koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Bilety na koncert

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Katowice Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice | Kupuj Bilety Online

To będzie niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista będzie świętował 50 – lecie swojej pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”. Podczas niezwykłych koncertów, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszy Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Na gitarze zagra Jacek Królik, na basie Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. Udana współpraca muzyków już niedługo zaowocuje płytą live.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje

Wspaniały występ, zresztą jak zawsze Pan Krzysztof stanął na wysokości zadania.
Rewelacyjny koncert,jestem wielkim fanem Krzysztofa Cugowskiego,krótko mówiąc super.
Suuuupppppeeerrrrr
Bylo fajnie, muzykami głos jak zawsze supet
Bylo bosko
Koncert wspaniały tylko za krótko. Krzysiu jedyny w swoim rodzaju
Świetny koncert,sprawna organizacja.Rewelacja!
Cudowny koncert i niezapomniany wieczór.
Wspaniały występ, organizacja całej imprezy na wysokim poziomie, oświetlenie itd... Muzyka Mistrzów super, super,no sam solista Pan Krzysztof przeszedł najśmielsze oczekiwania. Cudowny głos , repertuar również . Panie Krzysztofie chcemy więcej, więcej , cały koncert nogi tupały w rytm śpiewu, muzyki same. Jest Pan wielkim artystą, polecamy wszystkim również przeżyć tak cudowny koncert. Polecamy z całego serca.
Super koncert - świetnie zorganizowany, a Artyści dali z siebie wszystko aby fani poczuli się zadowoleni... wielkie brawa!!!!!
Wspaniały wieczór. Koncert nadzwyczajny. A głos Pana Krzysztofa Cugowskiego fenomenalny, bardzo silny i ponad czasowy!!! Zespół Mistrzów - mistrzowski !!! Dziękuję za ucztę dla serca, ducha i uszu, a Panom Artystom życzę nieustającej siły i zdrowia do koncertowania na następne dziesiątki lat.
Wspaniały głos Cugowskiego Wspaniali Muzycy Mistrzostwo wokalne i instrumentalne!
Piękny koncert! Pan Krzysztof głos ciągle ma fantastyczny! Wyszliśmy zachwyceni.
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów to niezapomniane, wzruszające przeżycie. Śpiew Krzysztofa jest czysty, perfekcyjny, pełen artyzmu, energii, żywiołu, a zarazem mistyczności i tajemniczości. Gra Zespołu Mistrzów to istna wirtuozeria, kunszt i klasa. Znakomite zgranie muzyków. To wszystko okraszone było gitarą akustyczną w wykonaniu jednego z najwybitniejszych gitarzystów światowego formatu - Jacka Królika, który swoją grą, śpiewnością i melodyjnością frazy wzruszał do łez.
Wszystko ok za mało tylko z publicznoscia miał kontakt
Zespół Mistrzów potrafi wywołać ciary. I tak było w Lublinie. Super, że dołączył Piotrek Cugowski na kilka piosenek. Zaje-fajny wieczór! Poza nawiedzonymi Paniami, które na widok światełka smartfona zabijały się aby natychmiast dopaść i skarcić słuchacza, jakby zrobienie zdjęcia bez flesza było przestępstwem.
Świetny nastrojowy koncert!
Wokal Krzysztofa Cugowskiego w świetnej formie. Koncert na wysokim poziomie. Polecam
Wspaniały koncert. Pan Krzysztof fenomenalnie to zrobił. Bywałem wielokrotnie na koncertach BS, ale wokalnie, to teraz jest mistrzostwo świata, a nawet olimpijskie. Brawo. Andrzej Stanisław Masłowski P.S. moim zdaniem - publiczność była zbyt ospała, brawa na koniec, to zbyt mało. ASM
głos ponadczasowy
Rewelacyjny zabawa 😉
KONCERT PETARDA! ŚWIETNA AKUSTYKA, A KRZYSZTOF JESZCZE LEPSZY
ŻARCZYŃSKI 23.11.2019 15:32
Bardzo dobry koncert Wspomnienia i nostalgia Tyle lat minęło a głos Krzysztofa Cugowskiego dalej wspaniały i niezastąpiony Ale Lublin czeka i ma nadzieję na występ wspólny Budki Suflera Bo żal Jolki Która pamięta że do tanga trzeba dwojga i innych wspólnych utworów Nie ma rzeczy niemozliwych Koncert trwał 90 min ale w tym przypadku ile by nie trwał to będzie za krótko l
Super koncert!
Super koncert
Bardzo dobry koncert, Cugowski w świetnej formie, gościnnie wpadł na chwilę jego syn, Jacek Królik i perkusista mistrzostwo, jedynie mały minus, że brak było informacji, że będzie to koncert z gitarą akustyczną, i tak bym poszedł, w końcu przy akustucznej można poznać wielki kunszt gitarzysty, ale tak to liczyłem na większą moc i ostatnio grany utwór Woskowe dusze.
Ważne wydarzenie dla lublinian. Przepiękny koncert i dobra organizacja samego koncertu. Jedynym minusem koncertów w CSK w Lublinie jest to, że na cały obiekt można zapłacić tylko w 2 kasach za parking, w tym jedna przyjmuje wyłącznie gotówkę.
Pan Krzysztof jak zawsze mistrzowski wokal a zespół mistrzów zadbał o doskonałe melodie na ten wieczór. Kawał dobrej roboty, doskonały koncert.
spodziewałam się czegos więcej.
Cudowne chwile i przeżycia. Dziękuję za nie.
Beata 05.11.2019 19:05
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Katowice inne wydarzenia