Kabarety 2021 – co będzie nas bawiło w tym roku?

Łzy w nowym roku? Jeśli już, to tylko ze śmiechu! 2021 przyniesie nam potężną dawkę humoru, dzięki wyjątkowym wydarzeniom kulturalnym – na sceny wracają kabarety, które zaprezentują swoje najnowsze skecze i programy. Sprawdź, jakie formacje zadbają w tym roku o nasz dobry nastrój!

Jakie nowe kabarety zobaczymy w 2021 r.?

Polska scena kabaretowa wciąż ma się całkiem dobrze. Okres lockdownu i dystansu społecznego wszystkim mocno dał się we znaki, dlatego nie dziwi potrzeba jak najszybszego powrotu do normalności. Grupy artystyczne spożytkowały ten czas w sposób kreatywny, dzięki czemu rok 2021 będzie rokiem premier. Najpopularniejsi wykonawcy przez miesiące dopracowywali swoje skecze, a skumulowana energia z pewnością udzieli się publiczności podczas długo wyczekiwanych występów na żywo. Sprawdź, o jakich wydarzeniach kabaretowych będzie głośno!

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Takiego nagromadzenia gwiazd kabaretu próżno szukać podczas innych imprez. Polska Noc Kabaretowa to niemal 4 godziny najśmieszniejszych skeczy, trafionych żartów i występów na najwyższym poziomie. 10. już edycja nie rozczaruje żadnego fana kabaretów, w końcu na scenie zbierze się prawdziwe crème de la crème branży: Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile i Igor Kwiatkowski. Całość poprowadzi Kabaret K2.

Czołowi przedstawiciele polskiego kabaretu zaprezentują wyłącznie premierowe skecze i zadbają o pozytywne nastrojenie nas na cały rok 2021. Do jakich miast zawita Polska Noc Kabaretowa? M.in. do Lubina, Kielc, Poznania, Suwałk czy Zabrza. Lista jest znacznie dłuższa, dlatego koniecznie sprawdź kabaretowe wydarzenia w Twojej okolicy!

Grupa MoCarta wśród Gwiazd

Jeśli kochacie inteligentny humor i muzykę, Grupa MoCarta to propozycja właśnie dla Was! Kwartet smyczkowy od lat łączy w sprytny sposób kabaretową formę i muzykę klasyczną, zaskarbiając sobie tym samym sympatię publiczności. Co grupa MoCarta przygotowała na rok 2021? Nowości! Widownia może liczyć na historie opowiadane z przymrużeniem oka. Takich lekcji muzyki z pewnością szybko nie zapomnicie. Formacja swój program „Wśród gwiazd” zaprezentuje w Tarnowskich Górach, Warszawie, Kaliszu, Szczecinie i Krakowie. Trasa rusza już w lutym!

Kabaret Skeczów Męczących: nowy program – najŚMIESZNIEJszy

W Polsce chyba próżno szukać kogoś, kto nie kojarzyłby chociaż jednego skeczu od Kabaretu Skeczów Męczących. Grupa postawiła sobie za cel w 2021 r. udowodnienie, że jest najzabawniejszą formacją w Polsce. Aby przekonać publiczność, Kabaret przygotował zestaw zupełnie nowych występów oraz wykreował nowych bohaterów żartów. Czy uda im się zgarnąć tytuł najśmieszniejszych? O tym zapewne zadecyduje publiczność po obejrzeniu blisko dwugodzinnego show „najŚMIESZNIEJszy„. Kabaretowa trasa zaczyna się już w styczniu, dlatego nie warto zwlekać z kupnem biletów.

Kabaret Smile – nowy program: Tu i teraz

Tęskniliście za Bożenką i Merlinem? Dobra wiadomość jest taka, że wracają i to w wielkim stylu! Kabaret Smile przygotował na 2021 r. nowy program „Tu i teraz„, którego osią będą obserwacje poczynione podczas okresu pandemii. To jak przejrzenie się w krzywym zwierciadle. Widzowie mogą liczyć na potężną dawkę humoru, uwielbiane piosenki i możliwość współtworzenia show. Brzmi ciekawie? Sprawdź, co kryje się za tym podczas występów na żywo, które startują w kwietniu. Bilety już teraz znajdziesz w serwisie Biletyna.

Kabaret Ani Mru-Mru – Nowy program: Cirque de volaille!

To nie koniec nowości! Premierowe skecze przygotował także Kabaret Ani Mru-Mru. Iście cyrkowe show „Cirque de volaille!” to karuzela śmiechu i żonglerka satyrą. Jak zapowiada sama formacja – widowni zaserwowana zostanie „rolada humoru”, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia wszystkich tych, którzy mają apetyt na wysmakowane dowcipy.

Kabaret Moralnego Niepokoju – nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

W długo wyczekiwaną trasę wyruszy Kabaret Moralnego Niepokoju. Mikołaj Cieślak i Robert Górski to jedne z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd kabaretu. W tym roku wystąpią z nowym programem „Za długo Panowie byli grzeczni„, niezmiennie dostarczając żartów na poziomie i skeczów, które zapadają w pamięć.

Bilety na kabarety w 2021 r.

Kochasz kabarety? My też! Dlatego właśnie tworzymy serwis, w którym znajdziesz bilety na najlepsze wydarzenia kulturalne, w tym występy artystów kabaretowych. Na stronie biletyna.pl czekają na Ciebie wejściówki na najlepsze imprezy. Rozpocznij nowy rok z humorem i znajdź występ kabaretowy w Twojej okolicy!

Site Footer