koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

koncert Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów - Bilety na koncert

Krzysztof Cugowski, legendarny rockaman, współtwórca Budki Suflera, spełniony muzyk solowy. Ma na swoim koncie ponad 30 płyt, 300 utworów i niezliczoną ilość koncertów na polskich i zagranicznych scenach. 8 maja 2020 roku oddał w ręce słuchaczy wyjątkowy, podwójnie jubileuszowy album „50/70 Moje Najważniejsze”. Ekskluzywne wydawnictwo składa się z płyty akustycznej z nowymi aranżacjami piosenek, które Krzysztof Cugowski zaliczył do swoich ulubionych oraz elektrycznego koncertu The Best Of - live. - Jestem człowiekiem szczęśliwym, spełnionym, zawodowo i osobiście. Mógłbym osiąść na stałe na Lubelszczyźnie i wieść spokojne życie. Mógłbym, ale nie chcę, bo nadal czuję głód sceny, potrzebę spotkań z publicznością i wyrażania siebie poprzez dźwięki - mówi Artysta. Nic więc dziwnego, że z okazji podwójnego jubileuszu Krzysztof Cugowski wyruszył w wyjątkową trasą koncertową. W podróży przez dekady towarzyszył mu Zespół Mistrzów złożony z najwyższej klasy instrumentalistów. Na gitarze gra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn oraz Tomasz Kałwak na fortepianie. Podczas koncertów tej niezwykłej grupy publiczność może liczyć na pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, okraszonych najwyższej klasy rockowymi dźwiękami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

IRA

IRA

(928)

najbliższe wydarzenie
12.03.2022 17:00

bilety od 100.00 PLN

KUP BILET

Recenzje i opinie: Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Koncert rewelacja. Głos Krzysztofa niezmiennie potężny. Polecam w 100%
Bawiliśmy się fantastycznie
Koncert super. Wykonawcy najwyższa liga. Współczuję Panu Krzysztofowi że patrzył na widzów chowających się za maskami. Jeżeli nie byłeś - żałuj.
Proszę o powtórkę! :)
Jedno z najpiękniejszych przeżyć w życiu!
Po prostu - Zespół Mistrzów!
Polecam , muzycy najwyższa półka
Świetny koncert!!
Klasa i mistrzostwo!Super niepowtarzalne przeżycie ,coś wspaniałego dla ucha i duszy.Cudownie jest móc podziwiać taki boski wokal oraz słuchać muzyki w wykonaniu takich utalentowanych muzyków "mistrzów".Rewelacja!
Genialny koncert !❤️
Koncert był rewelacyjny! Uczta muzyczna! Piękny głos Pana Krzysztofa i wspaniała oprawa muzyczna wirtuozów! Oby do następnego.
Martyna Z, Leszno 03.03.2020 12:05
Koncert rewelacyjny, jak na mistrzów przystało. CUDOWNY
Krzysztof Cugowski - jak zwykle świetny głos, ale nie rozpieszcza widowni nawiązywaniem kontaktu. Zespół Mistrzów – REWELACJA!!! Koncert nie trwał nawet obiecanych 90 minut, został rozpoczęty z dość znacznym opóźnieniem . Cena za bilety za wysoka, nieadekwatna do czasu występu.
Krzysztof Cugowski w wyśmienitej formie! Zespół Mistrzów na mistrzowskim poziomie! Koncert wyjątkowy, pełen energii i mocy rockowego brzmienia!!!
Wspaniały koncert i wspaniały klimat! Zespół Mistrzów gra świetnie! Fan ze Słowacji.
Pan Krzysztof w świetnej formie głosowej. Koncert trochę zbyt krótki, ale wrażenia wspaniałe. Polecam
Było cudownie. Pan Krzysztof to wielka klasa. A głos fantastyczny. Gdyby mieszkał w Ameryce to znałby Go cały świat ale cieszę się że Polska ma takiego mistrza. Muzycy występujący z Panem Krzysztofem to także byli fantastyczni.
Zespół profesjonalny, Pan Krzysztof w świetnej formie. Wielu przebojów niestety nie usłuszymy takie tango itp. przez konflikt z Panem Lipko. Niestety nagłośnienie amatorka perkusja strasznie męcząca za dużo . Perkusista wybitny gdyby nie nagłośnienie było by super.
Bilety byly dla moich tesciow. Po koncercie powiedzieli, ze to byl najlepszy koncert na jakim byli.
Super! Było bardzo przyjemnie, miła atmosfera, a Pan Cugowski z zespołem - mistrzostwo!!!!
Pan Krzysztof klasa sama w sobie, muzycy Mistrzowie, ale na miłość boską, czy dźwiękowiec naprawdę potrzebował prawie pół godziny do pierwszej przerwy Krzysztofa, aby zrobić coś z głosem, żeby był normalnie rozumiany? Dopiero po przerwie słowa i głos Krzysztofa był niczym kryształ!
Krzysztof Cugowski we wspanialej formie wokalnej! Zespół mistrzów-rewelacja! Starannie dobrany repertuar K.Cugowskiego,stanowi całość stylistyczną! Chętnie wysłuchałbym jeszcze jednego utworu instrumentalnego w wykonaniu zespołu mistrzów, a także jeszcze jednego utworu na bis .Fajna,nowoczesna oprawa świetlna oraz dobra robota przy konsolecie ,to razem dało niezapomniane wrażenia!Spodziewałem się wysokiego poziomu,Był bardzo wysoki ! Brawo,brawo,i jeszcze raz brawo !!!
Wspaniały występ, zresztą jak zawsze Pan Krzysztof stanął na wysokości zadania.
Rewelacyjny koncert,jestem wielkim fanem Krzysztofa Cugowskiego,krótko mówiąc super.
Suuuupppppeeerrrrr
Bylo fajnie, muzykami głos jak zawsze supet
Bylo bosko
Koncert wspaniały tylko za krótko. Krzysiu jedyny w swoim rodzaju
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert