Teatr piasku – odrobina magii dla wszystkich

Mistrzowska, chwytająca za serca muzyka, wyjątkowy klimat i najpiękniejsze, ponadczasowe baśnie napisane piaskiem, wodą i światłem. Przeżyj niezapomnianą przygodę wraz z całą rodziną i odkryj świat bajek na nowo.

Wyjątkowa sztuka z piasku

Ten niecodzienny, oryginalny teatr, to jedyne w swoim rodzaju interaktywne widowisko, które stanowi niezwykłe połączenie gry świateł, piasku i wody. Przepiękny pokaz sztuki wizualnej przeniesie was wprost do bajkowej krainy, która bawi, uczy i chwyta za serca. W repertuarze znajdziecie między innymi takie arcydzieła jak Kopciuszek, Mały Książę, czy Królowa Śniegu, które koniecznie trzeba zobaczyć!

Galistyna Art Group powstała w 2009 roku i od tamtej pory przyciąga nieprzerwanie tłumy, które pragną na własnej skórze przeżyć te wyjątkowe emocje, odkrywając zupełnie nową, nieznaną dotąd odsłonę sztuki. O wielkości talentu i pasji artystki świadczyć mogą również wyrazy uznania w postaci niemal niekończących się owacji na stojąco, które za każdym razem zamykają spektakl.

Teatr piasku Tetiany Galitsyny – Zanurkuj w świecie fantazji

Tetiana Galitsyna to prawdziwa ikona techniki, jaką jest malowanie piaskiem w Polsce, a także jedna z topowych artystek tej sztuki na świecie. Jej kariera nabrała rozpędu, a ona sama zasłużonej sławy, gdy w 2013 roku zwyciężyła polską edycję programu Mam Talent, zachwycając zarówno jury, jak i wszystkich pozostałych widzów swoim przedstawieniem. Dzięki ogromnemu wysiłkowi, jaki wkłada w swoją pracę, w 2014 roku udało jej się również zdobyć nagrodę Człowieka Roku. Jest także twórczynią jedynego w swoim rodzaju stylu Visual Art Show oraz prekursorką pokazów sztuki malowania światłem na terenie Europy.

Założona przez nią w 2009 roku Galitsyna Art Group odnosi ogromny sukces w całej Europie, a międzynarodowa sieć szkół artystycznych Galitsyna Art School, w których można poznać tajniki jej geniuszu, wyszkoliła przeszło 30 wybitnych artystów Pokazów Sztuk Wizualnych. W tym również kolejną gwiazdę programu Mam Talent Polska – Speed Painter’a znanego jako Vlodyr.

Tatiana Galitsyna swoimi występami uświetnia takie prestiżowe wydarzenia jak Koncert Symfoniczny Amadeus, czy Prezentacja Symboli Olimpijskich, która miała miejsce w RIO w 2016 roku. Co więcej, stale zachwyca swoimi pokazami podczas licznych tras artystycznych, które mają miejsce na terenie całej Polski.

Rysowanie piaskiem – na żywo i online

Spektakl malowany piaskiem stanowi jedyne w swoim rodzaju przeżycie, które na zawsze zapisze się w pamięci. Każdy chociaż raz powinien zaznać tych niezwykłych fantasmagorii i piękna, by choć przez chwilę znów poczuć się dzieckiem i razem z całą rodziną przenieść się na krótki moment do cudownej krainy baśni.

Świetną okazją ku temu będą takie pokazy jak Opowieść Wigilijna, Dziadek do Orzechów, Kopciuszek czy Mały Książę, które każdy zna i pamięta z czasów swojej młodości. Wszystkie bilety, zarówno na spektakle odbywające się na żywo, jak i te online, dostępne są na naszej stronie internetowej.

Site Footer