LemON zaprasza na jubileuszową trasę koncertową żadnego końca świata dziś nie będzie

Zespół LemON, o polsko-ukraińsko-łemkowskich korzeniach, zaskoczył widzów oraz jurorów swoim zawodowym brzmieniem od pierwszego docinka programu Must Be The Music. Założona przez wokalistę Igora Herbuta grupa muzyczna udowodniła, że ambitna muzyka może trafić do szerokiej grupy odbiorców i podbić listy przebojów. Utwory takie jak „Napraw”, „Scarlet” czy „Spójrz” to hity, które nadal żyją w sercach fanów.

Zespół został doceniony wieloma wyróżnieniami, takimi jak Sopot TOPTrendy, Eska Music Award, SuperJedynka, Przebój 25-lecia Radia Zet czy też Yach. Zdobyli uznanie w branży muzycznej, czego dowodem jest nominacja ich albumów do Fryderyków. Nie było więc zaskoczeniem, że albumy „LemON”, „Scarlet” i „Etiuda zimowa” szybko pokryły się złotem i platyną. Zespół ma na swoim koncie ponad tysiąc koncertów. LemOn podbił nie tylko stacje radiowe, ale także Internet, co potwierdza łącznie 100 milionów wyświetleń ich teledysków na kanale YouTube oraz blisko 400 tysięcy fanów na Facebooku.

Igor Herbut- wokalista, który wyśpiewuje emocje

Igor Herbut to niezwykle utalentowany wokalista, który rozpoczął zawodową karierę muzyczną w wieku 21 lat. Od samego początku charakteryzowała go niezwykła dojrzałość sceniczna i bardzo energetyczne i emocjonalne podejście do każdej piosenki, rzadko spotykane u tak młodych artystów. Wysoki poziom artystyczny i młodzieńcza charyzma to atrybuty, które na scenie nie są często spotykane jednocześnie. Igor Herbut szlifował swój warsztat wokalny w chórach cerkiewnych, w zespołach ludowych, a w końcu na studiach jazzowych. Ta kombinacja sprawiła, że jego styl jest bardzo autentyczny i trudny do podrobienia.

10 lecie zespołu LemOn – żadnego końca świata dziś nie będzie

Jubileuszowa trasa koncertowa zespołu LemOn to wydarzenia wyjątkowe.  Koncerty, które odbędą się w największych miastach w Polsce będą się od siebie różniły. Jest to zasługa gości, którzy staną na scenie u boku Igora Herbuta. Każde miasto będzie mogło powitać wspaniałych artystów. Będą to z zależności od lokalizacji: Miuosh, Grubson, Sanah, Grzegorz Skawiński, Renata Przemyk, Sebastian Karpiel Bułecka, Kasia Nosowska, Kayah, Agnieszka Chylińska, Natalia Szroeder, Tomasz Organek, Edyta Górniak, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Mela Koteluk i Sławek Uniatowski. Tych wydarzeń nie można przegapić

Harmonogram

02.04.2022 godz. 19:30 LemON  + goście: Sanah, Grzegorz Skawiński  Gdańsk  ERGO ARENA

03.04.2022 godz. 18:30 LemON + goście: Renata Przemyk, Sebastian Karpiel-Bułecka  Częstochowa Hala Sportowa Częstochowa

09.04.2022 godz. 19:30 LemON  + goście: Kasia Nosowska, Agnieszka Chylińska, Kayah Warszawa  COS Torwar

24.04.2022 godz. 18:30 LemON  + goście: Natalia Szroeder, Tomasz Organek Bydgoszcz  HSW Immobile Łuczniczka

13.05.2022 godz. 19:30 LemON + goście: Edyta Górniak, Paweł Domagała, Kamil Bednarek Wrocław  Hala Stulecia

14.05.2022 godz. 19:30 LemON + goście: Mela Koteluk, Sławek Uniatowski  Zielona Góra Hala CRS

Site Footer