Przecław Festiwal 2021 – gwiazdy w GOKSIR Przecław

Wyjątkowe miejsce i wyjątkowe gwiazdy, kolejna odsłona festiwalu muzycznego już niebawem, bo 18 czerwca 2021 roku. Przecław Festiwal zabierze Was w muzyczną podróż, której nie zapomnicie!

Trzy wyjątkowe gwiazdy uświetnią festiwal Przecław 2021

Imprezę rozpocznie Michał Szczygieł, młody talent, którego kariera nabrała rozpędu po przesłuchaniu w programie The Voice of Poland. Dzięki uporowi powoli przekuwał swój talent w sukcesy, by dzięki ciężkiej pracy otrzymać w 2019 roku nominację do nagrody Fryderyka za singiel Nic tu po mnie, w kategorii utwór. Ten sam utwór został również doceniony przez rzeszę fanów i stał się drugim najczęściej puszczanym kawałkiem list przebojów wielu rozgłośni radiowych. Michał Szczygieł to z całą pewnością jeden z najbardziej utalentowanych, polskich artystów młodego pokolenia, który swoją popularność zdobył dzięki wyjątkowemu wokalowi i świeżemu podejściu do muzyki. Podczas festiwalu z całą pewnością nie zabraknie takich utworów, jak Nie mamy nic, Tak jak chcę, Będzie, co ma być, czy Spontan.

Niezapomniane przeżycia zapewni również kolejny wokalista, Dawid Kwiatkowski. Niezwykle utalentowany, popularny i doceniany również poza granicami kraju, laureat wielu nagród, w tym również Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Piosenkarz i autor tekstów zasłynął dzięki debiutanckiemu singlowi Biegnijmy z 2013 roku, a jego karierę rozpoczął wydany w tym samym roku album 9893. W rok później ukazała się jego kolejna płyta Pop & Roll, a w następnych latach również dwie kolejne, Element trzeci oraz Countdown. Podczas koncertu nie zabraknie jego najpopularniejszych hitów, a całość uświetni również niesamowita swoboda sceniczna artysty, dzięki której zapewnia swoim fanom jedyne w swoim rodzaju show.

Festiwal zamknie artystka, której z całą pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Legenda polskiej muzyki rockowej, kobieta o niewiarygodnym głosie, jedyna w swoim rodzaju Agnieszka Chylińska. Swoją karierę rozpoczęła od wokalu w formacji O.N.A., by następnie w latach 2003-2006 kontynuować znane wszystkim brzmienia w nowej grupie Chylińska, wydając uwielbianą przez fanów jej twórczości płytę Winna. Po kilku latach przerwy Chylińska wróciła na scenę z nowym podejściem i świeżymi pomysłami, zaskakując fanów płytą Modern Rocking, stanowiącą mieszankę pop i dance. Kolejne albumy Forever Child i Pink Punk dostały się na sam szczyt polskiej listy sprzedaży, a ostatni krążek zyskał również status złotej płyty.

Niezwykła muzyka na żywo

Przecław Festiwal 2021 – Agnieszka Chylińska, Dawid Kwiatkowski, Michał Szczygieł to wyjątkowa okazja, by poczuć na żywo nie tylko niezwykły klimat imprezy, ale również przeżyć niezapomniane chwile razem z występującymi artystami. Wydarzenie odbędzie się w piątek 18 czerwca 2021 o godzinie 19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Rozkład jazdy:

19.00 – Michał Szczygieł

20.30 – Dawid Kwiatkowski

22.00 – Agnieszka Chylińska

Site Footer