Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Katowice 2024/2025


"Wielka podróż małych klaunów" - spektakl cyrkowy dla dzieci

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

 KUP BILET

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

 KUP BILET

Balet Dziadek do orzechów - familijny spektakl baletowy

 KUP BILET

Imprezy i wydarzenia dla dzieci Katowice 2023/2024 – Kup Bilet Online – biletyna.pl

Katowice to bez wątpienia duży ośrodek kulturalny na Śląsku. Co roku organizowane są tutaj wydarzenia takie jak Śląski Festiwal Nauki czy OFF Festiwal. Katowice to zagłębie szachowe, a także centrum muzyki rozrywkowej. To miasto tętni życiem kulturalnym. Znajduje się tutaj mnóstwo placówek, które przygotowują ciekawe wydarzenia nie tylko dla dorosłych, lecz także dla najmłodszych odbiorców.

Wydarzenia Katowice 2023/2024 – dla dzieci i całych rodzin

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kulturalną Katowic. W tym mieście nie ma mowy o nudzie. Zarówno mieszkańcy, jak i turyści mogą wziąć udział w atrakcjach, jakie przygotowały liczne placówki kulturalne. O wszystkich najciekawszych wydarzeniach, które mają miejsce w Katowicach, dowiecie się z naszego serwisu. Biletyna to przede wszystkim portal, w którym możecie nabyć bilety na wybrane widowiska w atrakcyjnej cenie. Aby zawsze być na bieżąco, zapiszcie się do naszego newslettera. Kochacie podróżować? Chcecie wybrać się na ciekawe wydarzenia dla dzieci w Krakowie, Warszawie lub Poznaniu? Zachęcamy do pobrania naszej aplikacji mobilnej, aby zawsze mieć możliwość łatwego zakupu biletów.

Imprezy Katowice 2023/2024 – gwarancja udanej, wspólnej zabawy

W Katowicach znajduje się wiele teatrów. W wielu z nich to właśnie repertuar dziecięcy odgrywa bardzo ważną rolę. Gdzie wybrać się na ciekawe i wciągające spektakle? Na bogatą ofertę dla najmłodszych widzów można liczyć m.in. w: Śląskim Teatrze Lalki i Aktora ATENEUM, Teatrze Żelaznym, Teatrze Gry i Ludzie czy Teatrze Śląskim. Warto również wybrać się do instytucji, jaką jest Miasto Ogrodów czy Pałacu Młodzieży, w którym organizowane są nie tylko koncerty, spektakle czy wystawy, lecz także zajęcia i warsztaty dla dzieci, które chciałyby rozwijać się artystycznie. W Biletynie znajdziecie bilety do tych i wielu innych miejsc na widowiska dla dzieci i dorosłych.

Atrakcje Katowice 2023/2024 – dla małych i dużych dzieci

Oferta kulturalna Katowic jest niezwykle rozbudowana. Warto jednak przekonać się również o innych atrakcjach tego miasta. Mowa tutaj m.in. o Parku Śląskim, który jest jednym z największych w Europie. Wiele atrakcji, szczególnie tych muzycznych, czeka na dzieci i rodziców w Spodku. Wraz z dziećmi warto również odwiedzić Muzeum Śląskie, Bajkę Pana Kleksa, Centrum Kreatywności 1000 Klocków czy Muzeum Najmniejszych Książek Świata. To miejsca na mapie Katowic, które łączą świetną zabawę dla całej rodziny z możliwością rozwijania różnorodnych umiejętności.