koncert

Alicja Majewska

koncert

Alicja Majewska

Alicja Majewska - Bilety na koncert

Alicja Majewska - Toruń | Kupuj Bilety Online

Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się tam żagiel bieli, Być kobietą – nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Wywołują nie tylko wspomnienia, bo jako klasyka polskiej piosenki estradowej cieszą się dziś równie wielką popularnością, co kiedyś. Alicja Majewska w latach 70. była związana z zespołem Partita. Występowała w warszawskim Teatrze na Targówku, koncertowała w wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Jest laureatką licznych nagród na międzynarodowych festiwalach. Stale współpracuje z Włodzimierzem Korczem, doskonałym pianistą oraz jednym z najbardziej znanych kompozytorów piosenki polskiej, autorem wielu przebojów estradowych, muzyki filmowej, oratoriów, muzyki teatralnej.

W programie koncertu przeboje i niespodzianki. Artyści przygotowali koncert trochę sentymentalny, trochę wspomnieniowy, spotkanie z muzyką lekką, ale jednocześnie porywającą i – oczywiście – przebojową!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniałe spotkanie. Wtopiłam się w wyjątkoową muzykę i porywający śpiew, że zapomniałam o świata istnieniu. Duet Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza to balsam dla duszy. Serdecznie pozdrawiam Anna M. Anna M.
Cudny głos,nie znikający uśmiech z twarzy Pani Alicji, anegdoty opowiadane,wspólne śpiewanie,niesamowite "klimatyczne" miejsce, wspaniali artyści - poczuliśmy adrenalinę i znaczenie słów "chce się żyć". Brawo i dziękuję.
Bajka. Aż chce się iść ponownie. Kameralnie, wzruszająco, zabawnie. Wspaniały kontakt z publicznością. Utwory z nowych płyt, podobnie jak i stare przeboje, to po prostu mistrzostwo. Dziękuję za ten wieczór.
rewelacyjny wieczór i cudowne wykonanie utworów zarówno wokalnie jak i instrumentalnie . Dużo przyjemniejszy odbiór niż na dużych koncertach. To był prezent dla mamy ale ja równie cudownie się bawiłam. Polecam na wieczór z przyjaciółmi i rodziną.
Fajna kameralna atmosfera.
Fantastyczni artyści, koncert i przestrzeń - dziękuję i polecam!!!
Przepiękny, kameralny wieczór w towarzystwie cudownych Artystów. Uczta muzyczno - wokalna owiana magią. Wieczór wzruszeń... Gorąco Polecam!
Rewelacyjny koncert. Wspaniała piosenkarka.
Wspaniały, niezapomniany koncert. Klasa sama w sobie.
Cudowny koncert, jeden z najlepszych na jakim byliśmy w Kuźni Kulturalnej. Polecam!!!
Cudowny koncert. Spelnienie marzen.
Cudny wieczór !!!!!! Pani Alicja i Pan Korcz, duet nie do powtórzenia. Warsaw Opera Quartet - przepiękna gra.
Znakomity koncert. Dobra muzyka świetnego kompozytora, właściwie dobrane teksty. Podziwiać należy formę obojga głównych wykonawców (prawie dwie godziny non stop na estradzie) - w ogóle nie widać po nich wieku.
Paweł 1948 28.11.2019 20:05
Piękny koncert. Kondycja wokalna pani Alicji (a i pana Korcza również) nie poddaje się kalendarzowi. Kondycja twórcza obydwojga - również. Mnóstwo nowych piosenek 'z tekstem'. Brawo, Szarlatanko!
Po prostu - Super!
Pani Alicja Majewska i Pan Wlodzimierz Korcz... klasa sama w sobie ... KOncert piekny ... inny, nietypowy, ambitny...cos innego od tej powszechnej komercji... Polecam
Duet Alicja Majewska - Włodzimierz Korcz oraz towarzyszący im muzycy zapewnili bardzo miłe spędzenie wieczoru. Klasyka i klasa!!!
Koncert był super !! jednak co do sali i jej wystroju miałabym sporo do powiedzenia. Tego typu koncerty wymagają odpowiedniej "oprawy".
Świetny koncert, Alicja Majewska rewelacyjna, super konferansjerka artystów, Korcz i kwartet doskonały. Polecam
Piękny występ. Głos Alicji Majewskiej to cudo.
Wspaniale jak zawsze!!! :)
Artyści wspaniali! Mają klasę, o jaką dziś już cięzko - udowdnili to niestety organizatorzy wydarzenia - artystka musiała stać z boku i słuchać zbędnego "występu" konferansjera, a na koniec zabrakło kwiatów dla Pani Alicji. Byłam już kilka razy na jej koncercie i coś takiego miało miejsce pierwszy raz. Na szczęscie fani jak zwykle przybyli z kwiatami.
Koncert był uroczy. Artyści niepowtarzalni. A konferansjerka prowadzona przez p. Alicję, p. Włodzimierza i muzyków Warsaw Opera Quartet dająca ogrom radości i uśmiechu. Niezapomniane przeżycie! Dziękujemy.
Koncert bardzo ładny, ale nagłośnienie nie najlepsze - było za głośno jak na warunki sali
Koncert bardzo mi się podobał .Pani Alicja jak zawsze w formie .Piosenki z nowej jak i wcześniejszych płyt chwytające za serce .
Doskonały występ Proponuje zapraszać więcej takich artystów
rewelacyjny występ świetny kontakt z publicznością
Rewelacja, artyści w wielkiej formie
Piekny recital miło i przyjemnie spedzony wieczór
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
24.01.2020 19:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Toruń inne wydarzenia