Rockowizna Festiwal

Jeżeli jesteś fanem prawdziwego polskiego Rocka, to nie możesz przegapić tego festiwalu. Rockowizna Festiwal to niezwykła mieszanka mocnych oraz melancholijnych brzmień, a także most między pokoleniami. Na festiwalu posłuchasz młodych polskich artystów oraz starych wyjadaczy. Trasa Rockowizny obejmuje największe miasta w Polsce jak Gdańsk, Poznań, WrocławKraków i Katowice. Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu w edycji 2022!

Rockowizna – Impreza muzyczna w doborowym towarzystwie

Chcesz spędzić miło czas ze znajomymi na świeżym powietrzu, zjeść coś smacznego z foodtrucka i posłuchać dobrej muzyki? Rockowizna Festiwal to miejsce, gdzie spotykają się fani miejskiego jedzenia i najlepszej muzyki. Na festiwalu wystąpią: Kult, Kasia Kowalska, Róże Europy, Strachy na Lachy, Ørganek, IRA oraz Sztywny Pal Azji.

Gdzie będzie można posłuchać największe gazdy polskiej muzyki Rockowej?

Plac Zebrań Ludowych w Gdańsku – W roku 2001 Zarząd Miasta zadecydował o przeniesieniu największej sceny muzycznej Gdańska z Brzeźna na Plac Zebrań Ludowych w Śródmieściu. Teren ma powierzchnię czterokrotnie większą niż miejsce przeznaczone na koncerty nad morzem. Istnieje też możliwość lepszego zabezpieczenia organizowanej imprezy przez służby miejskie. W okolicach nie zabranie też miejsc parkingowych.

Port Lotniczy Poznań Ławica –  Na parkingu trawiastym Portu Lotniczego Ławica można będzie się spodziewać prawdziwie piknikowej atmosfery. Zapewni to doskonała muzyka, wyjątkowe otoczenie lotniska oraz food truck-owa oferta gastronomiczna.

Tor Partynice we Wrocławiu – Partynice to osiedle zlokalizowane w południowej części Wrocławia. Jest to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce na mapie miasta. Doskonale nadaje się do organizacji eventów dla dużej publiczności: koncertów, targów, festiwali i zawodów sportowych. Obszar Toru to łącznie 73 hektary. Ok. 35 hektarów stanowi sam tor dla koni, z kolei 2 kryte trybuny mogące pomieścić do 1500 widzów.

Plac Sławika i Antalla w Katowicach – miejsce przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach – największym centrum kongresowe w Polsce jest doskonale przygotowane na wielkie imprezy muzyczne.

Arena Lato w Krakowie – Plenerowe koncerty przed TAURON Areną w Krakowie to wakacyjna propozycja imprez kulturalnych od miasta Krakowa.

Wybierz się na jeden z koncertów swojego ulubionego zespołu lub wybierz karnet 2 i 3 dniowy w wybranym mieście!

Harmonogram

27.08.2022 godz.19:00 Happysad, Kasia Kowalska, Strachy na Lachy Kraków  Arena Lato

Site Footer