koncert
Tribute to...

koncert

Tribute to...

Tribute to... - Bilety na koncert

Tribute to... - Poznań Hala Arena | Kupuj Bilety Online

Podczas sześciu koncertów pierwsza część projektu „Tribute to…” zgromadziła ponad 30 tysięcy osób na widowni. Pojawiło się tysiące pozytywnych komentarzy, które spowodowały kontynuacje tego nadzwyczajnego przedsięwzięcia. Przed nami 2 część „Tribute to…”. W trakcie 12 koncertów w największych halach widowiskowych w Polsce 10 polskich wokalistów odda hołd nieżyjącym już artystom: Michael Jackson, Elvis Presley, Whitney Houston, Joe Cocker, James Brown, Dolores O’Riordan (The Cranberries), Chester Bennington (Linkin Park), Freddie Mercury (Queen) oraz wielkiej polskiej artystce, którą była Kora (Maanam).

Usłyszymy zupełnie nowe utwory w niezwykłych aranżacjach orkiestrowych z wykorzystaniem chóru, których nie można było usłyszeć podczas 1 edycji koncertów. Imponująca scena pomieści prawie 200 artystów. Dzieło stworzone przez Royal Concert z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich miłośników muzyki oraz tańca.

Na jednej scenie wystąpi 100-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod batutą Jarosława Barowa, 50-osobowy chór oraz 10 niezwykłych wokalistów:
- Justyna Steczkowska
- Kasia Kowalska
- Anna Wyszkoni
- Kasia Cerekwicka
- Halina Mlynkova
- Kasia Moś
- Igor Herbut
- Krzysztof Cugowski
- Andrzej Piaseczny
- Janusz Radek

Zatańczy Grupa Taneczna NEXT w spektakularnej choreografii Tomasza Barańskiego.

Koncerty wspólnie poprowadzi Gabi Drzewiecka oraz Piotr Polk

Bilety w cenie 99 PLN, 139 PLN, 169 PLN, 199 PLN, 239 PLN, 299 PLN oraz pakiet VIP w cenie 999 PLN

Ekskluzywny pakiet VIP obejmuje:
- wycieczkę za kulisy
- obecność podczas prób
- spotkanie z wybranymi artystami po koncercie
- pamiątkowe zdjęcie z artystami
- miejsce na specjalnych krzesłach przed samą sceną
- dedykowane wejście na koncert przed pozostałymi osobami
- oficjalny plakat z autografami artystów
- setlista koncertowa z autografami artystów

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

05.12.2019, 19:00 Hala Arena
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Poznań

