Chłopiec z gitarą – polskie koncerty tej jesieni

Chłopiec z gitarą byłby dla mnie parą – jeśli kiedykolwiek zanuciłeś słowa słynnej piosenki Karin Stanek, mamy dobrą wiadomość. Już tej jesieni na polskich scenach ujrzysz utalentowanych chłopców, którym gitara – i nie tylko – nie jest obca. Polscy artyści wracają z podwójną mocą z koncertami. Sprawdź kto dostarczy niesamowitych scenicznych wrażeń w twoim mieście!

Kortez Przedpremierowo Tour – koncerty

Jego kariera muzyczna rozkwitła dość późno – pierwszy swój koncert dał w 2014 roku, a wszystko zaczęło się dzięki eliminacjom do programu telewizyjnego Must be the Music – których zresztą nie przeszedł. Od tamtego czasu, kariera Łukasza Fedorkiewicza – bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Korteza – nabrała niesamowitego rozpędu.

Dziesiątki koncertów, setki tysięcy fanów. Niesamowity głos, świetne brzmienie instrumentów klawiszowych i gitary. To właśnie cały Kortez, którego spotkacie podczas jego trasy koncertowej, promującej trzecią płytę studyjną artysty. Prócz znanych hitów skandowanych na każdym koncercie, publiczność pozna przedpremierowy materiał, dotąd niepublikowany.

Będąc fanem polskiej muzyki, nie możesz tego przegapić. Ostatnie bilety dostępne na naszej stronie: https://biletyna.pl/koncert/Kortez/Przedpremierowo-2019-2020-Tour

Paweł Domagała i jego 1984 Tour

Można o nim powiedzieć Człowiek Orkiestra. Gra na instrumentach, gra na deskach teatru, gra w filmach. Śpiewa, koncertuje, wydaje płyty. Tworzy teksty piosenek i kabaretowych show. Jeśli widzisz Pawła Domagałę, prawdopodobnie stoi z gitarą lub śpiewa.

Tej jesieni będziemy mieli okazję podziwiać jego umiejętności wokalno-instrumentalne dzięki nowej płycie. Paweł rusza w trasę koncertową, promującą album 1984. Jeśli jesteś fanem aksamitnego głosu i przyjemnego brzmienia gitary, parafrazując artystę: „Weź nie pytaj, weź kup bilet”: https://biletyna.pl/koncert/Pawel-Domagala

Koncert Michała Szpaka – The Moon Tour

Bohater festiwalu w Opolu i Eurowizji, pierwszy polski wokalista w Spotify Viral 50. Kontrowersyjny, rozpoznawalny, enigmatyczny i charyzmatyczny. Michał Szpak to nazwisko, które od ponad 4 lat budzi na polskiej scenie muzycznej ogromne emocje i w tym roku wzbudzi ich jeszcze więcej.

Po udanym początku 2019 roku, wokalista nie zwalnia tempa i wraz z zespołem rusza w trasę koncertową The Moon. To może być wyjątkowa seria koncertów – Michał zapowiedział przekraczanie pewnych granic. Jeszcze szersze spektrum wykorzystywanych instrumentów, nowe aranżacje, estetyka show jeszcze nie widziana w polskiej muzyce.

Niesamowity przekaz i ujawnienie najgłębszych przemyśleń artysty – tego możemy się spodziewać po The Moon. Nie przegap okazji do przeżycia wyjątkowych doświadczeń muzycznych, kup bilet: https://biletyna.pl/koncert/Michal-Szpak/The-Moon-Tour

Koncert Lao Che

Myśląc o polskiej muzyce alternatywnej, na myśl musi przyjść Lao Che. Zespół, który aspiruje już do miana klasyka, działa na naszej scenie od 20 lat. Wypalenie to jednak określenie zupełnie im obce – ekipa Huberta Dobaczewskiego dalej koncertuje i elektryzuje publiczność.

Znów możemy usłyszeć niepowtarzalny mix rocka, hip-hopu, funku i muzyki elektronicznej. Tej jesieni Lao Che uderzy w Grudziądzu, Ciechocinku i Bydgoszczy. Poczuj pełnię alternatywnej energii i zakup bilety: https://biletyna.pl/koncert/Lao-Che

Marcin Styczeń

To prawdziwy chłopak z gitarą – parę znalazłby chyba wszędzie. Śpiewa, komponuje, pisze – a wszystko to niezależnie od dużych wytwórni. Marcin to człowiek oddany w pełni muzyce i swoim fanom. Od 20 lat tworzy coś wyjątkowego, zyskując rzeszę wiernych fanów. Niesamowite gitarowe brzmienie, głębokie i przemyślane teksty, aksamitny głos i niezapomniane emocje.

Marcin Styczeń zapewni nam kolejną dawkę polskiej muzyki najwyższej jakości, ruszając w dwie trasy. Lubię gadać z Leonardem to hołd dla muzyki Leonarda Cohena, idola Marcina. Podczas serii koncertów usłyszymy przetłumaczone przeboje kanadyjskiego artysty w nowej aranżacji. Z kolei trasa Ta droga – the best of będzie poświęcona nowemu śpiewnikowi polskiego wokalisty. Poczuj moc pięknych słów i zakup bilet: https://biletyna.pl/koncert/Marcin-Styczen

Site Footer