Poczuj polską moc! Jesienne trasy rockowe

Jesień wcale nie musi być szara i nudna! Zwłaszcza w tym roku – w swoje trasy koncertowe ruszają polscy artyści. Rock w wersji delikatnej i tej mocniejszej będzie grał w polskich miastach już od września. Energii dodadzą nam artyści obecni na scenie od dziesięcioleci – IRA, Lady Pank czy Kasia Kowalska. Trochę młodzieńczego polotu zapewni popularny zespół LemON.

25-lecie twórczości Kasi Kowalskiej

Jej głos jest znany każdemu fanowi polskiej muzyki, a piosenki jak „Antidotum” czy „Spowiedź” kojarzą niemal wszyscy. Kasia Kowalska to prawdziwy symbol polskiej muzyki popowej i rockowej. Rok 2018 i 2019 to dla niej wyjątkowy czas. Przypada na nie 25 lat twórczości artystycznej i – co ważniejsze dla jej fanów – premiera nowej płyty. Dość powiedzieć, że czekali na nowy krążek Kasi prawie 10 lat! Artystka wynagrodzi oczekiwanie fenomenalnymi koncertami. Występy zatytułowane „Kasia Kowalska z zespołem – 25 lecie” będą uświetniały jesienne wieczory w całej Polsce – od Krosna, przez Łódź i Katowice, aż do Szczecina i Gorzowa. Usłyszymy na nich nie tylko nowe utwory z płyty „AYA”, ale również stare hity jak „Antidotum”, „A to co mam” czy „Być tak blisko”. Bilety na koncerty Kasi Kowalskiej można zakupić na naszej stronie.

https://biletyna.pl/koncert/Kasia-Kowalska

Zawsze tam, gdzie Lady Pank

35 lat tworzenia i grania fenomenalnej muzyki, a im wciąż mało. Borysewicz i ekipa, wraz z Panasewiczem za mikrofonem wracają tej jesieni, by rozgrzać nasze serca. Kto z nas nigdy nie bawił się przy „Kryzysowej Narzeczonej” lub nie uronił łzy wzruszenia, słysząc „Zawsze tam, gdzie Ty”? Znów będziemy mieli okazję posłuchać ponadczasowych przebojów w wykonaniu Lady Pank. Ich debiutancki album, będący dla fanów zespołu niczym Święty Graal, doczekał się reedycji. Ponowne wydanie płyty będzie poprzedzone trasą koncertową poświęconą właśnie LP1. Nie tylko LP1 będzie grane tą jesienią. Lady Pank zagra również koncert „The best of”, czyli zbiór najlepszych i najpopularniejszych utworów z przekroju całej ich działalności artystycznej. Na każdym z tych koncertów usłyszymy takie hity jak „Kryzysowa narzeczona”, „Mniej niż zero” czy „Stacja Warszawa” – niekoniecznie w samej Warszawie. Chcąc się wzruszyć i poczuć ponownie energię klasycznej polskiej muzyki, bilety możesz kupić na naszej stronie.

https://biletyna.pl/koncert/Lady-Pank

LemON

Chociaż na polskiej scenie grają od prawie dekady, ten rok będzie dla LemON i ich fanów wyjątkowy. Popularność zdobyta dzięki takim przebojom jak „Napraw” czy „Scarlett” przełożyła się na sprzedaż płyt i rozpoznawalność w całej Polsce. Grali przed ogromnymi publicznościami, chociażby na Woodstocku czy Wembley Arena. Wokalista Igor Herbut wraz ze swoją ekipą postanowił zrobić coś po raz pierwszy. Po raz pierwszy i w wyjątkowy sposób. Dlatego też tej jesieni LemON po raz pierwszy będzie grał koncerty akustyczne. W Toruniu, Gdańsku i Łodzi usłyszymy głównie gitarę akustyczną, fortepian, bębny i pianino. Powrót do prostoty i inspiracji naszej muzyki – tak określa to lider zespołu. LemON chce być bliżej fanów, w sposób klasyczny, wykorzystując podstawowe instrumenty. Nie przegapcie tej wyjątkowej – i być może jedynej – okazji do posłuchania LemON w wersji akustycznej. Bilety znajdziecie w ofercie Biletyny.

https://biletyna.pl/koncert/LemON

IRA

Od jego założenia w 1987 roku, zespół IRA jest kluczowym elementem polskiej sceny rockowej. Przeboje takie jak „Wiara” czy „Nadzieja” rozbrzmiewały w naszych radiach przez dziesięciolecia. Grupa popularność zdobywała, koncertując nie tylko w Polsce – występowała również w USA i Kanadzie. Może się pochwalić także rolą supportu przed koncertem znanego na cały świat zespołu Aerosmith. Gradowski wraz z ekipą ewoluował na przestrzeni działalność IRA, ale nadal mogą rozpalić w słuchaczu emocje swoim rockowym brzmieniem. Tą jesienią ruszają w kolejną trasę i udowodnią swoją niezmiennie doskonałą formę. Muzycznie IRA nadal jest czołowym polskim zespołem rockowym. Punktualni, energiczni, widowiskowi, elastyczni – grają również ciekawe covery. Swoimi kultowymi utworami IRA poderwie was na nogi w Bielsko-Białej, Gnieźnie i Radomiu. Bilety na jedne z najlepszych rockowych koncertów w kraju kupisz na naszej stronie.

https://biletyna.pl/koncert/IRA

Site Footer