Jakie przedstawienie kabaretowe wybrać w 2023?

Spis treści

Jak co roku grupy kabaretowe przygotowały świetne programy, podczas których nie będziecie mogli przestać się śmiać. W 2023 roku czeka na Was wiele znakomitych wydarzeń, w których koniecznie musicie wziąć udział. Zobaczcie, na jakie widowiska zdecydowanie warto kupić bilety.

Kabaret Neo-Nówka – „Tradycje Polskie”

Kabaret Neo-Nówka zaprasza wszystkich koneserów dobrego humoru na nowy program – „Tradycje Polskie”. Przygotujcie się na zupełnie nowe skecze, których nie zobaczycie w telewizji i w internecie. „Tradycja w narodzie to rzecz święta”, ale czy na pewno? Zobaczcie, jak Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki interpretują znane wszystkim polskie zwyczaje.

Kabaret Hrabi – „Gdy Powiesz: TAK”

Kabarat Hrabi rozprawia się z tematem małżeństwa. Co się stanie, kiedy powiecie TAK? Czeka na Was zupełnie nowa przygoda, choć przeplatana wzlotami i upadkami, na pewno warto wziąć w niej udział. „Gdy Powiesz: TAK” to program, który w sposób inteligentny, a zarazem piekielnie zabawy opowiada o losach mężów i żon.

Kabaret Młodych Panów – „Co się stało?”

Na pytanie „Co się stało?”, zwykle odpowiadamy „nic”, choć kultura wymagałaby rozwinięcia swojej wypowiedzi. Nierzadko w życiu takie sytuacje kończą się lawiną śmiechu. Kabaret Młodych Panów postanowił zbudować swój nowy program właśnie na tym pytaniu. Nowe przedstawienie jest okazją nie tylko do dobrej zabawy, lecz także apelem, że warto rozmawiać.

Piotr Bałtroczyk Stand-up: „Starość nie jest dla mięczaków”

Autoironia, trafione w punkt puenty oraz dystans do siebie to najlepsza recepta na rozrywkę na najwyższym poziomie w wykonaniu Piotra Bałtroczyka. W programie „Starość nie jest dla mięczaków” Bałtroczyk opowiada o swoich nowych przeżyciach, o Polsce i o tym, co ważne i mniej ważne. Dla niego wszystko jest inspiracją – udowadnia, że ze wszystkiego można się śmiać, o ile zostanie ubrane w inteligentne i pełne humoru komentarze.

Igor Kwiatkowski – „Tylko śmiech nas ocali”

Brawurowy, niepowtarzalny i nieprzecięty Igor Kwiatkowski pojawia się ze swoim premierowym przedstawieniem kabaretowym, aby wyrwać Was z szarej codzienności. Choć to właśnie ona jest głównym tematem najnowszego widowiska gwiazdy kabaretu Paranienormalni. Zobaczcie sami, co na temat dzisiejszych czasów ma do powiedzenia Igor Kwiatkowski – zaskoczcie się razem z nim paradoksem otaczającej nas rzeczywistości i przekonajcie się, że „Tylko śmiech nas ocali”.

Kabaret Paranienormalni – „Osiemnastka”

Kabaret Paranienormalni staje się pełnoletni i zaprasza swoich fanów na największą „Osiemnastkę”, jaka miała miejsce w Polsce. Podczas urodzinowej trasy kabaretowej panowie przedstawią swoje kultowe skecze, a także zaskoczą premierami, na które warto poczekać. Prawie 2 godziny brawurowego humoru zabiorą Was w podróż pełną pomyłek, zaskakujących zwrotów akcji i przede wszystkim – najlepszej rozrywki.

Kabaret Moralnego Niepokoju – „Za długo Panowie byli grzeczni”

Chcecie zapomnieć o tym, że na zewnątrz pogoda nie dopisuje, wszystko jest drogie i generalnie nie idzie po Waszej myśli? Kabaret Moralnego Niepokoju ma na to radę! Najnowszy program „Za długo Panowie byli grzeczni” to dawka inteligentnego i błyskotliwego humoru w towarzystwie przerysowanej rodziny. Ta galeria postaci na długo pozostanie w Waszej pamięci i będzie przypominać o tym, że czasami trzeba zerwać z konwenansami i stać się nieco niegrzecznymi…

Kabaret Smile – „Nowy” program na 20-lecie

Czy wiecie, że Kabaret Smile ma już 20 lat? W tym roku macie okazję świętować okrągłe urodziny tej lubianej grupy. Przed Wami „Nowy” program przygotowany specjalnie z tej okazji. Będziecie mieli szansę zobaczyć zarówno stare i dobre skecze, jak i zupełnie nowe przygody Bożeny i Merlina. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ na scenie pojawi się gość z zupełnie innego wymiaru. Takiego widowiska jeszcze nie widzieliście!

Grupa MoCarta – „Grupa MoCarta wśród gwiazd”

Grupa MoCarta przedstawia nowy program: „Grupa MoCarta wśród gwiazd”. Tym razem wirtuozi „nie” poważnej muzyki klasycznej zapraszają na przygodę wraz z Bachem, Vivaldim i Mozartem. Panowie wcielą się w gwiazdy muzyki i opowiedzą o swoich codziennych perypetiach. Oczywiście całość okraszona jest świetnym brzmieniem smyczków oraz humorem najwyższych lotów.

Kabaret Skeczów Męczących – „Polska misja komiczna”

Polska misja komiczna” została powołana przez Kabaret Skeczów Męczących po to, aby dotrzeć do zakątków duszy naszych rodaków. Panowie wyruszają w kosmiczną trasę po Polsce, aby zapewnić Wam ogromną niczym wszechświat dawkę humoru. Grupa kabaretowa konfrontuje Polaków z ich słabościami, co może oburzać, ale koniec końców gwarantuje dawkę najlepszej rozrywki.

Kabaret Czesuaf – „Bez przesady!”

Bez przesady!” to program, który ma na celu zobrazować tendencję Polaków do wyolbrzymiania zarówno tego, co dobre, jak i tego, co złe. Trzeba powiedzieć sobie jednak szczerze, że w naszym kraju jest średnio. Kabaret Czesuaf gwarantuje świetną zabawę i nowy program, który na pewno nie jest średni. Zobaczcie sami przedstawienie, które na długo zapadnie Wam w pamięci.

Artur Andrus – Recital Kabaretowy

Artur Andrus to król wyrafinowanego dowcipu. W swoim recitalu kabaretowym ponownie przedstawia swoje najpopularniejsze i najbardziej lubiane utwory. Podczas widowiska będziecie mieli okazję nie tylko posłuchać zabawnych utworów, lecz także wierszy i anegdot, które rozbawią Was do łez.

Kabaret Nowaki – „Za granicą żartu”

Kabaret Nowaki przybywa z najnowszym programem „Za granicą żartu”. Tym razem grupa zabierze Was w daleką podróż – w kosmiczne odmęty dobrego humoru. Na scenie zobaczycie nowe skecze, premierowe postacie oraz gagi, jakich jeszcze nie znacie!

Kabaret Chyba – „4”

4” to program, na który wszyscy czekali. Kabaret Chyba to jedna z najzdolniejszych grup młodego pokolenia, która doskonale wie, jak rozbawić publiczność do łez. Artyści prezentują zupełnie nowe spojrzenie na kabaret, dzięki czemu możecie liczyć na wyjątkową dawkę humoru. Nowy program Chyba to różnorodność przeplatana nowymi i dobrze znanymi skeczami. Całość dopełnia pozytywna energia i… niezwykłe improwizacje!

Site Footer