koncert
Raz Dwa Trzy

koncert

Raz Dwa Trzy

Raz Dwa Trzy - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy - Łódź Klub Wytwórnia | Kupuj Bilety Online

Raz Dwa Trzy, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów, od lat z powodzeniem łączący muzykę rockową z poezją. Poza autorskimi utworami, na ich płytach znaleźć można m.in. interpretacje tekstów Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego.

Ich koncerty niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród publiczności, co potwierdzają komentarze zadowolonych fanów:

„Polecam pójść! Ja i znajomi zabraliśmy ze sobą rownież dzieci 10, 12 lat i potwierdzali ze koncert im się podobał! Pewnie nie na wokalistę ale na instrumenty i ich brzmienie zwracali swą uwagę! Na koniec wzruszająca i zabawna niespodzianka!”

„Zabawa była przednia! Poziom wysoki jak zawsze.”

„Adam Nowak jak zwykle dał dużo wrażeń artystycznych, super koncert, oby jak najwięcej takich występów!”

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Cudownie
Wspaniałe spotkanie z ważną piosenką i zespołem RAZ DWA TRZY! Po raz kolejny pełen profesjonalizm, niezapomniany kontakt wokalisty i całego zespołu z publicznością. Wieczór, który poruszył całe spektrum emocji :-) !
Świetny koncert. Raz, dwa trzy jest jak wino!
koncert rewelacyjny :)
Jednym słowem GENIALNIE. Polecam wszystkim . Ten koncert to panaceum na wszystkie dolegliwości.
Piękny klimatyczny koncert.
Wspaniałe przeżycie 😄
Znakomity koncert! Raz dwa trzy jak zwykle w formie! Ujął mnie swą grą szczególnie trębacz, Tadeusz Kulas! Rewelacja!
Genialny, jedyny w swoim rodzaju:-)
Są fantastycznie, kochają to, co robią, bawią się graniem na scenie.
Wspaniały koncert. Mądre teksty piosenek, czyli - jak mówił Adam Nowak - sztuki mniejszej, świetna oprawa muzyczna. Moim zdaniem, to była Wielka Sztuka!
Małgorzata 12.10.2019 08:30
Fantastyczny występ:) Łzy ze śmiechu i ze wzruszenia gwarantowane. Sama Kuźnia też super- od jedzenia po domową atmosferą. Serdecznie polecam!
Wspaniały występ w fantastycznym klimacie miejsca.
Koncert super! Czuło się, że „chłopcy” cieszą się tym co robią.
Uczta dla uszu jak również i dla podniebienia. Aczkolwiek może ciut za duży poziom głośności jak na to pomieszczenie. Zespół nie wymaga komentarza. Świetnie było :-)
Jestem wielkim fanem 1 2 3 . Brawo !! Jeszcze raz brawo !! Wspaniała muzyczna uczta!!! Kameralna sala to wielki atut.
Koncert jak zawsze wzruszajacy piękny brak slow do opisania
W sumie to chodzę tylko na te koncerty gdzie nie ma ryzyka :) Z resztą w Kuźni ciężko źle trafić może trochę ciasno ale tak ma być artyści na wyciągnięcie ręki. A Raz Dwa Trzy to jakość sama w sobie i tyle.
Muzyczny majstersztyk! :-)
Super koncert.
Rewelacja wspaniała uczta dla duszy. Pełen profesjonalizm. utwory ciągle brzmią w mojej głowie Chciałam nadmienić iż byłam już na kilku koncertach w Kuźni i pierwszy raz siedząc po prawej stronie sceny przy ścianie była słaba akustyka
Wspaniali, wyjątkowi mistrzowie słowa i muzyki!
Świetny koncert i atmosfera w Kuźni Kulturalnej
RAZ DWA TRZY nie zawodzi nigdy a często zaskakuje. Dlatego takie wydarzenia są potrzebne. Dziękuję za wrażenia całemu składowi. Dla KLUBU WYTWÓRNIA jedna mała podpowiedź - a może ustawienie krzesełek z delikatnym przesunięciem wobec siebie (nie ustawione dokładnie jedno za drugim), będzie lepszym rozwiązaniem? Publiczność ma większe szanse na zobaczenie wykonawcy w przypadku gdy większe osoby siadają z przodu. Pozdrawiam
Świetny koncert!😁
Colin74 16.09.2019 10:32
Koncert przepięknych, mądrych i fajnie zaaranżowanych utworów! Małe dwa zarzuty: brakło niektórych płyt, No i nie zostawia się publiczności tak" rozbabranej" emocjonalnie! Jednym słowem- NIEDOSYT!
Raz Dwa Trzy zawsze gwarantuje wysoki poziom. Polecam
Jak zwykle super występ. Zespół w trakcie koncertu bawił się świetnie a publiczność jeszcze lepiej 🙂 Po koncercie zespół Raz Dwa Trzy otrzymał owacje na stojąco za co odwdzieczyl się dodatkowymi 2 piosenkami. Jesteśmy bardzo zadowoleni i Polecamy!
Koncert świetny, aranżacja i wykonanie brawurowe. A przy tym interesujące i zgrabne wypowiedzi p. Adama Nowaka. Organizacja koncertu na 5.
Koncert pierwsza klasa, wszyscy zadowoleni
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

KULT

KULT

(77)

najblizsze wydarzenie
03.11.2019 18:00

bilety od 60.00 PLN

Łódź inne wydarzenia