koncert

Pop Opera - od Opery do Musicalu

koncert

Pop Opera - od Opery do Musicalu

Pop Opera - od Opery do Musicalu - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🎶Zapraszamy na wspaniały koncert, w którym muzyka klasyczna zabrzmi jak największe hity z list przebojów, a hity z list przebojów zaśpiewane zostaną jak wielkie pieśni operowe‼️🔥🎤

Podczas koncertu Pop Opera - od opery do musicalu publiczność będzie mogła wysłuchać utworów klasycznych, takich jak "O sole mio" i "Nessun Dorma", a także wielkich hitów z musicali i operetek, takich jak "Skrzypek na dachu", "Footloose", "A Star is Born", "Upiór w Operze", "Love never dies", "Wesoła Wdówka". Nie zabraknie również duetów z innymi artystami oraz autorskich utworów Krzysztofa Knapczyka, w tym wzruszających ballad‼️🎶🎤

Pop Opera - od Opery do Musicalu - więcej informacji

Najpiękniejsze arie operowe świata oraz największe hity z polskich i amerykańskich musicali. Śpiewa Krzysztof Knapczyk wraz z solistami Teatrów Muzycznych i Operowych, a całość dodatkowo zostanie wzbogacona tanecznie przez naszych artystów i… gościa specjalnego!

Zapraszamy na wspaniały koncert, w którym muzyka klasyczna zabrzmi jak największe hity z list przebojów, a hity z list przebojów zaśpiewane zostaną jak wielkie arie operowe! Podczas koncertu "Pop Opera - Od Opery do Musicalu" publiczność będzie mogła wysłuchać m.in.:

“O sole mio” - pieśń neapolitańska
“La donna é mobile” z opery “Rigoletto” (Giuseppe Verdi)
“Nessun Dorma” z opery “Turandot” (Giacomo Puccini)
“Gdybym był bogaczem” z musicalu “Skrzypek na dachu”
“Shallow” z filmu “A Star is Born” w polskiej wersji językowej!
utwór niespodzianka z musicalu “Upiór w Operze”
“Libiamo, ne' lieti calici”z opery “La Traviata” (Giuseppe Verdi)
“Usta milczą dusza śpiewa” z operetki “Wesoła Wdówka” (Franz Lehár)
“Torna surriento” - pieśń neapolitańska
“On my own” z musicalu “Les Misérables”
aria niespodzianka z “La Bohème” (Giacomo Puccini)
“Parla piu piano” z filmu “Ojciec Chrzestny”
“When I’m 64” z repertuaru “The Beatles”
“You raise me up” z repertuaru Josha Grobana
“My Way” z repertuary Franka Sinatry w polskiej wersji językowej!

Dodatkowo przygotowaliśmy “perełki” polskiej muzyki z repertuaru m.in. Fryderyk Chopina, Marka Grechuty, a nawet Krzysztofa Krawczyka!

Nie zabraknie również duetów z innymi artystami oraz autorskich utworów Krzysztofa Knapczyka, w tym wzruszających ballad.

Krzysztof Knapczyk - aktor i wokalista (tenor) związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi. Członek zespołu „Queen Symfonicznie”, „The Beatles Symfonicznie”oraz grupy „A Tribute to Il Divo. The 3 Tenors”, która występuje w Grecji, zdobywając uznanie fanów z całego świata. Okrzyknięty rodzimym, solowym odpowiednikiem włoskiego trio Il Volo. Należy do grona najzdolniejszych polskich wokalistów młodego pokolenia. Występował m.in. w Grecji, Niemczech (gdzie studiował w Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Stuttgart) oraz w Stanach Zjednoczonych. Po sukcesach na scenach europejskich powrócił do Polski, gdzie rozpoczął autorską trasę koncertową.

Jego twórczość to muzyka klasyczna śpiewana w nowatorski, oryginalny sposób - z zacięciem popowym i musicalowym. Wprowadza operę "pod strzechy" - odkrywa na nowo siłę najpiękniejszych arii i pieśni operowych świata oraz prezentuje je publiczności w nietypowych, współczesnych, "lekkich" aranżacjach. Według krytyków skutecznie skraca dystans pomiędzy operą, popem i musicalem, swobodnie poruszając się w każdym z tych gatunków i łącząc je w niepowtarzalne, muzyczne układanki.

Swoimi brawurowymi wykonaniami Krzysztof Knapczyk zdobywa uznanie słuchaczy w każdym wieku. Śpiewa po polsku, angielsku, francusku, włosku i rosyjsku. Od 2014 roku realizuje swój autorski projekt muzyczny "Opera na ulicy", z którym odwiedził m.in. Rzym, Amsterdam, Paryż, Nowy Jork, Ateny i Berlin.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Wrocław

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Pop Opera - od Opery do Musicalu


Jak działają recenzje?
Występ niedopracowany, artyści dukajacy prymitywne teksty kręcą się po scenie jakby nie wiedzieli co maja ze sobą począć. Pan Krzysztof Knapczyk z narcystycznym zacięciem obłapial na scenie Pania Lilianę co wpędzalo w zaklopotanie widza. Pelnil jednocześnie rolę gwiazdy i konferansjera. Szkoda, że nie zatrudniono reżysera tego widowiska, w którym brakowało występu połykacza ognia i baby z brodą. Dobre glosy to nie wszystko. Nieprofesjonalne widowisko. Nie polecam.
Anna 09.12.2023 22:08
Lubię takie klimaty - ale mimo, iż występujący się bardzo starali oceniam występ na trójkę z plusem
Teresa 08.12.2023 08:54
Cudowny projekt młodych ludzi z ogromną pasją, polecam
Beata 22.05.2023 09:35
Koncert bardzo dobry,moze male wpadki ,ale sam pomysł połączenia tak rożnej muzyki wspanialy,brawo dla p.Krzysztofa i pozostałych rowniez pełnych brzmienia glosow.Prosimy o jeszcze!!!!!
Malgorzata 21.05.2023 10:03

Polecane z kategorii koncert