Najlepszy prezent na Dzień Matki? Bilety! Sprawdź nasze propozycje

Bilety! Sprawdź nasze propozycje

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Często nie mamy pomysłu czym obdarować tę szczególną dla nas osobę. To dzień, w którym chcemy, by nasze mamy poczuły się wyjątkowo. Jaki zatem prezent na Dzień Matki powinniśmy wybrać? Taki, który na długo pozostanie w pamięci! Poniżej przedstawiamy propozycje wydarzeń kulturalnych, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń naszym mamom.

Orientalny pokaz taneczny

Jeśli Twoja mama kocha orientalne klimaty, to wybierzcie się wspólnie na taneczne show „Magia Orientu”. Profesjonalni artyści oraz amatorzy zabiorą Was w podróż do egzotycznych miejsc. Klimat przedstawienia zbudują bajecznie kolorowe stroje, hipnotyzująca muzyka oraz przede wszystkim fascynujący taniec. Delektujcie się podróżą do magicznego świata Indii, bez wsiadania do samolotu! To idealny pomysł na prezent na Dzień Matki.
https://biletyna.pl/inne/Magia-Orientu-Show-taneczne

Bilety do świata magii

To wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci Twojej Mamy. W trakcie magicznego spektaklu zobaczycie szereg pokazów iluzji. Niesamowite rekwizyty, zjawiskowa scenografia, ponadczasowe stroje i niezwykła muzyka przeniosą Was do świata magii. Jeśli Twoja mama jest zwolenniczką adrenaliny i rozrywki dla ducha, to koniecznie zabierz ją na magiczne show! Ten ogromny zastrzyk emocji dostarczy Wam wielu niezapomnianych wrażeń!

https://biletyna.pl/inne/Najwieksze-w-Polsce-Magic-show

Warsztaty rękodzieła dla artystycznej duszy

Jeśli Twoja mama ma duszę artystki, to warsztaty rękodzieła będą strzałem w dziesiątkę! W twórczej atmosferze stworzone zostaną oryginalne cuda z wikliny papierowej. Przy użyciu tego materiału można wykonać niezwykle efektowne ozdoby w ekologiczny sposób. W trakcie kursu Twoja mama pozna podstawowe sploty wikliniarskie i samodzielnie wykona formę dekoracyjną. Czy istnieje bardziej oryginalny prezent na Dzień Matki? Wyzwól w swojej mamie nową, artystyczną pasję!

https://biletyna.pl/inne/Papierowe-cuda-warsztaty-rekodziela-artystycznego-Prowadzi-Bozena-Zajac

Noc kabaretowa na dobry humor

Wspólnie z mamą wybierzcie się w najśmieszniejszą podróż życia. O dobry nastrój zadba niezastąpiony przewodnik – Kabaret Nowaki. W drogę zabiorą Was także: Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile i Kabaret K2. To doskonały prezent na Dzień Mamy!

https://biletyna.pl/kabaret/Polska-Noc-Kabaretowa/2019

Egzotyczne warsztaty kulinarne

Jeśli Twoja mama jest miłośniczką kuchni, szczególnie tej egzotycznej, to zapewne uszczęśliwi ją możliwość wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych. Niezwykle uzdolniona szefowa kuchni Inessa Kim zabierze Twoją mamę do nasyconego smakami świata Korei! Wspólnie zostaną stworzone przepyszne oraz dietetyczne dania kuchni koreańskiej. Bilety na kurs gotowania „Asia Fit Story” to z pewnością unikalny prezent na Dzień Matki.
https://biletyna.pl/inne/Korean-Fit-Story-koreanskie-smaki-w-wersji-FIT

Niezapomniany koncert

Bilety na koncerty Anny Wyszkoni to wyjątkowy prezent na Dzień Mamy. Wybierzcie się wspólnie na to niesamowite wydarzenie. Koncerty wokalistki są widowiskowe, przebojowe, a zarazem bardzo eleganckie. Charyzmatyczna artystka wprowadzi Was w niesamowity nastrój. To będzie uczta dla Waszych uszu! W trakcie koncertu zostaną zaprezentowane utwory z najnowszego albumu, choć nie zabraknie także klasyków!

https://biletyna.pl/koncert/Anna-Wyszkoni

Bon prezentowy

Jeśli brak Ci pewności, które wydarzenie najbardziej trafi w gusta Twojej Mamy, to idealnym rozwiązaniem będzie bon prezentowy. Bon upoważnia obdarowaną osobę do wybrania biletu na dowolne wydarzenie z naszej oferty. Upominki w postaci ulubionych czekoladek i kwiatów będą stanowiły doskonałe dopełnienie!

https://biletyna.pl/kabaret/Bon-Prezentowy

Zostaw odpowiedź:

Site Footer