koncert
Sławek Uniatowski

koncert

Sławek Uniatowski

Sławek Uniatowski - Bilety na koncert

Sławek Uniatowski - Poznań Aula UAM | Kupuj Bilety Online

Sławek Uniatowski to urodzony w Toruniu wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista.

Uniatowski miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. W wieku 13 lat zaczął grać w toruńskich zespołach. W tym samym czasie zainteresował się jazzem, co z kolei zapoczątkowało jego karierę wokalną. Wtedy też zaczął komponować i pisać teksty piosenek. W 2003 roku został laureatem Famy kujawsko - pomorskiej. W 2005 roku wziął udział w IV edycji programu telewizyjnego Idol, w którym ostatecznie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór "Będzie to co musi być", który ukazał się na albumie artystki "Kochać".

Zdobył główną nagrodę im. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu (2010). W listopadzie 2011 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu Poland Why Not, na którym między innymi pojawiły się utwory wykonywane przez artystę. Obecnie pracuje nad kilkoma projektami muzycznymi.

https://www.youtube.com/watch?v=df4UNS01Cxg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudowny koncert! Polecam serdecznie
Karo 15.10.2019 13:27
Koncert bardzo udany, na wysokim poziomie. Dobre przygotowanie. Dobre nagłośnienie.
Jak zawsze zachwyca swoim głosem, Żartobliwy, uroczy, miły. Ogromne uznanie również dla pianisty, gitarzysty oraz perkusisty. Świetna ekipa! Dziękuję za występ.
To był wyjątkowy wieczór z wyjątkowym głosem. Panie Sławku bardzo dziękuję za emocje, które przechodziły niczym fale po wzburzonym morzu. Polecam wszystkim wrażliwcom! :)
Klimatyczny, eteryczny w cudownej atmosferze. Wokal Sławka na żywo niesamowity, niepowtarzalny, charyzmatyczny, wybitny! Nikt tak nie śpiewa! Cieszę się, że przede wszystkim cały Toruń może być zaszczycony, że to właśnie w naszym otoczeniu wyrósł taki talent! :) Pozdrawiam i zachęcam do udziału w koncercie.
Świetny występ, super poczucie humoru artysty i cudowna oprawa muzyczna
Koncert super, atmosfera super, małżonka zadowolona
Koncert doskonały, pan Sławek to prawdziwy wokalista, czas będzie działać tylko na jego korzyść. Zawodowo jestem nauczycielem śpiewu, serdecznie polecam.
Rewelacyjny wieczor! Doborowe towarzystwo i miejsce
Niewiarygodne wzruszenia. Łzy emocje uśmiech. Wszystko razem. Długo nie mogłam dojść do siebie. Najwyższa klasa z najwyższych. Zespół muzyków również na najwyższym poziomie. Panie Uniatowski jest Pan niesamowicie utalentowanym muzykiem.❤❤❤
Miły, nastrojowy wieczór.
Koncert był niesamowity.
Pyszne jedzenie, fajny klimat, artysta na wyciągnięcie ręki. No i Sławek jak zawsze cudowny !
Świetny koncert. Sławek jest świetny i swoim głosem, zwłaszcza w piosenkach po angielsku, przenosi w inny wymiar.
Cudowny koncert :)
Piękny koncert z niezwykle uzdolnionymi muzykami. Tym razem na fortepianie grał Jacek Szwaj, którego na co dzień można zobaczyć z Hanną Banaszak. Sam koncert (promowanie albumu Metamorphosis Sławka Uniatowskiego) był cudownym przeżyciem. Lekko nostalgiczny, lekko z humorem. Dodatkowo artysta opowiadał genezę powstawania kolejnych utworów oraz nieco o samych twórcach tekstów. Genialne! :)
Wspaniały, klimatyczny wieczór. Żonie, fance twórczości artysty, podobało się szczególnie, zwłaszcza jako prezent urodzinowy.
Fantastyczna atmosfera jak zawsze! 👌
6 gwiazdek to za mało. 🙂 Było cudownie, magicznie.. ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ Dziękuję
Super koncert, bardzo intymny, kameralny. Wokal Sławka powala na kolana, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie pianista, oby częściej grali w duecie :)
Cudny, kameralny występ 💗
Cudowny koncert Sławka Uniatowskiego z Fantastycznym Zespołem , magia, czar, czas tak szybko upłynąl, a chciałoby się słuchać jeszcze jeszcze....więc do zobaczenia na kolejnych koncertach
Przepiękny klimatyczny głos.
koncert absolutnie fenomenalny!! Doskonale stworzony nastrój, wyśmienity kontakt z publicznością, anegdoty, historie powstawania utworów. Do tego oświetlenie, nagłośnienie.. wszystko sprawiło że koncert był magiczny!
Koncert Wspaniały przez duże "W" uwielbiam Teatr w Cieszynie, a gdy jeszcze śpiewa w nim dowcipny, przystojny ponad dwu metrowy mężczyzna, obdażony genialnym głosem to musi być wspaniale...
Koncert pierwsza klasa, wszystko dopięte na ostatni guzik. Akustyka, oprawa, nagłośnienie ok. Sławek został do ostatniej osoby, które czekały na autograf albo fotkę i z każdym zamienił kilka zdań - to się chwali. Fajny kontakt z publicznością. Jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus dla organizatorów za jedną toaletę na tyle osób (jedna była dla wszystkich i mężczyzn i kobiet i niepełnosprawnych - kiepsko), kolejki straszne
Przepiękny spektakl, piękny głos i fantastyczne poczucie humoru :)))
Koncert bardzo przyjemny, nastrojowy, świetni muzycy i oczywiście oszałamiający głos Sławka Uniatowskiego.
Koncert rewelacyjny. Najwyższy poziom.
Cudowny koncert, magiczny.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Poznań inne wydarzenia