Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Kabaret Katowice - Bilety na kabarety 2024/2025


Mumio - Welcome Home Boys

 KUP BILET

Grupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Kabaret K2 - Jedziemy po Was

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Zdolni i Skromni - Na bis ciepcie lajbiki

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2025

 KUP BILET

Kabaret Katowice

Kabaret Młodych Panów, Kabaret Hrabi, a może Polska Noc Kabaretowa 2023? Kabaret Katowice to epicki skład artystów, premierowe skecze i mnóstwo świetnej zabawy. Ulubionych artystów w premierowej odsłonie zobaczycie dzięki serwisowi Biletyna — na naszej stronie znajdziecie bilety na najgorętsze, kabaretowe wydarzenia sezonu!

Teatr, taniec, a może kabarety? Zapraszamy na długo wyczekiwane wydarzenia w Katowicach!

Z czego słyną Katowice? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa! Stolica Górnego Śląska to miasto, które ma ciekawą historię i równie ciekawe atrakcje. Będąc w Katowicach — czy to na dłużej, czy jedynie przejazdem — warto odwiedzić historyczne dzielnice miasta, takie jak Nikiszowiec i Giszowiec. Inne atrakcje Katowic to Teatr Śląski, Muzeum Historii Katowic, Muzeum Śląskie oraz Spodek.

Stolica Śląska słynie też z bogatego kalendarza imprez. Polska Noc Kabaretowa to tylko jedna z nich! Odwiedzając Katowice na kilka dni, warto zapoznać się z ofertą kulturalną tego miasta. Kabaret, teatr, taniec, a może muzyka poważna? Tam każdy znajdzie coś dla siebie!

Kabaret Smile, Kabaret Hrabi, Katarzyna Pakosińska i inni — gwiazdy na kabaretowej scenie Katowic

Polska Noc Kabaretowa to niewątpliwie jedno z tych wydarzeń, na które fani dobrego humoru czekają cały rok. Impreza odbędzie się w katowickim Spodku — bilety online na to wydarzenie możecie mieć już dziś. Noc kabaretowa 2023 to wyjątkowa edycja — podczas jej trwania wystąpią znane i lubiane gwiazdy kabaretu, w tym Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki i inni.
Nie będzie Was w mieście w tym dniu? Nic straconego! Nadchodzący sezon to nie tylko Noc Kabaretowa, ale także masa innych wydarzeń, które ściągną na katowickie sceny kabarety z całej Polski. Na ich występy będziecie mogli wybrać się do takich miejsc jak Katowice Miasto Ogrodów — Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek czy wspomniany już Spodek.

Bilety online na zbliżające się imprezy w Katowicach

Biletyna.pl to serwis internetowy, w którym znajdziecie wejściówki na wyczekiwane imprezy w mieście i regionie. Na naszej stronie czeka na Was dokładny harmonogram, w którym uwzględniliśmy również miejsce i daty wydarzeń. Za jego pośrednictwem kupicie wejściówki na wybraną imprezę, a wszystko to bez wychodzenia z domu.

Kabarety, stand-upy, koncerty, pokazy filmów i premiery teatralne to tylko niektóre kategorie wydarzeń, które odbywają się w Katowicach. Śledźcie naszą stronę i dowiedzcie się pierwsi o innych wydarzeniach w Katowicach!