koncert

Alicja Majewska

koncert

Alicja Majewska

Alicja Majewska - Bilety na koncert

Alicja Majewska - Gdańsk Polska Filharmonia Bałtycka | Kupuj Bilety Online

Odkryjemy miłość nieznaną, Jeszcze się tam żagiel bieli, Być kobietą – nieśmiertelne przeboje Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza zachwycają do dziś melodyjnością, lekkością, pełnym pasji wykonaniem. Wywołują nie tylko wspomnienia, bo jako klasyka polskiej piosenki estradowej cieszą się dziś równie wielką popularnością, co kiedyś. Alicja Majewska w latach 70. była związana z zespołem Partita. Występowała w warszawskim Teatrze na Targówku, koncertowała w wielu krajach Europy, Azji i Ameryki. Jest laureatką licznych nagród na międzynarodowych festiwalach. Stale współpracuje z Włodzimierzem Korczem, doskonałym pianistą oraz jednym z najbardziej znanych kompozytorów piosenki polskiej, autorem wielu przebojów estradowych, muzyki filmowej, oratoriów, muzyki teatralnej.

W programie koncertu przeboje i niespodzianki. Artyści przygotowali koncert trochę sentymentalny, trochę wspomnieniowy, spotkanie z muzyką lekką, ale jednocześnie porywającą i – oczywiście – przebojową!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Wspaniały, magiczny koncert. Doskonali muzycy, Pan Korcza, Pani Majewska. Świetny kontakt z publicznością, jestem pod ogromnym wrażeniem błyskotliwych poczucia humoru Pana Korcza. Chętnie pójdę na kolejny taki koncert. Ula
Cudowny koncert, pełen wzruszeń, uśmiechu i radości. Pani Alicja w niesamowitej formie, najnowsza płyta wspaniała!
Rewelacyjny koncert. Polecam wszystkim. Jedzenie przepyszne. Byłam pierwszy raz i na pewno wrócę!
cudowny występ, niezapomniane wydarzenie, magiczny klimat
niezapomniany wieczór , profesjonalne wykonie
Koncert pełen wrażeń!!!!. Pani Alicja ,,Włodzimierz Korcz i Zespół jak zawsze profesjonalnie.
Bardzo dobry koncert, wspaniala komunikacja Pani Alicji I Pana Wlodzimierza z publicznoscia co ubogacilo wystep. Goraco polecam
Koncert na najwyższym poziomie. Pełen perfekcjonizm i profesjonalizm. Pani Alicja Majewska we wspaniałej formie. To była czysta przyjemność słuchać pięknych piosenek w Jej wykonaniu. Niezapomniane przeżycie.
Wspaniały koncert! Piękna muzyka, mądre, liryczne teksty piosenek skłaniające do przemyśleń, mocny głos Pani Alicji. Wszystko przedstawione z humorem. To co ja jednak najbardziej cenię u Pani Alicji to rzadko spotykana już u dzisiejszych artystów wyśmienita dykcja! SZACUNEK JEJ za to!
Wspaniały koncert, piękne piosenki, niepowtarzalna atmosfera. Głos pani Alicji rewelacyjny i poczucie humoru pana Korcza również. Oprawa muzyczna niepowtarzalna. Dziękuję za mile spędzony czas.
Występ pani Alicji i pana Korcza zachwyca pomimo upływu lat. Wokal czysty i przejmujący, Słowa ściskają za serce. Pani Alicja promieniała radością i przekazywała ją publiczności. Uczta dla uszu i duszy :)
Wspaniałe przeżycie, piękne piosenki w wykonaniu jak zawsze perfekcyjnej Pani Alicji. Po koncercie autograf, krótka rozmowa z Panią Alicją i Panem Korczem. Ciepli, wspaniali ludzie. Bardzo dziękujemy. Renata i Kazimierz
Wspaniały koncert. Wielkie poczucie humoru Pani Alicji i Pana Korcza , dystans do siebie oraz cudowne wykonanie nowych jak i wiecznie żywych dawnych piosenek. Na zawsze pozostanie w pamięci ten koncert.
Występ w porządku, ale sprzedano mi bilety na miejsce, które nie istnieje. Dostałem zastępcze miejsce w zupełnie innym rzędzie. Wiele osób miało problem - na niektóre miejsca sprzedano kilka biletów. Ogólnie dużo zamieszania.
2 godziny dobrze spędzonego czasu.Polecam
Koncert bardzo dobry. Natomiast mam zastrzeżenia do organizacji.Przyjechałem z żoną o godz 18:40 a koncert już trwał.Organizator nie powiadomił nas że występ rozpocznie się wcześniej.Bilety były na godz 19 a rozpoczęto o 18:15.
Koncert świetny, warto było. Jednak informacja o zmianie godziny koncertu na wcześniejszą podana tego samego dnia to zdecydowanie organizacyjne niedopatrzenie.
Przepiękny koncert, wspaniale spędzony czas . Polecam
Wspomnienia schowam w sercu na dnie, nikt mi ich nie zabierze. Magia, niesamowici Artyści. Kocham. Dziękuję za podpisane płyty, wspólne zdjęcie. Dla mnie wartość mają niewycenioną. Dziękuję za piękny koncert, piosenki i atmosferę ❤️
Bawiliśmy się cudownie niepowtarzalna atmosfera i mega artyści
Polecam
Wspaniała uczta muzyczna😊😊😊
Pełna klasa piękne utwory .cudownie spędzony czas .Polecam
Było super !! Jak zawsze wysoki poziom, do tego dobry humor
WSPANIAŁY KONCERT ! PRAWDZIWA UCZTA DLA UCHA, SERCA i OCZU TEŻ :) GDY KONCERT SKOŃCZYŁ SIĘ, TO JUŻ CHCIAŁOBY SIĘ ABY ZACZĄŁ SIĘ NASTĘPNY. PANI ALICJA MAJEWSKA TO ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA ARTYSTKA
Koncert wspaniały Pani Alicja trzyma poziom i klasę. .no i Pan Korcz bez niego nie bylo by koncertu. ..niesamowity talent i poczucie humoru...Dziękuję bardzo
Cudowny koncert. Pani Alicja ma cudowny kontakt z publicznością. Polecam wszystkim!
Wspaniała uczta dla zmysłów, klasa w najlepszym tego słowa znaczeniu. Polecam
Piękny koncert. Ciepło i serdecznie 😊
Jak zwykle super
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gdańsk inne wydarzenia