Poznaj męski punkt widzenia w kilku aktach

Kino, teatr, kabaret – form rozrywki jest naprawdę wiele, dlatego każdy bez trudu znajdzie taką, która najbardziej mu odpowiada. Jeśli chcesz spędzić wieczór w doborowym – i męskim – gronie, sprawdź konieczne spektakle, w których na pierwszy plan wychodzi poczucie humoru bliskie panom. Prezentujemy wydarzenia, dzięki którym poznasz męski punkt widzenia!

Paniom wstęp wzbroniony?

Choć sama sztuka nie narzuca nam żadnych ograniczeń, trzeba to przyznać – często jest tak, że pewne spektakle bardziej trafiają do kobiet, inne z kolei znajdują uznanie wśród mężczyzn. Przeciwstawne postawy, punkty widzenia, odmienne poczucie humoru i doświadczenia – pięknie się różnimy, co znajduje swoje odbicie również w preferowanych przez nas formach rozrywki.

W tym artykule koncentrujemy się na tych wydarzeniach, które reprezentują męski punkt widzenia. Paniom wstęp wzbroniony? Wprost przeciwnie! Podsuwamy Wam świetny pomysł na udany wieczór. Zabierzcie na spektakl partnera, przyjaciela, a nawet tatę i bawcie się wyśmienicie! Nie gorszym rozwiązaniem będzie wyjście z koleżanką – może właśnie dzięki tym eventom planeta Mars i jej mieszkańcy okażą się dla Was bliższe i bardziej zrozumiałe? Kto wie! To na co można liczyć na pewno, to doskonały humor i plejada znanych aktorów.

Męski punkt widzenia w spektaklach

Męską dawkę solidnej rozrywki można bez trudu znaleźć na deskach teatralnych. Spektakle o mężczyznach i z mężczyznami w roli głównej, w zabawny sposób obnażają cechy i popularne zachowania. Wybraliśmy dwa przedstawienia, które szczególnie warto polecić panom – te eventy rozbawią Was do łez!

Triathlon Story, czyli chłopaki z żelaza

Pod zagadkowym tytułem kryje się pełna dynamiki komedia, której akcja rozgrywa się przed zawodami sportowymi. Czterech uczestników triathlonu spotyka się w hotelowym pokoju. Łączy ich to samo wydarzenie, a dzieli… praktycznie wszystko! Każdy z bohaterów jest zupełnie inny, a przez to ciekawy. Czy z takiej mieszanki wybuchowej może zrodzić się prawdziwa przyjaźń? Polecamy obejrzeć Triathlon Story, by samemu to sprawdzić!

Nieprzekonanym zdradzamy, że jest to opowieść pełna humoru, absurdu, ale i prawdy. Ogromnym atutem spektaklu jest gwiazdorska obsada. Na scenie występują: Waldemar Błaszczyk, Andrzej Deskur/Leszek Lichota, Bartłomiej Topa/Michał Żurawski i Piotr Nowak, który jest też reżyserem przedstawienia. Tego nie można przegapić!

Dobry wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski to temat rzeka. O tym, co może wydarzyć się na takiej imprezie, powstały już niezliczone historie, a jednak i ta w reżyserii Piotra Nowaka urzeka i bawi. Wszystko za sprawą doskonałego humoru i przewrotnej akcji, która może Was zaskoczyć. Pod lupę brane są relacje damsko-męskie, będzie więc zabawnie, ale momentami też wzruszająco.

Dobry wieczór kawalerski to spektakl twórców Triathlon Story. Na scenie prezentować się będą wymiennie dwie znakomite obsady. Wydarzenie zawita m.in. do Łodzi, Leszna, Wrocławia i Poznania.

Bilety na spektakle, w których główną rolę gra męski punkt widzenia, znajdziecie w serwisie biletyna.pl.

Triathlon Story czyli Chłopaki z Żelaza ⇨

Dobry wieczór kawalerski ⇨

Site Footer