Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Stand Up Katowice 2024/2025


Please, Stand-up! Katowice 2024

 KUP BILET

Please, Stand-up! Katowice 2024

 KUP BILET

Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"

 KUP BILET

Stand-up Katowice

Nie chcecie spędzać kolejnego wieczoru przed telewizorem? Jesteście fanami dobrego humoru? Szukacie biletów na multimedialne show z ulubioną gwiazdą w roli głównej? Świetnie trafiliście! Z myślą o osobach takich jak Wy powstał serwis biletyna.pl! Na naszej stronie znajdziecie między innymi wejściówki na stand-up Katowice!

Wydarzenia w Katowicach — w tym mieście sporo się dzieje!

Katowice to miasto przez długi czas uważane za centrum górnictwa i hutnictwa. Dzisiaj kojarzy się głównie z życiem studenckim i wieloma atrakcjami, które chętnie odwiedzają nie tylko przyjezdni, ale także mieszkańcy Śląska. Będąc w Katowicach, chociaż na jeden dzień warto odwiedzić Muzeum Śląskie, Spodek i udać się do historycznych dzielnic miasta — Giszowca i Nikiszowca.

Wieczór to czas, kiedy miasto na nowo budzi się do życia, nie tylko za sprawą studentów. Katowice znane są także z bogatego kalendarza imprez kulturalnych, muzycznych i sportowych, z których większość odbywa się w Spodku.

Stand Up Comedy w Katowicach? Wystąpią Piotr Zola Szulowski, Darek Gadowski i wielu innych!

Show, które rozśmieszy Was do łez? Takim wydarzeniem jest z pewnością stand-up! Ta forma artystyczno-komediowa z roku na rok zyskuje coraz więcej fanów. Nic dziwnego! W przeciwieństwie do tradycyjnych występów kabaretowych tworzy zupełnie inny rodzaj więzi z publicznością — komik wchodzi w interakcje z widownią, a jednocześnie może polegać jedynie na własnej charyzmie i poczuciu humoru.
Piotr Zola Szulowski, Łukasz Lotek Lodkowski, Michał Leja czy Tomek Kołecki to tylko niektóre gwiazdy polskiego stand-upu. Na katowickich scenach już w najbliższym sezonie będziecie mieli okazję zobaczyć także innych komików, takich jak Janusz Chabior, Katarzyna Piasecka, Bartosz Gajda czy Błażej Krajewski. Do zobaczenia wkrótce!

Atrakcje w Katowicach — bilety na wydarzenia czekają w serwisie biletyna.pl!

Najlepsi polscy komicy wystąpią w najbliższym sezonie w Katowicach — Piotr Zola Szulowski, Darek Gadowski czy Janusz Chabior to jednak niejedyne znane nazwiska, o których usłyszycie. Obok występów stand-upów czekają na Was także występy kabaretowe — bilety na każde z tych wydarzeń znajdziecie w serwisie biletyna.pl!

Planujecie dłuższy pobyt w innym mieście? A może wybieracie się na kilka dni do Warszawy, Lublina lub Wrocławia? Serwis biletyna.pl umożliwia zakup wejściówek na wydarzenia odbywające się w różnych miastach w Polsce. Sprawdźcie sami!