Komediowy i muzyczny Teatr Capitol we Wrocławiu

Podróż do Wrocławia to zawsze okazja do kulturalnego spełnienia – nie bez powodu w 2016 roku zyskał tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Mnogość wystaw, galerii sztuki, kin i przede wszystkim teatrów daje każdemu szansę na znalezienie dla siebie czegoś wyjątkowego.

I bez wątpienia wyjątkowy jest Teatr Capitol. Perła w koronie wrocławskich teatrów słynie z nowoczesnej infrastruktury, gwiazd światowej sławy i niesamowitych muzycznych spektakli. Tutaj spotykają się najwięksi wielbiciele teatru, baletu, musicali i sztuki ogólnie pojętej. Nie inaczej będzie tej jesieni – na deskach słynnego Capitolu zagoszczą polskie sławy w słynnych sztukach komediowych. Będzie również odrobinę strasznie. Sprawdź, co czeka na Ciebie w kolebce wrocławskiej sztuki teatralnej!

Mayday 2 – Milowicz, Koterski i cała masa śmiechu

Mayday 2” to kolejna część uznanego na całym świecie spektaklu. Tym razem, opowieść skupia się na życiu taksówkarza, który w swoim niezwykle szybkim życiu musi dokonać wyborów. Pozornie zabawnych i śmiesznych… ale czy na pewno? Dylematy dotyczące wyboru żony, spotkania dzieci z dwóch małżeństw i relacji z przyjacielem rodziny – Stanleyem – główny bohater John przeżyje naprawdę mocno. Na jesienną chandrę trudno o lepszy wybór niż „Mayday 2”. Na wrocławskiej scenie zobaczymy współpracę słynnych polskich nazwisk – kultowego aktora Michała Milowicza i Bartosza Żukowskiego, znanych z „Chłopaki nie płaczą” czy „Świat według Kiepskich”. Do tej pary dorzućmy znanego z „Dnia Świra” Miśka Koterskiego i bohaterów popularnego polskiego serialu „M jak Miłość” – Marcina Mroczka i Kasię Cichopek. Takie połączenie gwiazd uświetni każdy, nawet najbardziej ponury wieczór. Nie czekaj i zarezerwuj swój bilet na „Mayday 2” w Teatrze Capitol: https://biletyna.pl/spektakl/Mayday-2.

Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk i Kasia Cichopek w Przygodzie z Ogrodnikiem

Dopadła Cię jesienna monotonia i szukasz przygód? W takim razie „Przygoda z Ogrodnikiem” będzie idealnym rozwiązaniem – nie tylko z uwagi na tytuł. To swego rodzaju zburzenie 4. ściany – głównymi bohaterami są… objazdowi aktorzy teatralni. Zmęczeni karierą i dotychczasową pracą, postanawiają podróżować po świecie i dawać lekcje z samodoskonalenia. Zabawna analogia do współczesnego kultu coachów motywacyjnych zmusi do refleksji i uśmiechu. Gdy stają się naprawdę słynnymi mówcami, ich małżeństwo chyli się ku upadkowi. Tylko jaką rolę odegra w tym wszystkim tytułowy ogrodnik? Można się tego dowiedzieć, decydując się na wieczór ze znanymi postaciami teatru i telewizji. Na deskach Teatru Capitol ponownie ujrzymy Kasię Cichopek i Bartka Żukowskiego, ale tym razem sceniczną kreację dopełnią Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk czy Bogdan Kalus. Czarna komedia to wciąż komedia – poprawi humor i zmusi do przemyśleń. Sprawdź, jak skończy się „Przygoda z Ogrodnikiem” i kup bilety: https://biletyna.pl/spektakl/Przygoda-z-ogrodnikiem.

Site Footer