kabaret
Kabaret Ani Mru-Mru

kabaret

Kabaret Ani Mru-Mru

 
Kabaret Ani Mru-Mru - Bilety na kabaret

Kabaret Ani Mru-Mru - Włocławek Hala OSiR | Bilety na kabaret

To kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje. Chłopaki z ANI MRU-MRU podejmują tematy z życia wzięte np. skecz Na porodówce, albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych np. skecz o wampirku o słodkim imieniu pt. Tofik. Są rozchwytywani, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o dietach.

CZYTAJ WIĘCEJ

 
 

Recenzje

4 gwiazdki gdyż mam mieszane uczucia co do śmieszności żartów. Byliśmy dwa dni wcześniej na Paranienormalnych i było znacznie zabawniej.
Było świetnie
Mega zabawa! Super kontakt z widownią! Potrafią każdego rozbawić do łez!
Oni są nieprawdopodobni!!! Najlepsi!!! Czad!!
Taki sobie. Bez szału. Mało śmieszy. Po za tym scena tak nisko że z tylnych krzeseł nie widać za dobrze bo bardzo wszyscy zasłaniają.
Ubawiłam się do łez. Tylko dwa skecze widziałam wcześniej na Mrągowskiej Nocy Kabaretowej. Panowie jeden śmieszniejszy od drugiego. Tylko ciężko wysiedzieć te 2 godzinki na tych twardych krzesełkach
Bardzo fajnie spędzony wieczór . Co prawda pierwszy skecz mnie nie rozbawił, ale przecież nie musi. A poza tym bawiłam się świetnie i polecam bardzo. Pomysł dobry zwłaszcza na urlopie, gdzie na wszystko jest czas.
Jak zawsze...dobra zabawa, dużo śmiechu i wspaniała atmosfera.
Dla dorosłych zabawa dobra. Rubaszność dalej w cenie, choć na granicy akceptacji przy dzieciach obecnych na sali.
Jak zawsze bezkonkurencyjni!!!
Fajny występ! Polecam!
Było naprawdę super . Wiedzieć kabaret na żywo niesamowite przeżycie. Sama ich obecność rozśmieszała.
Wspaniała atmosfera, polecam wszystkim i zachęcam do korzystania ze Sceny Kulturalnej w Jastarni. :)
Genialny Kabaret Ani Mru Mru kolejny raz nie zawiódł swoich fanów. Świetna zabawa, udane skecze i widac było, ze chce i. sie dla nas występować.
Wspaniały występ!!! Genialne trio!!!
No jakoś cieniutki był ten nowy program,płakać ze śmiechu nie było z czego, bardzo duża cienizna.Oczekiwalam czegoś więcej ,jedynie dziadek wywołał wielki ubaw
Popłakałam się do łez ze... śmiechu! Było SUPER. "Ani Mru, Mru" rewelacyjni!
Małgorzata i Piotr 20.06.2019 14:32
Mistrzostwo! Ekstraklasa polskiego kabaretu! Trzy godziny minęły jak jedna chwila. Co numer, to przerysowane przedstawienie naszych narodowych przywar lub codziennych nawyków. Kilka skeczy, w sumie niezbyt głębokich, broni się doskonałą grą aktorską i vis comica. Wbrew zapowiedziom, były jednak jakieś powtórki. Choć zapewne każde kolejne wykonanie nosi swój indywidualny charakter. Gorąco polecam!
Ani Mru Mru to klasa sama dla siebie, dostarczyli mi wielu łez, oczywiście ze śmiechu. Pięknie wypełniony wieczór.
fantastyczny występ !
Super występ, uśmiałam sie do łez Polecam każdemu naprawdę dobra zabawa :)
Świetna zabawa, nowy program i śmiechu po pachę !
Super, polecam
Wspaniale, było wspaniale, śmiesznie, było tak śmiesznie że twarz bolała od śmiania. To trzeba przeżyć lub umrzeć ze śmiechu.
Trochę duszno na sali . Było super żart goni żart ...
O wiele lepszy program niż "Ostatnie trio". Świeże pomysły na skecze, spektakl dość długi. Ten program naprawdę warto zobaczyć :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Włocławek - inne wydarzenia