Kulturalne wakacje – co robić w wolnym czasie?

Lato obfituje w szereg ciekawych wydarzeń kulturalnych. Poniżej przedstawiamy propozycje eventów, które z pewnością dostarczą Wam wielu niezapomnianych wrażeń i urozmaicą wakacyjny czas. Sprawdź, co dzieje się tego lata. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Muzyczny Rejs Statkiem po Odrze

W sierpniu będziecie mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym rejsie. Tym razem kapitan statku Rusałka zabierze Was w muzyczną podróż po Odrze. Podczas prawie 3-godzinnego wydarzenia usłyszycie największe przeboje muzyki biesiadnej, a także ludowej. Specjalnie dla Państwa zaśpiewa duet uzdolnionych muzyków: Mariola Augustyn oraz Tomasz Maleszewski. Na akordeonie zagra utalentowany Sebastian Merunowicz. W trakcie eventu poznacie także interesujące opowieści, ciekawostki i anegdotki na temat Wrocławia. Gotowi na wyjątkowy, letni wieczór?

https://biletyna.pl/koncert/Muzyczne-Rejsy-Statkiem-po-Odrze/Polska-Biesiada

Michał Szpak – Recital

Michał Szpak to jeden z najbardziej uzdolnionych polskich wokalistów ostatnich lat. Jego charyzmatyczny głos za każdym razem wprawia w zachwyt publiczność. Tym razem artysta zabierze swoich sympatyków do nastrojowego świata pełnego emocji. Piosenkarz zaprezentuje serię niezwykle nastrojowych muzycznych opowieści. Nie zabraknie także utworów z najnowszego albumu „Dreamer”. Klimat koncertu wzbogaci specjalnie przygotowana oprawa wizualna. Gwarantujemy, że będzie to uczta dla Waszych uszu!

https://biletyna.pl/koncert/Michal-Szpak/Recital

Sopocka Noc Kabaretu

Jedna z ważniejszych imprez kabaretowych wraca tego lata! O dobre humory zadbają najbardziej uzdolnieni artyści. Na scenie zobaczycie między innymi: Kabaret Młodych Panów, Piotra Bałtroczyka, Kabaret Czesuaf, Marcina Dańca, Kabaret Zachodni i wielu, wielu innych. Najnowsze programy kultowych gwiazd kabaretu z pewnością rozbawią Was do łez! Gotowi na porządną dawkę śmiechu? Do zobaczenia na początku sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie. Nie może Was zabraknąć tego wieczoru!

https://biletyna.pl/kabaret/Sopocka-Noc-Kabaretu

Spektakl „Nerwica Natręctw”

W poczekalni uznanego psychiatry spotyka się grupa pacjentów cierpiących na różne dolegliwości. Na scenie zobaczymy osoby borykające się z fobiami, takimi jak na przykład przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), czy tytułowa nerwica natręctw. Pacjenci, nie mogąc doczekać się przybycia lekarza, zaczynają leczyć się sami. Co wyniknie z takiej grupowej terapii? Przekonajcie się sami! Dawka dobrego humoru gwarantowana!

https://biletyna.pl/spektakl/Nerwica-natrectw

Festiwal Stand-Upu

Jeśli cenicie sobie dobrą zabawę, a tematy tabu nie są Wam straszne, to koniecznie wybierzcie się na wydarzenie Stand-up Comedy Fest. To jeden z największych eventów komediowych w Polsce! Kultowe gwiazdy polskiego stand-upu rozbawią Was do łez. Tym razem na scenie zobaczycie między innymi: Rafała Paczesia, Łukasza Lotka Lodkowskiego, Kacpra Rucińskiego i wielu, wielu innych. Komicy zaprezentują Wam swoje najnowsze programy, nie zabraknie także klasyków. Wybierzcie się koniecznie!

https://biletyna.pl/stand-up/Stand-up-Comedy-Fest

Site Footer