Sztuka cyrkowa w Polsce (Cyrk Zalewski i Cyrk Korona)

Polska sztuka cyrkowa powraca – pokazy w 2019 roku

Już tej jesieni wszyscy fani pokazów cyrkowych będą mieli okazję do podziwiania prawdziwych klasyków. Początek roku szkolnego wcale nie musi być dla pociech utrapieniem, bowiem na początku września wracają ze swoimi pokazami dwie uznane marki sztuki cyrkowej – Cyrk Zalewski oraz Cyrk Korona. Niesamowite pokazy czekają na Was w atrakcyjnych cenach zarówno w mniejszych miastach, jak i tych większych.

Cyrk Zalewski znów zrobi show

Rodzina Zalewskich, mimo 27 lat na polskiej scenie sztuki cyrkowej, nadal aktywnie działa i zachwyca widzów. Kolejny raz ruszają w trasę, tym razem ze swoim Widowiskiem 2019. Czym zaskoczą i ucieszą fanów w tym roku? Jeden z największych polskich cyrków spróbuje zrobić wrażenie nowościami – pierwszy raz w polskiej sztuce cyrkowej zaprezentowane zostaną latające trapezy z Brazylii! Najmłodsi powinni ucieszyć się z występu hiszpańskiego klauna, mającego za sobą doświadczenia na największych cyrkowych arenach. Miłośnicy zwierząt docenią obecne w programie pokazy z udziałem wielbłądów, koni, a także kóz. Dzieciaki oraz fani Parku Jurajskiego z pewnością ucieszą się z kolejnego punktu widowiska – dinozaurów! Program dopełni klasyczna żonglerka nożami, postacie dla najmłodszych – Spiderman i Laserman – a także iluzja, której ulegną wszyscy widzowie. Cyrk Zalewski w trasę wyrusza po południowej i centralnej Polsce. We wrześniu pokazy będzie można podziwiać między innymi w Mielcu, Krakowie, Wieliczce, Wadowicach czy Łodzi. Bilety można zakupić na naszej stronie internetowej.

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Cyrk-Zalewski-Widowisko-2019

Niezawodny Cyrk Korona

Ceniony od ponad dwóch dziesięcioleci i uznany w oczach widzów Cyrk Korona wraca z najnowszym programem zatytułowanym Bajkowe Fantazje. Wyjątkowi przedstawiciele sztuki cyrkowej, prowadzeni przez Lidię Król-Pinder oraz Thomasa Pindera po raz kolejny spróbują zachwycić najmłodszych – lecz nie tylko. Będąc członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków, Korona jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych tego typu widowisk w Polsce. W tym roku ich program Bajkowe Fantazje postara się ucieszyć dzieciaki, a bardziej dojrzałym widzom przypomnieć czasy ich beztroskiego dzieciństwa. Wśród kluczowych punktów Bajkowych Fantazji znajdziemy popularnych bohaterów Power Rangers w rozpędzonych kołach śmierci. Młodzi fani zwierzaków z pewnością docenią także Psi Patrol, odgrywany przez pełne chęci do zabawy owczarki Border Collie. Jak sama nazwa wskazuje – nie zabraknie też postaci z bajek. Będziemy mogli zaśpiewać „mam tę moc” razem z Elsą z Krainy Lodu, podziwiać latającego Piotrusia Pana, zobaczyć jak Batman pokonuje złoczyńców na swoim motocyklu, a także wczuć się w życie zabawek z Toy Story. Program przewiduje także spotkania ze zwierzętami – pokazy obejmują występy kucyków szetlandzkich, kóz i terrierów Parson Russell. Wszystko w formie bezpiecznej i komfortowej dla czworonogów – plan wszystkich występów jest zatwierdzony przez Głównego Lekarza Weterynarii. Całość uświetni Mr Chap, czyli uznany na światowych arenach komik i mistrz humoru. Jeśli chcecie doświadczyć tego widowiska wraz z całą rodziną, zapraszamy między innymi do Gdańska, Gdyni, Malborka czy Łodzi. Bilety można zakupić na naszej stronie internetowej.

https://biletyna.pl/dla-dzieci/Cyrk-Korona/Bajkowe-Fantazje

Site Footer