koncert

Stare Dobre Małżeństwo

koncert

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo - Bilety na koncert

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:
Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna
Tomasz Pierzchniak - gitara basowa, kontrabas
Wojciech Czemplik – skrzypce

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Jelenia Góra

Recenzje Stare Dobre Małżeństwo

Może to zabrzmi dziwnie ale SDM im starszy tym lepszy jak wino... set utworów w punkt, nie tylko ja ale cała sala wypełniona po brzegi była zaczarowana prawie nikt nie śpiewał (co dziwne bo koncertów SDM'u mam już dzieścia....) to była uczta dla ucha, zmysłów i duszy. Wyjątkowy koncert!
Było cudownie
Jak zawsze cudownie! Niezapomniany wieczór.
Klimat wyjątkowy. Muzyka, poezja, filozofia, skromność, inteligencja, talent, dobry humor w jednym. Polecam zawsze
jak zwykle klimatycznie :)
Cudownie jak zawsze!
Koncert był świetny. Zresztą jak zawsze.
Koncert był wspaniały! Sporo starych kawałków, które widownia nuci i śpiewa, wprost nie może się powstrzymać (efekt jest fenomenalny), ale też piosenki nowe, równie piękne i wyjątkowe! Przepiękny głos Pana Krzysztofa i ta muzyka... na takie koncerty warto wydać każdą złotówkę!
Fantastyczny koncert, super nagłośnienie.
rewelacja!!! uwielbiam od lat SDM
Pięknie ,nostalgicznie..Cudnie! Artyści zostawili i duszę i serce na scenie.pozdrawiam
Świetny koncert. Muzycznie SDM chyba jeszcze lepiej niż kiedyś. Zagrali i zaśpiewali stare przeboje oraz kilka nowych utworów. Kontakt z publicznością jak zawsze - bardzo dobry, ciepły i mądry przekaz na temat życia. Są jak dobre wino - coraz lepsi.
Wspaniały koncert, dużo wrażeń.
Cudowny koncert, oby takich więcej!
Fantastyczny koncert! Prawie 2,5 godziny pięknej muzyki i wzruszeń. Polecam
Występ na wysokim poziomie. Artysta nie samowity . Piękna muzyka. Pełen relaks. Gorąco polecam, chętnie posłucham raz jeszcze.
Fantastycznie było po latach zobaczyć i usłyszeć SDM z Krzysztofem Myszkowskim na czele! Ukłony za mądre zapowiedzi i nie zrobienie z koncertu biesiady starych wszystkim znanych przebojów - tylko dawkowanie i budowanie świetnego klimatu na koncercie! Po 2h koncertu wracało się do domu jak licealista po ognisku :P Wyrazy podziwu dla p. Basisty! Zacni muzycy i artyści na scenie! Polecam każdemu!
Andrzej 24.08.2021 17:08
Rewelacyjne. W tej muzyce każda nuta, ton, dźwięk ma znaczenie. Każde wyśpiewane słowo do mnie trafia. Dla mnie to uczta najgłębszych przyjemności i wzruszenia. Zauroczona, rozkochana, szczęśliwa. To jest moja muzyka.
Elwira 23.08.2021 14:29
Wspaniały jak zawsze
Fantastyczny koncert. SDM zawsze w formie. Jedynie sala w Świdnicy nie dopisała, duszno po chwili się zrobiło. Klimatyzacja niezbędna...
Najlepszy koncert od lat. SDM to bodaj jedyny zespół który gra wspaniały koncert ok. 1,5h a potem jeszcze przez 40 minut wychodzą na bisy. Ogromny szacunek i podziw za... ogromny szacunek dla publiczności!
Polecam!
Cudowny występ, super atmosfera, bardzo nam się podobało.
Bożena 22.08.2021 20:58
Wspaniały koncert! Wesoło i z humorem. Ponadto nowy repertuar , przeplatany ukochanymi piosenkami z dawnych lat. Koncert warty wszystkiego ☺️z niecierpliwością czekamy na nową płytę.
Niesamowity koncert. Wzruszający i zabawny. Ponadczasowy...
Piękny koncert jak zawsze.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert