele lat twórczości trudno zawrzeć w zdawałoby się krótkim czasie, ale koncert został domknięty klamrą i trafną puentą.
Edyta jest jedyna: cudowny głos, wspaniała interpretacja, subtelny dowcip - wyjątkowy talent.
polecam serdecznie
jak zawsze pięknie.
niezapomniany wieczor, wrocily wspomnienia z dawnych lat dziekuje
Cudowny koncert pani Edyty polecam wszystkim
Wspaniały recital! Pani Geppert to klasa sama w sobie.
Wieczór niezapomniany. Szkoda tylko, że ARTYSTKA nie podpisywała płyt. Na pewno sprzedano by ich więcej! Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na kolejne spotkanie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
11.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN