Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

Stand Up Łódź 2023/2024


Grzegorz Dolniak - Lifehack

WYPRZEDANE

Rafał Rutkowski - Śmiejmy się bracia i siostry

WYPRZEDANE

StandUp - KoEdukacyjny - Zaklinacz Kobiet - czyli jak zrozumieć Kobietę

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?

 KUP BILET

Adam Sobaniec w programie Vox Populi

 KUP BILET

Adam Sobaniec w programie Vox Populi

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Master Of SEX - czyli wszytko co musisz wiedzieć o seksie

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Zaklinacz Kobiet - czyli jak zrozumieć Kobietę

 KUP BILET

StandUp - KoEdukacyjny - Jak Rozmawiać z Chłopem!! Jełopem?

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJStand-up Łódź

Piotr Zola Szulowski, Łukasz Lotek Lodkowski czy Michał Leja to tylko niektóre nazwiska znane fanom polskiego stand-upu. Ich występy możecie zobaczyć w całej Polsce, również w Łodzi. Harmonogram imprez i bilety znajdziecie w serwisie internetowym biletyna.pl. Stand-up Łódź czeka na Was!

Łódź - wydarzenia i imprezy

Mieszkacie w Łodzi na stałe? A może pracujecie lub studiujecie w tym mieście? Jesteście przejazdem w Łodzi i szukacie pomysłu na spędzenie wolnego czasu? W ciągu dnia możecie odwiedzić jedno z kultowych miejsc w Łodzi. Byliście już na ulicy Piotrkowskiej? Odwiedziliście Manufakturę? Poznaliście największe zabytki Łodzi? Jeśli nie, to najwyższa pora to zmienić!
A co z wieczorem? Łódź to miasto, które oferuje nie tylko wiele imprez klubowych. Liczne atrakcje czekają też na fanów dobrego kina, teatru, a nawet na miłośników dobrego humoru. Kabaret i stand-up to jedna z nich — show z udziałem najlepszych, polskich komików za każdym razem przyciąga tłumy łodzian.

Najlepsi polscy komicy na kilku scenach w Łodzi. Kto będzie gościem specjalnym?

Jaka jest najlepsza rozrywka na długie, zimowe wieczory? Oczywiście, kabaret! Miłośnicy dobrego humoru uwielbiają żarty, dlatego wśród nadchodzących wydarzeń w Łodzi nie mogło zabraknąć takich imprez jak kabaret czy stand-up. Zwłaszcza ten ostatni cieszy się w ostatnim czasie sporą popularnością — bilety na tego typu wydarzenia wyprzedają się jak świeże bułeczki.

Kto nie kojarzy takich nazwisk jak Tomek Kołecki, Rafał Pacześ, Łukasz Lotek Lodkowski czy Błażej Krajewski? To tylko niektóre gwiazdy stand-upu! W Łodzi, w nadchodzącym sezonie wystąpią: Piotr Zola Szulowski, Katarzyna Piasecka, Darek Gadowski, Paulina Potocka i wielu innych fantastycznych komików. Nie może Was tam zabraknąć!

Atrakcje w Łodzi — kupcie bilet w serwisie biletyna.pl!

Wydarzenia kulturalne, prezentowane w serwisie biletyna.pl odbywają się na najpiękniejszych, polskich arenach i występują w nich wspaniali aktorzy i komicy, którzy potrafią porwać tłumy i rozśmieszyć publiczność do łez. W Łodzi występy stand-up odbywają się w różnych lokalizacjach — w większości są to kameralne kluby, w których możliwa jest bliska interakcja z publicznością.
Jeśli szukacie wejściówki na jedno z takich wydarzeń, to trafiliście doskonale! Na stronie biletyna.pl czekają na Was bilety i mnóstwo informacji dotyczących imprez, które będą hitem w nadchodzącym sezonie. Sprawdźcie sami!

Ostatnio dodane w kategorii Stand up