koncert
Edyta Geppert

koncert

Edyta Geppert

Edyta Geppert - Bilety na koncert

Edyta Geppert - Warszawa Kuźnia Kulturalna | Kupuj Bilety Online

Piosenkarka znana jest z tego, że z wielką starannością buduje swój repertuar. Jej precyzyjnie wyreżyserowane recitale są rzadką okazją usłyszenia prawdziwych perełek polskiej piosenki literackiej. Wśród autorów tekstów odnajdujemy: Magdę Czapińską, Agnieszkę Osiecką, Jacka Cygana, Marka Dagnana, Jerzego Ficowskiego, Jonasza Koftę, Wojciecha Młynarskiego, Andrzeja Poniedzielskiego, Jana Kazimierza Siwka , a wśród kompozytorów: Henryka Albera, Włodzimierza Korcza, Seweryna Krajewskiego, Andrzeja Rybińskiego. Bardzo wiele piosenek z repertuaru Edyty Geppert wytrzymało próbę czasu i stało się evergreenami. Z tych prostych, melodyjnych, małych form słowno-muzycznych artystka wydobywa wielkie emocje, które udzielają się publiczności. "Och życie, kocham Cię nad życie", "Jaka róża, taki cierń" czy "Nie żałuję" - to jedne z wielu najbardziej znanych utworów artystki. Recital Edyty Geppert to znakomita okazją do spotkania z Jej niezwykłym kunsztem interpretatorskim i z tak rzadką już dziś umiejętnością budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, tzw. Kabaretowymi, reprezentowanymi przez teksty klasyka gatunku - Mariana Hemara. To niezwykła okazja przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

Edyta Geppert - śpiew
Tomasz Kaczmarek - fortepian
Jerzy Szarecki - trąbka
Piotr Loretz - reżyseria

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspanialy koncert. Pojawily sie oczywiscie trzy najwieksze przeboje Geppert , ale bylo mnostwo innych piosenek takze cyganskich, Hemara i jedna zydowska. Wieczor bardzo pogodny, a p. Edyta we wspanialej formie. Wizualnie, glosowo i zachwycala tez swoim temperamentem. Nie wchodzac glebiej w porownania jest oprocz Hanny Banaszak i Alicji Majewskiej krolowa naszej estrady.
Marcin 19.11.2019 13:10
Cudowny koncert. Pani Geppert jak zwykle wspaniała.
biedronka 19.11.2019 09:38
koncert wspaniały, chociaż zdecydowanie lepszy "stary" repertuar
Polecam. Jedna z ostatnich tak zdolnych polskich artystek. Mimo 35 lat na scenie wciąż w świetnej formie.
Występ bardzo dobry, Edyta i jej mąż w formie. Polecam.
Wspaniała organizacja, wspaniały występ. Edyta Geppert na scenie....prawie na wyciągnięcie ręki i Jej repertuar na żywo. Uczta dla zmysłów. Bardzo POLECAM
Cudny koncert Pani Edyta Cudowna wszystko bylo......łzy, śmiech.Spotkanie po koncercie autograf i parę słów. Jestem pod wrażeniem teraz słucham piosenek.Pozdrawiam tych którzy się wybierają będziecie zadowoleni.
Super koncert, ciekawie spędzony czas ,spełniły się nasze oczekiwania jesteśmy zadowoleni
Niezapomniane chwile i wrażenia. Wspaniała artystka.
Gosiak3220 13.10.2019 12:00
Byłu super
Świetny występ, jak zwykle zresztą, w wykonaniu Pani Edyty. Pełen profesjonalizm połączony z emocjami, które tylko ta artystka potrafi wyrazić w tak wzruszajacy, prawdziwy sposób.
Coś dla konesera, super!
Z przyjemnością słuchałam pięknego głosu Pani Edyty. Zabrakło wielkiego przeboju "Jaka róża, taki cierń". Jest niedosyt u wielu słuchaczy.
Wspaniala atmosfera, piękne emocje.
Rewelacyjny koncert, swietny glos I haryzma artystki. Swietny konferansjer. Niezapomniany I emocjonalny wieczor. BRAWO!!!! Goraco polecam.
Wspaniała artystka , to super występ. Pozdrawiamy Pani Edyto
Kasia i Andrzej 10.08.2019 01:57
Piękny koncert. Pani Edyta Geppert jest wielką gwiazdą, urzeka swym głosem, sprawia, że trudno oderwać od niej wzrok.
Bardzo miły wieczór spędzony na występie Pani Edyty Geppert.
Wspaniała artystka a tym samym niezapomniany wieczór. Wspaniałe wydarzenie.
Występ na najwyższym poziomie.Pełen humoru, a zarazem mnóstwo życiowych mądrości.Żal było jak się skończyło.Już myślę o zakupie następnych biletów z okazji 35 lecia pracy artystycznej P.Geppert.
Wspaniały koncert. Polecam.
Niepowtarzalne przeżycie,
Zamiast recitalu gwiazdy mały teatr
Bilety kupiłam na prezent dla Rodziców. Ale już nastepnego dnia dzwonili z podziękowaniem,Występem byli zachwyceni.Dobre nagłośnienie. i obsługa.
Przy pełnej sali i profesjonalnej obsłudze władz z Domu Kultury w Gorze Kalwarii wystep był udany .Piekny głos p Edyty jak zwykle piekny ,chociaz zabrakło mi piosenek np z lat 2010 np Ty Panie Czesc wystepu w formie piosenek kaberetowych moze bardziej nowoczesny ale nie moj styl Ogolnie wystep udany
Piękne przeżycie, cudowny koncert.
Wspaniałe emocje:czasem łzy, czasem śmiech. Forma koncertu bardzo mi się podobała.
Pani Edyta - zachwycająca. Baaardzo sympatycznie z ogromnym poczuciem humoru .
Rewelacja!!! Pani Edyta jest cudowna - to się jednak sprzeda!!! Na początku emocje, wzruszenie, a potem lekko, bardzo optymistycznie. Super!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
23.11.2019 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Warszawa inne wydarzenia