Recenzje

Było cudownie na pewno wybiorę się na następny.
Wspaniały występ. Mamy naprawdę potężne głosy na polskiej scenie :) Szkoda że niektóre piosenki z własną interpretacją, ja zdecydowanie wole oryginalne wersje. Bohemian Rhapsody w wykonaniu p. Radka - mistrzostwo! Polecam
Agni 08.10.2019 15:20
Wspaniała impreza, doskonała organizacja, efekty dźwiękowe i wizualne. Największe wrażenie zrobiła na mnie Pani Justyna Steczkowska oraz Pan Igor Herbut, no i oczywiście Prowadzący wydarzenie Pan Piotr Polk. Ogromny szacunek dla orkiestry, chóru!!! Bravo, bravo :) Zachwycona
Koncert fantastyczny! Wykonawcy klasa sama w sobie. Szacun dla Kasi Cerekwickiej i Janusza Radka. Piękna oprawa, aranżacje piosenek, orkiestra, chór, przepiękne suknie wokalistek (milo popatrzec), wytworny i kulturalny konferansjer - P.Polk. Poważne zastrzeżenia jedynie do miejsca organizacji koncertu. Hala sportowa absolutnie nie nadaje się ze względu na kiepską akustykę i wytworność widowiska. I właśnie z uwagi na ten fakt bilety winny byc tańsze. To wydarzenie w Lublinie zorganizowane winno byc w CSK.
Fanka Kory 07.10.2019 20:29
Koncert fantastyczny, gwiazdy naprawdę błyszczały. Polecam i sama wybiorę się ponownie.
Bardzo fajny koncert 🙂 jedne występy lepsze drugie troszkę słabsze ale ogólnie na plus
Bardzo dobry koncert - jedyna uwaga to jakość nagłośnienia. Byłem na wielu koncertach na GLOBUSIE na których ta jakość była zdecydowanie lepsza. Hala na GLOBUSIE nie ma rewelacyjnej akustyki dlatego tak ważne jest dobranie nagłośnienia a wiem że można dużo w tym zakresie zrobić.
j152 07.10.2019 13:00
Koncert rewelacyjny, polecam!!! Wykonawcy pokazali klasę !!!
Cudowny koncert, wspaniali wykonawcy , polecam!!!!
Super koncert. Wspaniali artysci I bardzo dobre wykonanie orginalow:) Jedyny minus-lokalizacja.akustyka fatalna. Sala nie jest przystosowana na tego typu eventy
Balbina 07.10.2019 09:29
Wspaniały koncert!
jula 07.10.2019 08:38
Wszystko ok. Ceny biletów trochę wysokie ale było warto raz nie zawsze. I na przyszłość trochę więcej utworów polskich wykonawców. Dzięki za bardzo fajny koncert.
Świetny koncert. Polecam.
Koncert niesamowity, Steczkowska bomba, Herbut fascynujący, Młynkowa, Cerekwicka, Moś, Wyszkoni, Piaseczny superowi, Kowalska rozczarowująca pozostali na swoim poziomie.
Bardzo dobry koncert byliśmy super zadowoleni
Świetny koncert, dobra organizacja
Jakoś to wszystko niedopracowane. Prawie wszyscy czytali tekst z monitorka. Począwszy od prowadzących , kończąc na wokalistach. Trasa obejmująca tyle miast w Polsce i wszyscy tak średnio przygotowani? Ciężko było skupić się na samym wydarzeniu i wczuć w atmosferę tego jak widzisz,że ktoś śpiewa i co chwilę zerka na tekst udając, że zamyka oczy. Rozumiem, że Koszalin był pierwszym miastem na tej liście,ale szanujmy się. Skoro idę na koncert za który płacę,to oczekuję w zamian niezapomnianych chwil i przeżyć. Bardzo słabe, bardzo.
świetny koncert !!!
Mega impreza. Warto
Jestem zawiedziona doborem repertuaru. Koncert trzymała Steczkowska.
Wspaniały koncert! Świetni prowadzący, utwory, orkiestra, chór, no i oczywiście sami artyści dali z siebie wszystko. Każda minuta tam spędzona to była czysta przyjemność. Dziękuje organizatorom za doprowadzenie do tego wydarzenia i oczywiście każdemu polecam wybrać się za rok!!!
Przepiękny koncert artyści dali z siebie wszystko warto było jechać. Cudny wieczór. Za rok też pójdę.
Koncert wybitny! Brakowało takiego wydarzenia na muzycznej mapie Lublina.
Wioleta X 29.12.2018 23:04
Nie było źle , choć miejscami był lekki przegłos a tak to warto było być w tamtym miejscu
Super koncert! Polecam wszystkim!
Kewa 23.11.2018 15:59
Rewelacyjna impreza.Super atmosfera.Było O.K.
Występy artystów i prowadzących zachwycające. Niestety organizacyjnie - klapa! Ludzie byli wpuszczani grubo po rozpoczęciu koncertu, a przez to zasłaniali występy (szukając swojego miejsca). Wyobrażacie sobie Państwo taką sytuację w teatrze albo operze? Dodatkowo okazało się, że kilkanaście osób nie ma gdzie usiąść, bo na ich miejscu rozstawili się dźwiękowcy z konsoletami. Wzięli więc jakieś dostępne krzesła i usiedli za nami (nie przeszkadzało nam to), ale po chwili przyszła ochrona i ich usunęła, co wiązało się z dodatkowym zamieszaniem. Ostatecznie "pozwolono" im klęczeć w przejściu przed sceną. I na dodatek nie mieli komu tego zgłosić, bo nie można było znaleźć przedstawicieli organizatora - dramat. Ilość szatniarzy niewspółmierna z ilością widzów. Myślę za przy tej cenie biletów można, a nawet trzeba to lepiej zorganizować (np. 1. Nie wpuszczać spóźnialskich - zorganizować krótką przerwę po 30min i wtedy ich wpuścić. 2. Nie stawiać konsolet dla dźwiękowców tam, gdzie są sprzedane bilety. 3. Zwiększyć ilość szatniarzy (przy opuszczaniu hali), aby wydawanie płaszczy/kurtek było sprawniejsze. To naprawdę nie jest trudne do ogarnięcia. Ale pragnę powtórzyć, że artyści dali popis. Mimo wszystko świetnie się bawiliśmy.
Niezwykłe głosy godne repertuaru najlepszych nieodżałowanych artystów , których już z nami nie ma. Wzruszająco i majestatycznie. Do zobaczenia za rok 😀
Valkiria 22.11.2018 19:50
Koncert świetny; bardzo DUZYM MINUSEM była kwestia organizacyjna- NIEDOPUSZCZALNE JEST, ŻEBY LUDZIE CHODZILI PO SALI , TAŃCZYLI POD SCENĄ, przez co zasłaniali innym, którzy zaplacili bardzo duzo pieniędzy, żeby siedzieć w 5 i 6 rzędzie. Brak utrzymania porządku podczas koncertu , oraz brak kontroli nad chodzącymi ludźmi po sali przez cały koncert
magdalena1979 22.11.2018 13:23
Poszedłem bo zona chciała iść. Za rok znów będzie i oboje tym razem będziemy chcieli iśc tak samo ;D Bardzo polecam!! -Pani Steczkowska NAJLEPSZA!!! :)))
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Poznań inne wydarzenia