I LOVE YOU, a teraz się zmień- przewrotna komedia o miłości

Jak to bywa w życiu, na początku często idealizujemy swojego wybranka. Jedyne, czego nam trzeba do szczęścia, to tylko to, żeby był. Zaślepieni miłością nie dostrzegamy wad. Z czasem wymagania rosną i próbujemy zmienić partnera według naszego wyobrażenia o nim, jaki powinien być. Takie zabiegi mogą mieć nieoczekiwany rezultat.

I Love You, You’re Perfect, Now Change

W dokładnym tłumaczeniu, Kocham Cię, jesteś idealny, a teraz się zmień. To komedia, która w krzywym zwierciadle pokazuje ewolucję miłości. Komediowy spektakl muzyczny, który wyszedł spod pióra Joe DiPietro  został wzbogacony wspaniałą muzyką kompozytora Jimmi’ego Robertsa. Jest to drugi najdłużej działający musical Off-Broadway’u . Musical został w 1997 roku nominowany do nagrody Outer Critics Circle jako wybitny musical pozabrodwayowski. Wystawiona po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii sztuka została przetłumaczona na siedemnaście języków, w tym polski. I Love You, You’re Perfect, Now Change to historia, którą powinien poznać każdy, kto jest, był lub zamierza być w związku. Przyglądając się miłosnym perypetiom bohaterów z pewnością każdy znajdzie gdzieś fragment swojej własnej historii. Ten spektakl wyjaśnia, co pcha nas do bycia w związku i w zabawny sposób pokazuje ile jesteśmy w stanie zrobić, aby otrzymać zapewnienie o miłości partnera.

W wersji polskiej udział wzięli:

Dwadzieścia pięć lat po premierze w Wielkiej Brytanii doczekaliśmy się polskiej wersji spektaklu, który został wyreżyserowany przez Mariusza Kiljana. Gwiazdorska obsada, w skład której wchodzą Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus rozbawia widzów do łez. Przebojowe piosenki w wykonaniu aktorów i znakomitych muzyków zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Choreografię ułożyła i trenowała razem z aktorami Anna Głogowska. Scenografię wykonał Wojciech Stefaniak, a aktorów ubrał Sylwester Krupiński.

Walentynki w teatrze? Jak najbardziej!

Polska premiera galowa spektaklu „I LOVE YOU, a teraz się zmień” będzie miała miejsce 14 lutego na Scenie Teatralnej Małej Warszawy. To idealne miejsce na spędzenie dnia zakochanych, a pokazy przedpremierowe już udowodniły, że taka randka z pewnością będzie udana. Sztuka w wydaniu Mariusza Kiljana spotyka się z bardzo miłym przyjęciem widzów. Po spektaklach między innymi w Warszawie i Poznaniu, w Internecie aż zaroiło się od pozytywnych opinii.

Harmonogram:

Site Footer