Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Stand Up Łódź 2024/2025


Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Cienka Czerwona Linia - Bartosz Gajda

 KUP BILET

Please, Stand-up! Łódź 2024

 KUP BILET

Paweł Domagała - stand-up "Zresztą nieważne"

 KUP BILET

Mieszko Minkiewicz - Lajcik

 KUP BILET

Stand-up: Wojtek Kamiński - Upadek

 KUP BILET

Szymon Majewski – Kto panu to zrobił?

 KUP BILET

Stand-up Łódź

Piotr Zola Szulowski, Łukasz Lotek Lodkowski czy Michał Leja to tylko niektóre nazwiska znane fanom polskiego stand-upu. Ich występy możecie zobaczyć w całej Polsce, również w Łodzi. Harmonogram imprez i bilety znajdziecie w serwisie internetowym biletyna.pl. Stand-up Łódź czeka na Was!

Łódź - wydarzenia i imprezy

Mieszkacie w Łodzi na stałe? A może pracujecie lub studiujecie w tym mieście? Jesteście przejazdem w Łodzi i szukacie pomysłu na spędzenie wolnego czasu? W ciągu dnia możecie odwiedzić jedno z kultowych miejsc w Łodzi. Byliście już na ulicy Piotrkowskiej? Odwiedziliście Manufakturę? Poznaliście największe zabytki Łodzi? Jeśli nie, to najwyższa pora to zmienić!
A co z wieczorem? Łódź to miasto, które oferuje nie tylko wiele imprez klubowych. Liczne atrakcje czekają też na fanów dobrego kina, teatru, a nawet na miłośników dobrego humoru. Kabaret i stand-up to jedna z nich — show z udziałem najlepszych, polskich komików za każdym razem przyciąga tłumy łodzian.

Najlepsi polscy komicy na kilku scenach w Łodzi. Kto będzie gościem specjalnym?

Jaka jest najlepsza rozrywka na długie, zimowe wieczory? Oczywiście, kabaret! Miłośnicy dobrego humoru uwielbiają żarty, dlatego wśród nadchodzących wydarzeń w Łodzi nie mogło zabraknąć takich imprez jak kabaret czy stand-up. Zwłaszcza ten ostatni cieszy się w ostatnim czasie sporą popularnością — bilety na tego typu wydarzenia wyprzedają się jak świeże bułeczki.

Kto nie kojarzy takich nazwisk jak Tomek Kołecki, Rafał Pacześ, Łukasz Lotek Lodkowski czy Błażej Krajewski? To tylko niektóre gwiazdy stand-upu! W Łodzi, w nadchodzącym sezonie wystąpią: Piotr Zola Szulowski, Katarzyna Piasecka, Darek Gadowski, Paulina Potocka i wielu innych fantastycznych komików. Nie może Was tam zabraknąć!

Atrakcje w Łodzi — kupcie bilet w serwisie biletyna.pl!

Wydarzenia kulturalne, prezentowane w serwisie biletyna.pl odbywają się na najpiękniejszych, polskich arenach i występują w nich wspaniali aktorzy i komicy, którzy potrafią porwać tłumy i rozśmieszyć publiczność do łez. W Łodzi występy stand-up odbywają się w różnych lokalizacjach — w większości są to kameralne kluby, w których możliwa jest bliska interakcja z publicznością.
Jeśli szukacie wejściówki na jedno z takich wydarzeń, to trafiliście doskonale! Na stronie biletyna.pl czekają na Was bilety i mnóstwo informacji dotyczących imprez, które będą hitem w nadchodzącym sezonie. Sprawdźcie sami!