kabaret

Andrzej Poniedzielski

kabaret

Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Bilety na kabaret

"Chcemy żeby jednocześnie Były święta i czereśnie" - pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Brak wydarzeń w: Bielsko-Biała

Recenzje Andrzej Poniedzielski

Było jak zawsze fantastycznie. To są niepowtarzalne emocje. Pan Andrzej wzrusza i bawi - można by Go słuchać bez końca. Chodzę na wszystkie występy od wielu wielu lat. Bywałam regularnie w Ateneum a teraz przychodzę do Kuźni, która jest super miejscem dla występów artystów przez duża A. Dziękuję za ten piękny wieczór.
Jak zwykle niezapomniany wieczór!
Super. Dowcip na poziomie. Piękne, poetyckie piosenki. Cudowny wieczór.
Superrrrrr !!🥰
Absolutnie znakomity występ !!!! Kużnia jest rewelacyjna ,że przyciąga takich artystów Tak dalej !!!!!
Mogłabym brać udział w takich wydarzeniach codziennie. Klasa, kultura, inteligencja. Cudownie spędzony wieczór
Jak zwykle inteligentnie, z humorem i zabawnie. Miło było spotkać Andrzeja. Pozdrawiam
Andrzej Poniedzielski to" marka najwyższej jakości " będąca gwarancją sukcesu każdego występu
Małgorzata 02.07.2021 08:53
Koncert znakomity, świetna atmosfera i cudowne miejsce
Jak zwykle super!
Jak zawsze Mistrz!
Było rewelacyjnie, Pan Andrzej jak zwykle w doskonałej formie 🙂
Ten program nie robił wrażenia wyreżyserowanego... bardziej jak opowieść snuta dobremu znajomemu. Zdecydowanie polecam.
Wspaniałe spędzony wieczór z wybitnym artystą
Wspaniały wieczór. Mistrz jak zwykle w znakomitej formie.
Fantastyczny wieczor, pelen humoru i optyminimalizmu :) Oby czesciej mialy miejsce takie spotkania. Pozdrawiamy Pana Andrzeja Poniedzielskiego bardzo serdecznie
klasa, humor - czyli przednia zabawa!!!😊
Ten Gość jest super! Czekaliśmy pół roku na to spotkanie, przestałam wierzyć, że to się uda. Podziałało jak cudowny, orzeźwiający prysznic. Wspaniały Człowiek! Zdrowia (nie przyczynialismy się...) i tego tam czegoś jeszcze! Dotrwania w zdrowiu do chwili, kiedy zło minie i kabaret będzie tylko w kabarecie :)
Andrzej Poniedzielski jak wino!
Fantastyczny! Jakość inteligencja niezwykle nienachalne poczucie humoru.
Dowcip, inteligencja i urok osobisty p. Andrzeja Poniedzielskiego zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.
Super, niepowtarzalny glos, humor i refleksja nad życiem....możnaby tak słuchać do rana...
Pana Poniedzielskiego bardzo cenię. Oczywiście ,że jestem bardzo zadowolona z występu. Żałuję tylko, że nie mogłam kupić płyty z autografem artysty. Powodzenia !!
Występ świetny, jak można było się zresztą spodziewać po tym artyście. Nie rozumiem natomiast klucza reorganizacji sali, że z zakupionych miejsc w pierwszym rzędzie, zostałem przerzucony aż do ósmego.
Specyficzny, ciężki humor, dla wytrawnych słuchaczy:)
Tak jak należało się spodziewać - rewelacja. Klasa sama w sobie. Warto było poczekać.
Jeśli chodzi o moją opinię na temat występu, to jej nie posiadam, gdyż nie byłem na nim obecny. Jeżeli zaś chodzi o samą organizację, uważam za skrajnie żenujący i nieodpowiedzialny fakt, że w obecnej sytuacji wydarzenie w ogóle się odbyło. Czy można odzyskać pieniądze? Sądzę, że byłoby to namiastką uczciwości ze strony organizatorów. Z poważaniem.
Popmrostu Poniedzielski
Jak zwykle fantastyczny
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret