Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Teatr Letni w Szczecinie im. Heleny Majdaniec - Szczecin

ul. Juliana Fałata 2, 70–953 Szczecin

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Lady Pank - A nam nie chce się iść do domu

 KUP BILET

Kortez - Holiday Tour 2024

 KUP BILET

Muzyka Zespołu Rammstein Symfonicznie

 KUP BILET

Chansons de Paris

 KUP BILET

Goło i Wesoło

 KUP BILET

Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

 KUP BILET

Koncert Małe TGD - Dzień Dziecka przez cały rok

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Lubię to!

 KUP BILET

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

BAJM - 45 - lecie

 KUP BILET

Koncert Gwiazd Szczecin 2024

 KUP BILET

Freedom Jazz Show

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILETOdkryjcie świat teatru na świeżym powietrzu i dołączcie do grona entuzjastów kultury, którzy już teraz planują swoje wizyty w Teatrze Letnim w Szczecinie im. Heleny Majdaniec. Przejrzyjcie repertuar na Biletynie i wybierzcie spośród nadchodzących imprez te, które pobudzą Wasze zmysły i wyobraźnię. Bilety dostępne na Biletyna.pl!

Magia spektakli pod gwiazdami Teatru Letniego w Szczecinie

Teatr Letni w Szczecinie im. Heleny Majdaniec to miejsce, które kipi życiem i kulturą. Tętniące energią, przyciąga swoim niepowtarzalnym urokiem. W tamtejszym repertuarze każdy miłośnik sztuki znajdzie coś dla siebie. Od spektakli o różnorodnej tematyce, przez stand-upy różnych gatunków, po imprezy tematyczne. Każde wydarzenie przepojone jest duszą artystki, po której teatr nosi imię, a jej niezwykła osobowość i talent artystyczny dodają wszystkiemu niezwykle wyjątkowego charakteru.

Największy jednak urok Teatru Letniego w Szczecinie im. Heleny Majdaniec tkwi w jego środowisku. To magia spektakli pod gwiazdami, kiedy znajdujemy się pod osłoną nocnego nieba, a scena jest oświetlona przez delikatne światełka. Połączenie świeżego powietrza i wysokiej klasy przedstawień tworzy jedyny w swoim rodzaju klimat. Repertuar jest tak różnorodny, jak kreatywność artystów. To niesamowite doświadczenie, które upiększa ciepłe letnie wieczory i pozostawia niezapomniane wrażenia. Dołączcie do nas i doświadcz magii Teatru Letniego w Szczecinie im. Heleny Majdaniec na własnej skórze.

Nadchodzące atrakcje na scenie im. Heleny Majdaniec

Zapraszamy do Teatru Letniego w Szczecinie im. Heleny Majdaniec, miejsca pełnego uroku i unikalnej atmosfery, które podkreślają nadchodzące wydarzenia. Przekonajcie się, jak różnorodne atrakcje mogą wzbogacić Wasze doświadczenia kulturalne i odkrywajcie z nami magię sztuki pod gołym niebem. Teatr Letni stawia na różnorodność, dlatego w najbliższych miesiącach zaplanowano szereg wydarzeń, a na naszej scenie Biletyna możecie zapoznać się z nimi wszystkimi.

Przygotujcie się na spektakle, które poruszą Wasze emocje, koncerty pełne energii i niezapomniane wieczory z gwiazdami. Każde z nadchodzących wydarzeń jest unikalne, zapewnią niezapomniane wrażenia i sprawią, że z zamiłowaniem wrócicie do nas, żeby znów doświadczyć magii Teatru Letniego w Szczecinie im. Heleny Majdaniec. Orzeźwiające powietrze, piękny widok nocnego nieba i atrakcje, które dostarczamy, tworzą niesamowitą atmosferę. Dołączcie do nas, odkryjcie naszą różnorodną ofertę biletową i poczujcie magię nadchodzących wydarzeń, które czekają na Was w Teatrze Letnim w Szczecinie im. Heleny Majdaniec.

Jak czerpać pełnymi garściami z kulturalnego życia Szczecina?

Chcecie czerpać pełnymi garściami z kulturalnego życia Szczecina? Wybierzcie się na jedną z licznych Imprez w Teatrze Letnim im. Heleny Majdaniec! Na Biletynie znajdziecie niesamowite atrakcje dla miłośników sztuki i kultury. W ramach oferty Teatru Letniego możecie uczestniczyć w rozmaitych spektaklach, koncertach i warsztatach. Planując swój wyjazd, sprawdźcie terminarz imprez na Biletynie, aby wybrać to, co najbardziej Was zainteresuje i zarezerwować bilety. Pamiętajcie - aby jak najlepiej wykorzystać potencjał wydarzenia, warto wcześniej dokonać rezerwacji miejsc i zaplanować swój dzień tak, aby mieć możliwość zwiedzenia innych atrakcji Szczecina. Letni sezon teatralny to doskonała okazja, aby doświadczyć szerokiego spektrum kultury i sztuki, które Szczecin ma do zaoferowania.