Spektakle teatralne – nowości!

Sposób na wiosenne przesilenie lub kiepski nastrój. Pomysł na niezapomniany, pełen humoru wieczór lub oryginalny prezent. O co chodzi? Oczywiście o najświeższe propozycje spektakli, jakie czekają na nas w najbliższych tygodniach. Wszystkie lekkie, z wybitną obsadą ulubionych aktorów, wszystkie gwarantujące doskonałą zabawę. Oto wybrane nowości.

Wiesz, że wiem

Proponowany spektakl, który zawita wiosną do Poznania, Lublina, Wrocławia, Olsztyna, Gdańska i Torunia, to znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd (występują Leszek Lichota, Magdalena Stużyńska, Ilona Wrońska, Michał Czernecki, Przemysław Sadowski, Magdalena Lamparska, Agnieszka Castellanos-Pawlak). Sztuka przede wszystkim bawi, jednak jest to także dzieło będące błyskotliwą analizą relacji międzyludzkich. Bohaterowie spektaklu spotykają się przy wspólnej, w założeniu miłej, przyjacielskiej kolacji. Okazuje się jednak, że miło wcale nie jest, a kłamstwo ma wyjątkowo krótkie nogi…

https://biletyna.pl/spektakl/Wiesz-ze-wiem

Dobrze się kłamie

Ten spektakl (na scenach m.in. Olsztyna, Częstochowy, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Krakowa od marca do maja) to kolejna komediowa propozycja z grupą nie do końca szczerych wobec siebie znajomych w roli głównej. Przedstawienie stanowi adaptację włoskiego przeboju kinowego „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Ten kameralny komediodramat to połączenie dowcipnych dialogów, błyskotliwej gry słów, humoru i wnikliwej obserwacji ludzkiej natury. Tutaj także grupa przyjaciół spotyka się, mając w perspektywie miły wieczór. Wszystko układa się całkiem przyjemnie, aż do czasu, gdy ktoś z towarzystwa proponuje pewną grę…

Spektakl Dobrze się kłamie to doskonała propozycja dla wszystkich poszukujących rozrywki i zainteresowanych intrygującym splotem ludzkich reakcji.

Na uwagę zasługuje z pewnością obsada spektaklu – zdecydowanie wybitna. W proponowanym komedio-dramacie występują: Szymon Bobrowski, Anita Sokołowska, Marcin Perchuć, Olga Bołądź, Wojciech Zieliński, Katarzyna Kwiatkowska, Przemysław Sadowski, Bartłomiej Topa.

https://biletyna.pl/spektakl/Dobrze-sie-klamie

Wąsik

Wąsik to spektakl komediowy, który aż kipi od komicznych sytuacji. Młody, wyjątkowo nieasertywny, bezrobotny mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia… to już wystarczający wstęp do całej serii niefortunnych, przezabawnych zdarzeń, prawda? Na ciąg dalszy zapraszamy m.in. do Bydgoszczy, Bytomia, Leszna, Kalisza i Torunia. Spektakl z pewnością wprawi nas w dobry nastrój, a przy tym będzie rozrywką w najlepszym stylu.

Zagadką pozostaje tutaj jednak kwestia tytułowego wąsika –  ale o tym trzeba przekonać się osobiście, wybierając się na spektakl!

https://biletyna.pl/spektakl/Wasik

Kabaret Młodych Panów – Lany Poniedziałek albo „Góro Tsy”

Tych panów chyba nie musimy nikomu przedstawiać. Nie musimy także przekonywać, że panowie rozbawią publiczność do łez. Nie pozostaje zatem nic innego, jak zarezerwować bilet na spektakl! Polecany przez nas program (tak naprawdę to „świeżynka” w artystycznej karierze kabaretu, bo dla panów jest to zupełnie nowa przygoda na scenie) przygotowany przez grupę to jak zawsze oryginalne połączenie tego, co najlepsze w kabarecie – naturalnego, lekkiego klimatu, codziennych absurdów i bezpośredniego, swojskiego humoru. Spektakl jest opowieścią o czterech, nieporadnych życiowo facetach, którzy spotykają się w święta. Panowie trochę przesadzają z alkoholem, wplątują się w kilka absurdalnych afer i… zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki w najlepszym kabaretowym stylu!

https://biletyna.pl/kabaret/Kabaret-Mlodych-Panow/Lany-Poniedzialek-albo-Goro-Tsy

Site Footer