koncert

Sławek Uniatowski

koncert

Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - Bilety na koncert

Sławek Uniatowski to urodzony w Toruniu wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista.

Uniatowski miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. W wieku 13 lat zaczął grać w toruńskich zespołach. W tym samym czasie zainteresował się jazzem, co z kolei zapoczątkowało jego karierę wokalną. Wtedy też zaczął komponować i pisać teksty piosenek. W 2003 roku został laureatem Famy kujawsko - pomorskiej. W 2005 roku wziął udział w IV edycji programu telewizyjnego Idol, w którym ostatecznie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór "Będzie to co musi być", który ukazał się na albumie artystki "Kochać".

Zdobył główną nagrodę im. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu (2010). W listopadzie 2011 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu Poland Why Not, na którym między innymi pojawiły się utwory wykonywane przez artystę. Obecnie pracuje nad kilkoma projektami muzycznymi.

https://www.youtube.com/watch?v=df4UNS01Cxg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Sławek Uniatowski

Pełen profesjonalizm, nieziemski głos, poczucie humoru i świetna atmosfera.
Bardzo dobry występ!
SUPER KONCERT
Cudowny wieczór :)
Facet spiewa przepieknie, mialam ciary, a poza tym ma świetne poczucie humoru, wiec i kabaret i koncert jednoczesnie🙂 Wybawilam sie, nasmialam, wzruszylam, mega wydarzenie!
Rewelacja! Uniatowski plus Szwaj to super duet wokalno- instrumentalny. Już dawno tak dobrze się nie bawilam. Myśle ze jeśli Pan Uniatowski zrezygnowałby ze śpiewania - to świetnie odnajdzie się w stand-up’ie:) A tak na serio: Wokal - rewelacja. Interpretacja piosenek - świetna (brawo za Tak Tak Ciechowskiego). Pan Sławku - z niecierpliwością czekam na trasę promująca nowa płytę! Piosenka która Pan zaśpiewał (z tej nowej płyty) - świetna!
Aww 01.12.2021 10:40
Wspaniały koncert!!! Uwielbiam nostalgiczne piosenki Sławka ale również te które pokazał, Wodeckiego, Ciechowskiego...pomimo tej nostalgii było absolutnie dużo humoru😀 Cudowny koncert napewno nigdy go nie zapomnę😊
Dorota 01.12.2021 09:17
fajny klimat
Przemysław 01.12.2021 08:49
Bawiłam się cudownie! Był to absolutnie magiczny wieczór! Miałam ciarki 😀 przez większą część koncertu! Z chęcią pójdę jeszcze raz.
Zabawa była przednia! Slawuś w formie, pianista Boguś również! Jedyna rzecz, to kolejki do szatni ,- 4 osoby na 800 osób, to jednak trochę mało.
Występ bardzo udany, tylko trochę krótki...
Koncert był wspaniały, było mega wesoło
Cudowny klimat, polecam :)
Super występ, wspaniały kontakt z publicznością.
Super koncert!!! POLECAM!!!
Piękny koncert, sympatyczny człowiek.
Sam koncert fantastyczny! Niestety, spóźniłam się 5 min na koncert i Pani z obsługi nie wpuściła mnie na swoje miejsce w 2 rzędzie tylko kazała usiąść w ostatnim.... ja rozumiem, że moja wina bo się spóźniłam ale nie po to kupuje się droższe bilety w najlepszych miejscach żeby siedzieć na końcu.
Super organizacja i cudowny głos Sławka
Koncert fajny, ciekawe interpretacje znanych utworów, nietuzinkowy głos Pana Sławka, czas zleciał w błyskawicznym tempie, przerywniki w postaci żartów były fajnym pomysłem, jednak mogłoby być trochę więcej utworów. Pozdrawiam
Rewelacyjny, kameralny pod względem muzyków, ale Sławek wystarczająco mnie urzekł
Kameralny koncert, piękna muzyka, Panowie w dobrych humorach i na luzie. Polecam
bylo ok
Za dużo stand up za mało śpiewania, koncert za krótki. Piosenki Sinatry - był tylko 1 utwór.
Wspaniałe przeżycie duchowe, klimatycznie i nastrojowo
Wspaniale spędzony czas. Pan Sławomir jak zwykle bardzo wysoki poziom. Serdecznie polecam.
Niezapomniany wieczór
Magicznie ! ;) Mimo nostalgicznych kawałków koncert był zachowany w wesołym klimacie dzięki fajnej relacji pomiędzy Sławkiem Uniatowskim a fortepianistą ;)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert