koncert

Stare Dobre Małżeństwo

koncert

Stare Dobre Małżeństwo

Stare Dobre Małżeństwo - Bilety na koncert

Stare Dobre Małżeństwo - Słupsk Słupski Inkubator Technologiczny | Kupuj Bilety Online

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Skład zespołu:
Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna
Roman Ziobro - gitara basowa
Wojciech Czemplik – skrzypce

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Słupsk

Recenzje

Rewelacyjny występ. Polecam
Wspaniały występ,mnóstwo pozytywnych emocji. Piękne piosenki.
Fantastyczny koncert, wspaniała oprawa. Uwielbiam SDM
Było super :-))))))))))
Jak zawsze SDM fantastycznie!
Świetny powrót do wspomnień. Jestem zachwycona genialnym prowadzeniem koncertu. Był czas na refleksje, świetną zabawę I kontakt muzyczno wokalny z wykonawcami. Bardzo dziękuję i życzę samych sukcesów i radości z tworzenia. Zachwycona fanką Inka.
Koncert jak zawsze był wspaniałą ucztą dla ducha. Fantastyczny koncert i rewelacyjnie spędzony czas.
Genialny zespół, prawdziwi artyści, którzy okazują wielki szacunek publiczności, piękne piosenki, klimatyczna atmosfera. Polecam!
Jak zawsze wspaniały koncert. Czas się cofnął o 30 lat do wyjazdów w Bieszczady z plecakiem i grupą wspaniałych ludzi.
Cudnie odprężający (zresztą jak zawsze) koncert akustyczny, bez rumoru i zbędnych udziwnień... tylko artyści i ich niesamowity talent i świetny kontakt + szacunek dla widowni. Bis za bisem. To nasz drugi ale nie ostatni koncert. Juz się rozglądamy za mastępnymi biletami.
Wielkie Dziekuje
Jak zwykle było przesympatycznie, cudowny koncert, cudowna muzyka, wprowadzająca w klimatyczny nastrój oraz przenosząca do krainy marzeń... :) Już czekam na kolejny!
Klasa sama w sobie. Piękny, dowcipny, wzruszający.
Świetny występ! Panowie w doskonałej formie.
Było super. Piękne teksty i muzyka. Bisów nie było końca. Bardzo udany wieczór z SDM
Było super. Zespół wiele razy bisował. Przeżycie mega
Doskonała atmosfera i wysoki poziom artystyczny występu
Przefantastyczny koncert. Pomimo widocznego zmęczenia artysta kilka razy bisował, to naprawdę rzadkość w dzisiejszych czasach!!!
Rewelacjyjny koncert. Bis trwał godzinę. Juz czekam na kolejny
Cudowny koncert! Pan Krzysztof zabawnie wprowadzał do każdego utworu. Ponad dwie godziny wspaniałej muzyki. Panowie bardzo chętnie bisowali i spełniali kolejne muzyczne życzenia. Bardzo gorąco polecam :)
Jak zawsze - w dechę!
Znakomity koncert. SDM - kto zna i lubi to wie,, ich piosenki zapadają w pamięć. To nie tylko piękne melodie, ale również teksty, emocje. Polecam.
Koncert SUPER! Organizatorzy jednak TOTALNIE się nie popisali (MOK Police)!!! - wykupiliśmy bilety w pierwszym rzędzie - jakież było nasze zdziwienie gdy okazało się, że został dostawiony przed nami jeszcze jeden rząd krzeseł!!! i to na "chybcika" - byle jak - mieliśmy mało miejsca na nogi, osoby przed nami siedziały "centralnie" przed nami zasłaniając cały widok (ten kto te krzesła ustawiał mógł chociaż pomyśleć o ich przesunięciu względem kolejnego rzędu); kolejne rzędy na sali są coraz wyżej, nasz - pierwszy, był na najniższym poziomie i dostawiony przed nami również - koniec końców bardzo źle mi się oglądało, a z organizatorów "wylazła" małomiasteczkowość - nie polecam MOK Police na tego typu imprezy !!!
Koncert bardzo atrakcyjny, jedyne zastrzeżenie dotyczy ceny biletów, które w mojej opinii były nieco za drogie.
Świetny koncert, wspaniała atmosfera i niezapomniane chwile w towarzystwie pięknych piosenek SDM.
Było super - jak zwykle. Klimatycznie , uczta dla duszy i serca.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane