kabaret Artur Andrus

Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy

kabaret Artur Andrus

Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy

Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy - Bilety na kabaret

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego albumu pt. „Sokratesa 18”.

O podróżach - dalekich i bliskich.
O miejscach, takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją.
O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych.
Trochę poważnie i trochę nie.

Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.
Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy:
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja

Artur Andrus to artysta multimedialny. Były redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego".
Często pisał (i pisze nadal) teksty piosenek dla innych artystów kabaretowych, m.in. dla Małgorzaty Zwierzchowskiej i Olka Grotowskiego ("Wiesiek idzie", "Jarocin", "Beczka piwa") dla Czerwonego Tulipana ("Żeby się sobą zauroczyć", "Odezwa do Małgosi"), oraz dla Grupy MoCarta - słynny "Paskudny wio..." wykonywany z Arturem Renionem, a obecnie Artur Andrus idąc z duchem czasów, prowadzi swojego własnego bloga!!
W 2010 roku Artur Andrus otrzymał tytuł "Mistrza Mowy Polskiej"!
W listopadzie 2011 Prezydent RP uhonorował Artura Andrusa Złotym Krzyżem Zasługi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Artur Andrus z Zespołem - Recital Kabaretowy

Wszystko sprawnie i szybko! Super!
Znakomity recital , lubiącym ten rodzaj humoru zdecydowanie polecam !!!
Wspaniała gratka dla miłośników czarnego humoru w wydaniu Artura Andrusa. Warto było!
Wspaniały występ !!!
Dużo śmiechu, muzyki na wysokim poziomie - ot, bardzo miły wieczór.
Znakomity występ, wspaniała atmosfera.
Dzięki panu Andrusowi, ogłoszenie "zamienię szafę na pampersy" wcale nie brzmi głupio, a inspirująco. Bawiłam się świetnie.
Fantastyczne spotkanie z Arturem Andrusem. Od pierwszej chwili doskonały kontakt z publicznością. Poczucie humoru na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.
Znakomity występ!
Występ był bardzo udany. Bawiłam się wyśmienicie. Pan Artur Andrus jest Artystą dużego formatu. Ma wspaniałe poczucie humoru i niewątpliwy talent aktorski i poetycki.
Wspaniałe dwie godziny.Artur Andrus jak zwykle nie zawiódł. Rewelacja. Świetny kontakt z publicznością.Muzyka i wykonawcy na najwyższym poziomie. Świetne teksty ,w tym ten o Lubaniu , no i ta charyzma:) Czekamy na następną wizytę, czym prędzej.
Występ na wysokim poziomie, monologi i muzyka świetna. Pan Artur jedyny w swoim rodzaju, profesjonalizm w pełnej krasie.
Zabawa na piątkę z plusem
Rewelacja . Już dawno tak się nie bawiłem 👍
Występ artystyczny na najwyższym poziomie. Ocena zaniżona z powodów organizacyjnych. Brak szatni. Krzesła rozstawione za ciasno. Dobrze, że nie było ewakuacji. Przez 19 min ekipa nie reagowała na awarie mikrofonu, co rozpraszało uwagę.
wspaniale spędzony wieczór. Świetna atmosfera doskonały kontakt artysty z publicznością. Niestety organizacja taka sobie. Bardzo ciasno ustawione niewygodne krzesła i chyba wszyscy widzieli, że jeden z muzyków przez długi czas dawał znaki, że popsuł mu się mikrofon
Dowcip i satyra, na kazdy podrzucony temat,na najwyższym poziomie. Urzekający ruch sceniczny.
Bardzo miło spędzony czas. Cudownie rozpoczęty weekend. Artur Andrus wraz z zespołem w wyśmienitej formie. Piękny recital, piękne piosenki i przyjemne poczucie humoru. Ukłony w kierunku gwiazd.
Występ na światowym poziomie! Genialny, błyskotliwy i "lepszy niż w rzeczywistości" Artur Andrus z zespołem. Bawiliśmy się przednio!:-)
Marta ze Słupska 15.10.2018 00:15
Rewelacyjny występ.
Świetny spektakl!
Rewelacja.
Świetna zabawa. Polecam.
Zadowolony Andrzej 21.05.2018 09:05
Świetny występ, pan Artur jest cudowny. To był bardzo miło spędzony wieczór.
wspaniały wieczór,pełen humoru i zabawy . "Chłopcy" byli świetni.
Pan Artur Andrus jak zwykle super. Sala Filharmonii ma bardzo dobrą akustykę, a muzyka w tle była zbyt głośna. Czasem trudno było zrozumieć słowa piosenek, a w wykonaniu Pana Andrusa słowa są najważniejsze.
minely dwa dni a ja sie jeszcze smieje:))
...a co tu pisać? Pan Artur Andrus jest jak szarlotka na ciepło oblana lodami waniliowymi z sosem jabłkowo-cynamonowym. Wspaniały, niezapomniany koncert, owacje na stojąco i trzy bisy :).
Polecam !!!Zabawa rewelacyjna.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret