Powrót długo wyczekiwanych tras koncertowych – sprawdź, kto wraca do gry!

Festiwale muzyczne i trasy koncertowe w postcovidowej rzeczywistości – czego możemy się spodziewać i jakich artystów zobaczymy w tym sezonie na żywo? Koniecznie sprawdź, na jakie koncerty już teraz możesz rezerwować bilety!

Koncerty a obostrzenia

Ze względu na wciąż niepewną sytuację związaną z pandemią COVID-19, musimy uzbroić się nie tylko w cierpliwość, ale i wyrozumiałość. Pewne jest to, że bilety na imprezy kulturowe sprzedawane są z uwzględnieniem 50% obłożenia, co pozwoli na zachowanie odstępu między uczestnikami. Niezwykle istotne będzie również zachowanie 1,5-metrowego odstępu, zwłaszcza w przypadku imprez na świeżym powietrzu.

Warto będzie również pamiętać o wszelkich środkach ostrożności w postaci częstej dezynfekcji rąk. Uczestnicy koncertów najprawdopodobniej będą musieli pamiętać także o obowiązku zasłaniania ust oraz nosa, a na terenie miejsca, w którym koncert będzie się odbywał, nie będzie wolno również spożywać napojów oraz posiłków.

Trasy koncertowe – kogo warto zobaczyć w tym roku?

Choć na więcej optymizmu i znacznie liczniejszy terminarz imprez możemy liczyć dopiero w 2022 roku, to już zbliżający się sezon wygląda bardzo obiecująco dla fanów muzyki na żywo. Jakimi imprezami warto się zainteresować?

Artur Rojek – Kundel

Dyrektor artystyczny OFF Festivalu wraz ze swoim nowym albumem „Kundel” powraca w wielkim stylu i rusza w trasę koncertową. Po niemal 6-letniej przerwie, artysta wypuszcza swój drugi solowy krążek, który podobnie jak Składam się z ciągłych powtórzeń, ma szansę pokryć się platyną.

Album Kundel powstał we współpracy z tymi samymi twórcami, co pierwsza solowa płyta, jednak usłyszymy na niej nowe brzmienia. Czego możemy się spodziewać? Z pewnością odwagi muzycznej i ciągłej skłonności do eksperymentowania.

Krzysztof Zalewski – Wszystko będzie dobrze!

Niezwykle barwna i uzdolniona muzycznie postać – Krzysztof Zalewski – z długowłosego nastolatka, który wygrał “Idola”, zmienił się w jednego z najbardziej wyrazistych i odważnych artystów polskiej sceny muzycznej. W swoim dorobku ma eksperymenty z muzyką elektroniczną, a nawet jako jeden z nielicznych piosenkarzy tworzy również piosenki-manifesty.

Po wydaniu pierwszego albumu artysta grywał z takimi gwiazdami jak Nosowska, grupa Hey, Muchy, czy Japato. Dzięki takiemu doświadczeniu ukształtował swój muzyczny głos i wypracował kierunek, w jakim zmierzała jego twórczość. Kolejne albumy tylko ugruntowały jego pozycję jednego z najbardziej energicznych i utalentowanych twórców muzyki popularnej, czego dowodem będzie kolejna trasa koncertowa.

Muzyk w swoim dorobku ma również takie wyróżniania, jak trzy Fryderyki oraz „Mateusza” Trójki.

Ralph Kamiński

Ralph, czyli Rafał Kamiński, to dwudziestosiedmioletni wokalista, kompozytor i autor tekstów. Artysta uczęszczał do takich szkół jak Akademia Muzyczna w Gdańsku, gdzie ukończył wydział Jazzu i Muzyki Estradowej. Studiował również na Muzycznym Uniwersytecie CODARTS w Rotterdamie.

Koncertując ze swoim zespołem My Best Band In The World Ralph, zyskał oddanie i podziw fanów, wzbogacając takie muzyczne wydarzenia jak Off Festival, Open’er Festival, Kraków Live Music Festival, Soundrive Festival, czy Enea Spring Break Festival.

Dzięki swojemu wykształceniu a także bogatemu doświadczeniu, muzyk wyróżnia się niezwykłą dojrzałością artystyczną, głębią przekazu, a także niezwykłą różnorodnością.

Michał Szpak

Już jako początkujący artysta zachwycił jurorów i widownię swoją interpretacją utworu Dziwny jest ten świat Czesława Niemena, a od tamtej pory jego kariera nabierała już tylko rozpędu. 5 marca 2016 roku z utworem Color Of Your Life Michał Szpak wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest, pokonując przy tym biorącą udział w eliminacjach Edytę Górniak.

Niezwykle oryginalny i wyrazisty artysta o bardzo silny scenicznym image’u. Dzięki swojemu talentowi i unikalności zdobył uznanie publiczności podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie, gdzie zajął 8 miejsce. W swoim dorobku Michał Szpak ma również Grand Prix Publiczności, które zdobył na prestiżowym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Wszystkie bilety na wydarzenia:

  1. Krzysztof Zalewski – Wszystko będzie dobrze
  2. Ralph Kaminski
  3. Michał Szpak

dostępne są na naszej stronie internetowej. Ze względu na panujące obostrzenia związane z pandemią COVID-19, ilość miejsc jest mocno ograniczona, a wejściówki sprzedawane w 50% nakładzie.

Site Footer