Użytkownicy polecają

Kabaret Neonówka jesteście cudowni :) To była przyjemność spędzić z Wami czas :)
Koncert był genialny! Mam nadzieję, że Daria jeszcze wpadnie do Radomia nie raz. Muzyka przemawia sama za siebie, a osobowość Darii i chłopaków z zespołu powoduje, że scena eksploduje. Był żywy ogień. Chcę jeszcze!

rozwiń

Bardzo miła atmosfera, pracownicy sympatyczni, zarówno dorośli jak i dzieci świetnie się bawili, polecam
Skecze, obiekt wszystko na najwyższym poziomie, impreza warta swojej ceny. Bardzo dobra akustyka przy okazji takiego przedstawienia, nie to co sale widowiskowo-sportowe.

rozwiń

Maravilla 16.12.2019 11:29
Bardzo fajny spektakl, miło się oglądało. Fabuła dość prosta, stąd jedna gwiazdka mniej. Na końcu były oklaski na stojąco, moim zdaniem aż tak wybitny ten spektakl nie był aby wstać ;)

rozwiń

Zakup biletów bardzo sprawny, miejsce wydarzenia - ok, jedyna uwaga co do zbyt małej obsługi w szatni - 2 panie na 800 osób. Długo czekaliśmy
Wspaniale zorganizowany koncert. Było co wspominać i super się zabawić. Artyści pokazali , że jeszcze na wiele ich stać...i duzo przed nimi....Koncert powinien byc organizowany co rok.Dodalabym jeszcze kilka Zespołów.

rozwiń

Jola 16.12.2019 12:40
Magia, sztos, kosmos ! Jak zawsze niepowtarzalne przeżycie
Karina- JubilerKardamo 16.12.2019 12:47
wielkie brawa dla chłopaków ,bardzo dobra organizacja na hali sportowej, z wielką chęcią będę czekał na ICH występy jak i innych kabaretów
stolec był ;) 16.12.2019 11:29
Polecam ten wyjątkowy film , który zmienił myślenie wielu ludzi.
Mega petarda !!! Kabaret wczorajszego wieczoru dał wspaniały występ jestem pod mega wrażeniem polecam z całego serca.
Bartek 16.12.2019 12:02
Wybawiłam się fantastycznie! Genialne oderwanie od rzeczywistości! Dzień po występie jestem bardzo pozytywnie nastawiona do życia i mam świetne wspomnienia! Nowy program to petarda zresztą jak każdy poprzedni! Chłopaki niesamowicie zawyżają poziom polskich kabaretów! Warto!

rozwiń

3 610

wydarzeń

590 076

biletów

208 972

recenzji

Ostatnio dodane