Cyrki 2023 – na co się wybrać?

Spis treści

Uwielbiacie widowiska cyrkowe? Najpopularniejsze polskie i zagraniczne grupy ponownie wyruszają w trasę, aby zapewnić Wam mnóstwo fantastycznych emocji. W tym roku znów możecie zabrać całą rodzinę na pokazy, których na pewno nie zapomnicie na długo. Sprawdźcie, na co warto wybrać się tym razem. Zamówcie bilety już dziś, aby nie ominęły Was występy w wybranych miastach.

Cyrk na wodzie Waterland

Cyrk na wodzie Waterland to wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić. Fontanny, baseny, znakomite efekty świetlne i dźwiękowe to nie wszystko, na co możecie liczyć. Głównymi gwiazdami są artyści w przepięknych, fantazyjnych strojach, którzy przygotowali fenomenalne układy i akrobacje. Waterland to pokaz na wodzie, na lądzie i w powietrzu – to fala emocji, z której nie będziecie mogli wynurzyć się do końca występu. Efektowne show to świetna okazja na wspólne spędzenie czasu z najbliższymi!

Cyrk na wodzie – Imperial Show

Jeśli jesteście spragnieni jeszcze większej dawki wodnych akrobacji, z pewnością powinniście wybrać się na najnowszy program Cyrku Imperial. Burleska w wodzie? Tak! To możliwe, a dowodem na to jest tegoroczna oferta dobrze znanej grupy cyrkowej. Na scenie pojawią się akrobaci, gimnastycy, a także iluzjoniści, którzy przeniosą Was w świat magii. W programie nie mogło zabraknąć również pokazu baletu, linoskoczków, a także przepięknej, fenomenalnej i efektownej oprawy. Lekkie muzyczne fontanny zrobią na Was ogromne wrażenie.

Cyrk Zalewski – Widowisko 2023

Cyrk Zalewski został założony w 1993 roku. Od 20 lat serwuje młodszym i starszym widzom dawkę fenomenalnych atrakcji i emocji. W tym roku artyści ponownie wyruszają w trasę, aby pokazać Wam swój najnowszy program. Widowisko 2023 obejmuje znane i lubiane elementy, takie jak motory w kuli. W najnowszej odsłonie ujrzycie na nich aż 4 jeźdźców. Dodatkowo będziecie mogli zobaczyć również ekstremalne wahadło śmierci, grupę akrobatyczną z Kenii, żonglerkę nogami czy ulubione postacie z gier, bajek i filmów. Jesteście ciekawi pozostałych atrakcji? Kupcie bilety już teraz, aby odkryć, co jeszcze ma do zaoferowania Cyrk Zalewski.

Cyrk Korona – Sensacyjny Nowy Program 2023

Cyrk Korona to największa polska grupa cyrkowa, który bawi i fascynuje już od 1993 roku. Na ten rok artyści przygotowali Sensacyjny Program – oryginalne numery, które zostaną zaprezentowane publiczności po raz pierwszy. Taka okazja nie może Was ominąć! Na scenie wystąpią artyści z Polski, Włoch, Kenii, Chile, Grecji, Węgier oraz Ukrainy. Zachwytom nie będzie końca – dobra zabawa gwarantowana! Będziecie mogli zobaczyć żonglerkę nogami, latający rower, brawurowe akrobacje powietrzne, ewolucje na sztrabatach oraz wiele innych ciekawych pokazów.

Cyrk Wictoria – Imagine 2023

Polski Cyrk Wictoria jest Wam z pewnością dobrze znany. To grupa, która jako pierwsza w naszym kraju, a trzecia w Europie, wprowadziła na arenę hologramowe zwierzęta. Teraz wyrusza w 9 trasę ze swoim nowym programem „Imagine”. Podczas wydarzenia trwającego 1,5 godziny zostaniecie wprowadzeni w świat magii, fantazji i dobrego humoru. W trakcie widowiska będziecie mieli okazję zobaczyć rewelacyjne i zapierające dech w piersiach ewolucje artystów z Polski, Chile, Ukrainy i Urugwaju. W programie przewidziane będą m.in. Led i Fire show, balans ze szkłem, człowiek balon, show iluzji w stylu Las Vegas oraz m.in. persz kołowy i wiele, wiele więcej. To widowisko cyrkowe dla całych rodzin: małej i dużej publiczności.

Cyrk Fantazja – Widowisko 2023

Cyrk Fantazja bardzo dobrze przygotował się na sezon 2023. Najnowsze widowisko zabierze Was w ponad 2-godzinną podróż do świata fantazji. W programie zobaczycie występy akrobatów napowietrznych, ewolucje na szarfach czy pokazy na linie pionowej. To jednak jeszcze nie wszystko, przygotujcie się na show połykacza ognia, balans ze szkłem, hula-hop czy magiczne transformacje. Przez cały czas będzie towarzyszyć Wam zabawny clown i postacie z bajek.

6. Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE – Cyrkowe Variété

Niezwykle interesującym wydarzeniem, na które powinni wybrać się wszyscy miłośnicy sztuki cyrkowej, jest 6. Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE – Cyrkowe Variété. Jest to odbywający się wyłącznie raz w roku przegląd sztuki nowocyrkowej (bez udziału zwierząt), mający miejsce we Wrocławiu. Uczestnikami wydarzenia są grupy z całej Europy Środkowo-Wschodniej.

Hasłem tegorocznego festiwalu jest „różnorodność”, dlatego możecie być pewni, że na scenie zobaczycie oryginalne pokazy. W czasie wydarzenia nie może zabraknąć oczywiście numerów żonglerskich, akrobatycznych oraz tanecznych. Co więcej, festiwal jest również okazją do poznania sztuki cyrkowej od kulis. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę pobawić się akcesoriami cyrkowymi i nauczyć się podstawowych sztuczek.

Cyrk Zalewski – XXIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2023

Kolejne warte uwagi wydarzenie to XXIII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej. Tym razem organizowany jest w Warszawie i odbędzie się we wrześniu. Na scenie swoje popisowe numery zaprezentują największe i najpopularniejsze grupy z Polski z zagranicy. Wydarzenie jest nie tylko znakomitym show, lecz także konkursem. Do wygrania jest statuetka Złotego Clowna. Jeśli już od dziecka uwielbiacie widowiska cyrkowe, nie może Was zabraknąć na tym świetnym festiwalu.

Biletyna.pl – serwis dla miłośników cyrku, muzyki, sztuki i teatru

Biletyna.pl to serwis, w którym możecie znaleźć bilety na największe i zarazem najciekawsze widowiska cyrkowe, które odbywają się w Polsce. Niezależnie od tego, czy mieszkacie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy małym miastach lub miejscowościach, na naszej stronie nabędziecie bilety na wydarzenia niesamowitych grup cyrkowych. Zapraszamy do pobrania aplikacji mobilnej oraz zapisania się do naszego newslettera, aby zawsze być na bieżąco z pojawiającymi się premierami. Szukacie pomysłu na interesujące spędzenie wolnego czasu? Sprawdźcie również, jakie spektakle, pokazy filmowe czy muzyczne bądź kabaretowe odbywają się w Waszej okolicy.

Site Footer