Równość i wolności! Trasa koncertowa Michała Szpaka

To nie będzie zwykłe wydarzenie. Ta wyjątkowa trasa koncertowa ma stać się symbolem wolności, otwartości i miłości, a także nowego rozdziału w twórczości artysty. Podczas koncertu Michał Szpak zachwyci nas oryginalnym wykonaniem kultowych utworów, a także swoimi największymi hitami, w tym również najnowszym singlem HIOB.

Trasa koncertowa Michała Szpaka – Freedom!

Artysta już od bardzo dawna szukał pomysłu na oryginalną formę wydarzenia, która mogłaby przeistoczyć zwykły koncert w niemal duchowe przeżycie. Jego trasa Freedom ma stać się inspirującym, zbiorowym doświadczeniem, podczas którego propagować będzie w sposób otwarty wspomniane powyżej idee, tworząc wyjątkową, silną więź ze swoją publicznością.

Już podczas pierwszych etapów swojej kariery Michał Szpak kładł ogromny nacisk na indywidualizm i pełną swobodę wyrażania siebie. Muzyk wielokrotnie udowodnił, że najważniejsze to żyć zgodnie z własnymi ideami nie przejmując się opiniami, czy negatywnym nastawieniem innych ludzi.

Trasa Freedom będzie stanowiła idealną okazję do bliższego poznania artysty, który planuje dzielić się swoim życiowym doświadczeniem i przemyśleniami na jego temat. Ponad ten wyjątkowy dialog usłyszymy oczywiście elektryzująco-odprężające wykonanie jego najpopularniejszych utworów i coverów, które ponownie przeniosą nas w magiczne czasy dzieci kwiatów.

Michał Szpak podkreśla, że trasa Freedom, nie będzie narzucała żadnych ograniczeń i każdy będzie mógł stać się w końcu wyjątkową wersją samego siebie!

Muzyka, idea, wolność

Michał Szpak to niezwykle barwna postać o silnym i bardzo charakterystycznym wizerunku, który od samego początku budził sporo kontrowersji. Oryginalne, bardzo odważne stroje, mocny makijaż i wyjątkowa maniera sceniczna sprawiły, że oprócz rzeszy wiernych fanów, borykał się także ze sporym hejtem i językiem nienawiści.

Mimo trudów Michał Szpak nie poddał się, kontynuując swoją karierę i stając się jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Chętnie udziela się w mediach, bierze udział w takich programach rozrywkowych jak Taniec z gwiazdami, Ugotowani, czy Project Runway. Był również uwielbianym przez publiczność trenerem w kilku edycjach The Voice of Poland, a także kilkukrotnie zasiadał na kanapie u Kuby Wojewódzkiego.

Najpopularniejsze piosenki Michała Szpaka

Artysta swoją przygodę z muzyką rozpoczął jako wokalista zespołu undergroundowego. Jednak jego kariera nabrała tempa dopiero podczas wystąpienia w programie typu talent-show, kiedy to zajął finalnie 2 miejsce.

Popularność i rozpoznawalność zyskał również, kiedy w 2016 roku przeszedł Preselekcję do Eurowizji z singlem Color of Your Life, finalnie zdobywając dzięki niemu 8 miejsce, co było trzecim najlepszym wynikiem w całej historii uczestnictwa Polski w tym międzynarodowym konkursie.

Michał Szpak znany jest przede wszystkim z niezwykłych coverów piosenek, które stanowią ikony świata muzyki. Mimo to już wielokrotnie udowodnił, że doskonale odnajduje się również w nowym brzmieniu, tworząc swoje autorskie piosenki, które zawsze poruszają tematy ważne, głębokie i chwytające za serca. W zestawieniu najpopularniejszych utworów znaleźć można:

 • Byle Byc Soba,
 • Don’t Poison Your Heart,
 • Color Of Your Life,
 • King Of The Season,
 • Jestes Bohaterem.

Freedom – rozkład jazdy

Niezwykłą trasę koncertową FREEDOM będzie można podziwiać w kilku większych miastach na terenie całej Polski. Do muzyki Michała Szpaka bawić się będziemy w:

 • 15.08.2021 o godz. 19:00 w Sopockim Amfiteatrze Tarasów przy Aquaparku,
 • 31.08.2021 o godz. 17:30 i 20:30 w Szczecińskiej Filharmonii – sala symfoniczna,
 • 10.09.2021 o godz. 17:00 w Bielsku-Białej w Centrum Kultury,
 • 11.09.2021 o godz. 17:00 w Cieszyńskim Teatrze im. A. Mickiewicza,
 • 18.10.2021 o godz. 18:00 i 20:30 we Wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol,
 • 13.11.2021 o godz. 17:30 i 20:15 w Poznańskiej Auli Artis – Collegium Da Vinci.

Wyraź siebie, poczuj muzykę i poznaj nieznane dotąd oblicze Michała Szpaka!

Site Footer