Queen Machine – poczuj się jak na koncercie… Queen!

Polscy fani Queen, którzy nigdy nie byli na oryginalnym koncercie, mają niesamowitą okazję. Queen Machine nie zastąpi w pełni Freddiego Mercury’ego ani całego składu oryginalnego zespołu, ale mogą spróbować. Próbują to robić od ponad 10 lat i… wychodzi im to świetnie.

Tribute band i fascynacja Queen

Queen Machine to jeden z coraz częściej powstających tribute bandów – czyli zespołów naśladujących oryginalny, często bardzo popularny pierwowzór. Wśród najbardziej znanych tribute bandów znajdziemy Nervanę (nawiązującą do Nirvany), The Fab Four (odwzorowujących Beatlesów), Zoso (oddanych twórczości Led Zeppelin) czy właśnie Queen Machine – fanatyków Queen. W 2008 roku swoją fascynację kultowym zespołem Freddiego Mercury’ego grupa duńskich przyjaciół postanowiła przekuć w coś większego. Tak powstało Queen Machine – hołd oddany jednej z największych grup muzycznych w historii. Początkowo dzięki swoim wiernym coverom, tribute band zyskiwał popularność głównie w Danii. Rewelacyjne naśladownictwo i energia podczas koncertów szybko przelała się na całą Skandynawię. Koncerty w Norwegii stały się dla Queen Machine standardem. Dzięki świetnej prezencji scenicznej grupa zaczęła być doceniana również na świecie – w 2017 roku zagrali 4 koncerty w Stanach Zjednoczonych, a w tym roku rozpoczęli ekspansję w Europie. Zagrali już w Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, a to nie koniec…

Queen Machine po raz pierwszy w Polsce!

To nie koniec bowiem w przyszłym roku zawitają do Polski! Po raz pierwszy w ich 11-letniej historii, Queen Machine zagra na polskiej ziemi – w Gdyni, Warszawie, Katowicach oraz Wrocławiu. Queen Machine ma niesamowitą moc – niczym prawdziwa rockowa maszyna. Jako tribute band jest jednym z najpopularniejszych zespołów w samej Danii – wyprzedzają w rankingach wielu oryginalnych wykonawców. Dlaczego warto wybrać się na ich koncert? Lider i główny wokalista Queen Machine to drugie wcielenie Mercury’ego – wygląda jak on, śpiewa jak on, tryska energią i charyzmą jak on. Ponadto, zespół często współpracuje z Kerry Ellis, która gra główną rolę w spektaklu „We will rock you” poświęconemu Queen oraz koncertuje z Brianem Mayem, gitarzystą kultowej grupy.

Koncerty Queen Machine to nie miejsce do siedzenia. Fani oryginalnego zespołu, którzy udali się na to widowisko, mówią zgodnie: niesamowite show. Pełne energii i wiernego odwzorowania. Queen Machine składa hołd tradycji legendarnego zespołu, dodając do tego więcej swojej, duńskiej energii.

Jeśli lubisz Queen i nie miałeś okazji być na ich koncercie, to jest prawdopodobnie najlepsza okazja, by poczuć te niesamowite emocje. Potup w rytmie „We will rock you”, wykrzycz razem z Queen Machine „I want to break free” i baw się jak na koncercie Queen. Bilety na ich pierwsze w historii polskie koncerty znajdziesz na naszej stronie: https://biletyna.pl/koncert/Queen-Machine

Site Footer