koncert

Małgorzata Ostrowska

koncert

Małgorzata Ostrowska

Małgorzata Ostrowska - Bilety na koncert

Małgorzata Ostrowska określana jest „ikoną polskiego rocka lat 80’tych” i od lat należy do najciekawszych postaci polskiego show-businessu.
Od 18 roku życia związana z Poznaniem - tutaj debiutowała w ramach Estrady Poznańskiej i pod Poznaniem mieszka do dziś.
Popularność zdobyła jako wokalistka zespołu LOMBARD, z którym zagrała ponad tysiąc trzysta koncertów w Polsce i poza granicami kraju (w USA, RFN, ZSRR, Holandii, Czechosłowacji, Szwecji, dawnej Jugosławii, Iraku, na Węgrzech i we Włoszech), nagrała dziesięć płyt, z których trzy otrzymały status “Złotej Płyty”.
W 1999 roku podczas Festiwalu w Sopocie otrzymała statuetkę „Bursztynowego Słowika” za całokształt działalności i w tym samym roku rozpoczęła karierę solową. Od tego czasu wydała pięć płyt, z których ostatnia zatytułowana „Gramy!” ukazała się jesienią 2012 roku.
Największym atutem Małgorzaty Ostrowskiej są koncerty, podczas których pokazuje swoje ogromne możliwości wokalne i niezwykły temperament.

Koncert pół-akustyczny ("LAJT"), to złagodzona brzmieniowo wersja koncertu elektrycznego, z dominacją gitar akustycznych. W programie koncertu największe przeboje Małgorzaty z czasów "lombardowych", przeboje i utwory z okresu kariery solowej oraz kompozycje przygotowane specjalnie do tego projektu. Złagodzeniu nie ulegnie natomiast z pewnością interpretacja wokalna Małgorzaty.

- Małgorzata Ostrowska - śpiew
- Adam Śmieżewski - gitary
- Dominik Ostrowski - gitary
- Bartosz Melosik - instr. klawiszowe, chórki
- Leszek Ziółko - bas
- Grzegorz Siek - perkusja, instr. perkusyjne, chórki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Małgorzata Ostrowska

Super koncert. Małgosia jak zawsze w najwyższej formie. 1,5 godziny świetnej zabawy przy niezapomnianej muzyce.
Pełny profesjonalizm. Świetny występ. Warto było zaczekać.
Fantastyczna atmosfera, Gosia poruszyła całą publiczność, moc pozytywnej energii płynęła od niej. Tańczyliśmy, śpiewaliśmy, klaskaliśmy! Polecam!
Małgosia ma cudowny głos, fajna kobieta, i dzięki temu koncert był świetny.
Super,dawnych wspomnień czas....jak zawsze za krótko.
Niesamowite przeżycie, dla mnie podróż sentymentalna do lat dzieciństwa przepleciona nowymi utworami. Polecam
Czad, moc, energia... Było cudnie...
Świetny koncert! Rewelacyjny głos p. Małgorzaty i akustyka Filharmonii Pomorskiej robią swoje. Polecam!
Koncert wyjątkowy, artystka wielkiej klasy!
Koncert super, atmosfera mega, Małgosia jak zwykle zjawiskowa, dała czadu, porwała publiczność na niejeden bis. Jeden z najlepszych koncertów na jakim byłam.
Super, szkoda żer tak krótko :(
Chciałbym, żeby moje CD tak brzmiały jak Pani Ostrowska na koncercie. Kapitalna wokalistka + świetny zespół = ja chcę jeszcze raz :-) .
Wspaniałą Ona, wspaniały koncert, wspaniała scena!
Rewelacyjny koncert
Energetyczna Małgorzata. Super głos!!! Nie do uwierzenia, że to koncert z okazji 40 lecia. Bez żadnego nadęcia. Naturalna!!!
Koncert Petarda !!!!!! 😊👍
koncert rewelacyjny a Pani Małgorzata WSPANIAŁA, jak również cały zespół dał czadu - czekam na kolejny koncert, może jeszcze Pani Małgosia będzie chciała wystąpić w KUŹNI
Kameralny koncert,super obsługa tylko było trochę za głośno
Było super energetycznie.
Minęło już wiele lat odkąd Pani Małgorzata po raz pierwszy prezentowała na żywo swoje wielkie przeboje. Dziś... jest ciągle we wspaniałej formie! Cudowny głos, wspaniała energia - wielkie ukłony dla Jej profesjonalizmu i werwy! Jeżeli będzie jeszcze okazja - chętnie pojawię się ponownie na Jej koncercie.
Michał # 11 10.05.2017 11:27

Polecane z kategorii koncert